امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 {دانشجوی برنامه ریزی منطقه ای دانشگاه تهران}
سلام ، خدمت دوستان عزيز كه براي كنكور 91 آماده ميشن مي خواستم چند نكته رو براي آمادگي بهتر براي كنكور براي دوستان عرض مي كنم
1-سوالات كنكور سالهاي قبل رو بدقت بخونين معمولا چند سوال تكراري توشون پيدا ميشه!
2-سوالات نظام مهندسي ساختمان بخش شهرسازي سالهاي قبل روتست بزنين سوالتتش خوبه!
3-دكتر نوريان اين ترم در مورد تحليل PEST برامون صحبت كرد يعني عوامل بيروني تاثيرگذار بر سازمان وفرقش با SWOT اينه كه سوات تحليل دروني وبيروني سازمان روميگه وليPESTتحليل عوامل بيروني سازمان روميگه. كه اين ممكنه سوال كنكور امسال باشه مثال كنكور دوسال پيش كه دكتر نوريان دربارهDSS سوال داد.
( polotical,عوامل سياسي ،Economy،عوامل اقتصادي،Society، عوامل اجتماعي،TEchnoloy،عوامل تكنولوژيكي)
4-در مورد رويكردland ecology اكولوژي زمين عوامل مثل اقليم ،خاك وزمين شناسي ، ژئومورفولوژي رو بررسي ميكنه ولي درمورد landscape ecology سيماي سر زمين 3 عامل لكه ، دالان ، بستر رو بررسي مي كنه.
5-دكتر عزيزي هم به مسائل تراكم وكاربري علاقه داره و از اونا سوال به صورت توصيفي ومسئله تو كنكور ميده.
6- اگه وقت دارين سوالات كنكور نيمه متمركز دكتري 1390 رو مطالعه كنين. سوالاتش خوبه كه چند نمونه اش روبراتون ميذارم.

(۱۳۹۰-۹-۲۷، ۰۸:۱۷ صبح)كسري نوشته است: سلام مهندس، می خواستم درصد ها و همچنین دانشگاهی که در مقطع کارشناسی تحصیل کردید رو بدونم. ارزوی موفقیت براتون دارم

من ليسانس دانشگاه بجنورد بودم. ودرصدها رو تو سايت گذاشتم ولي تاپيك من رو مسئولين سايت بستن .به علت اينكه دير به دير به سايت دير مي زدم. درضمن 2 تا رشته شركت كردم .رشته دومم عمران بود. كه كرمان و بندر عباس و... قبول شده بودم

براي مرحله دوم نيز اگه كمكي از دستم بر بياد دريغ نمي كنم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.jpg   2.JPG (اندازه: 71.27 KB / تعداد دفعات دریافت: 29)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007 ، haydariyan ، Brightness

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 {دانشجوی برنامه ریزی منطقه ای دانشگاه تهران} - توسط esi1 - ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۶:۴۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,944 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,344 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,991 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,052 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره زبان mojtaba.db 0 753 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,737 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,413 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,286 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,067 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,633 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان