امتیاز موضوع:
  • 90 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری
این فایلی که اینجاست خود کتاب یا خلاصه برداری شده از محتوای کتاب نیست ، این فایل در 5 صفحه هستش و صفحات مهم کتاب رو برای مطالعه معرفی می کنه ، در تصویر ارسالی قسمتی از صفحه اول نشان داده شده.

http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=23087

قسمتهای مهم کتاب:

مقررات شهرسازی و معماری وطرح های توسعه و عمران مصوب شورای
عالی شهرسازی و معماری ایران(از تاریخ تاسیس تا پایان شهریور 1388)- چاپ1388

این قسمت ها در کلاس آمادگی کنکور ارشد سال گذشته توسط استاد به عنوان قسمتهای مهم
معرفی و تدریس شد؛ اگر امسال مطلبی اضافه یا کم شده باشد یا هرگونه تغییری صورت
گرفته باشد من اطلاعی ندارم. اینها فقط برای سهولت مطالعه کتاب است و هیچ مسوولیتی

بر عهده من یا شخص دیگری نیست!

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sharmin ، alireza ، darya 2010 ، ala sh ، hamed..h ، JAVAD4050 ، ghazalvare ، m.mohammadzadeh ، ایلیا ، ahmad lotfi ، haydariyan ، shahryar ، FaTyJo0oN ، abcdefghijklm ، روجا ، میمنت ، Mohandes90 ، mina91 ، m.marziye ، Sadeghpour ، atelieahjam
خیلی عالی بود
واقعا دستتون درد نکنه
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
up...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
بچه ها من کتاب مصوبات رو میخوام همونی که از روش قسمت های مهم رو مشخص کردن . پیداش نکردم اشتباهی کل مجموعه مصوبات رو گرفتم میشه بگید اون کتابه رو از کجا باید تهیه کنم و اینکه دقیقا اسمش چیه یا حداقل یه عکس جلد ازش بذارید ممنون میشم اگه کمکم کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sahar19
مصوبات شورای عای شهرسازی و معماری یک جلد خاکستری آبی داره که جز رفرنس های ازمون نظام مهندسی هم هست باید ببنید ورژن جدید داره یا نه من اخرین ورژن سال 88 رو دیدم جدیدتر شو باید پرس و جو کنید
موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط barana ، sahar19
من هزینشو پرداخت کردم اما خواستم دانلود کنم گفت که باید عضویت ویژه داشته باشید من ابتدا حواسم نبود متاسفانه که اینجا انجمن vip هستش و کتاب شورایعالی رو جستجو کردم و به این صفحه هدایت شدم.
لطفا رسیدگی بفرمایید ممنون میشم .آخه این کتاب توی بازار نیستش همین که مال خود وزارت شهرسازیه و جلدش طوسی آبیه.اینو احتیاج دارم خیلی... برای نظام مهندسی ممنون میشم
آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
پاسخ
(۱۳۹۳-۱۲-۴، ۱۲:۵۷ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: من هزینشو پرداخت کردم اما خواستم دانلود کنم گفت که باید عضویت ویژه داشته باشید من ابتدا حواسم نبود متاسفانه که اینجا انجمن vip هستش و کتاب شورایعالی رو جستجو کردم و به این صفحه هدایت شدم.
لطفا رسیدگی  بفرمایید ممنون میشم .آخه این کتاب توی بازار نیستش همین که مال خود وزارت شهرسازیه و جلدش طوسی آبیه.اینو احتیاج دارم خیلی... برای نظام مهندسی ممنون میشم

سلام دوست گرامی

این فایلی که اینجاست خود کتاب یا خلاصه برداری شده از محتوای کتاب نیست ، این فایل در 5 صفحه هستش و صفحات مهم کتاب رو برای مطالعه معرفی می کنه ، در تصویر ارسالی قسمتی از صفحه اول نشان داده شده.

درباره پرداخت هزینه و راهنمایی بیشتر لطفا به مدیریت سایت پیام خصوصی ارسال کنید. موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری.jpg (اندازه: 26.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 342)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط shahab_fallahpour
تعدادی از فایلها از VIP خارج شده اند ولی متاسفانه منتقل نشده اند بهمین دلیل این مشکل بوجود آمده
الان دانلود کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، shahab_fallahpour
ممنون از مدیریت محترم سایت و شما دوست گرامی(آتیه احجام)

پاسخ
ممنونم
آخرین ارسال های من :

در میکده آن را به جامی نخریدند، درسی که در مدرسه آموخته بودم. Unit
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تالیف و چاپ کتاب معیارهای ساختار محلات شهری پایدار hamed_moztarzadeh 0 657 ۱۳۹۴-۱۲-۹، ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  کتاب اسکیس پیشرفته معماری ، کتاب کار در کلاس های اسکیس استاد پژمان شقاقی alireza 4 2,670 ۱۳۹۴-۳-۱۶، ۱۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود خلاصه کتاب مجموعه مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری 1386-1388 pdf atelieahjam 5 4,309 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان خلاصه کتاب برنامه ریزی کاربری اراضی شهری با فرمت پاورپوینت محمد یگانه 2 2,988 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۲:۱۱ صبح
  غیر رایگان دانلود کتاب نظری به روستاهای مازندران atelieahjam 0 1,508 ۱۳۹۳-۲-۸، ۰۱:۰۸ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود خلاصه کتاب"زیرساخت های شهری"دکتر بهزاد فر 0RKIDEH 10 20,714 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۷:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان