امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 {دانشجوی برنامه ریزی منطقه ای دانشگاه تهران}
(۱۳۹۰-۷-۱۵، ۱۰:۰۰ صبح)AliReza نوشته است: سلام
دوستانی که برای کنکور سال 1391 برنامه ریزی شهری آماده میشوید لطفا سوالاتتون را در این تاپیک بزارید تا مهندس esi1 به شما جواب دهند.

لطفا هر سوالی دارید در همین تاپیک بزارید و از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید من با مهندس صحبت کردم و همه سوالات را جواب خواهند داد.

تذکر:

1-از ارسال سوالات تکراری بپرهیزید.

2-برای تشکر فقط دکمه تشکر و اگر بیش از تشکر به شما کمک شده اعتبار و اگر بیشتر{بعد از زدن سپاس و دادن اعتبار} نوشتاری تشکر کنید.
3- در صورتی که میتونید جواب دوستان را بدهید وارد بحث شوید و از ارسالهای منحرف کننده خودداری کنید.

با سپاس و تشکر از مهندس esi1 که جواب مثبت دادند.
ممنون از جناب مهندس دهقان که بازهم فضایی برای سایرین به وجود آوردند که اطلاعاتشون رو به روز کنند

از جناب esi1 هم خواهش داریم اگه امکان داره به سولات دوستان کمی زودتر جواب بدن، داریم به کنکور نزدیک میشیم و هر روزی که میگذره جبرانش خیلی سخته
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، alireza
ممنون مهندس ایلیای عزیز از یادآوری به جاتون

از مهندس تقاضا داریم سریعتر جواب دوستان را بدهند.

سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام !!!
امیدوارم حالتون خوب باشه؟
من میخواستم از الان واسه کنکور سال بعد واسه برنامه ریزی شهری ومنطقه ای آماده بشم میشه لطفا کمکم کنید و بهم بگید منابع اصلیتون چی بود و روش مطالعه اتون رو برام بنویسید؟ممنون میشم!!!!!!!!!!!!!
لطفا!!!!!!!!!!!!
واقعا سردرگمم!!!!!!!!:huh::huh::huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام مهندس، می خواستم درصد ها و همچنین دانشگاهی که در مقطع کارشناسی تحصیل کردید رو بدونم. ارزوی موفقیت براتون دارم
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۳، ۱۲:۴۰ صبح)AliReza نوشته است: ممنون مهندس ایلیای عزیز از یادآوری به جاتون

از مهندس تقاضا داریم سریعتر جواب دوستان را بدهند.

سپاس
[highlight=#ffffff]میگم مهندس
قضیه خواب زمستونیه؟!
[/highlight]

پاسخ
سلام مهندس عزیز!!!!!!
من رشته برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران درس خوندم
اگه تونستید حتما منابع مهم و اصلی و نوع روش خوندنتون رو برام به نام خودم بفرستید(خصوصی)تا بتونم هر موقع خواستم از اون استفاده کنم!!!!
واقعا سپاسگذارم!!!!!!!!!!!
سلام جناب مهندس ESI1!!!!!!!
امیدوارم خوب باشید!
میخواستم منابع اصلی رو به همراه بهترین روش خوندن واسه افرادی مثل من که شاغلن رو لطف کنید بگید !
واقعا سپاسگذارم !امیدوارم هرچه زودتر جوابمو بدین !
خدانگهدار!!!!!!!!!!!

پاسخ
سلام ، خدمت دوستان عزيز كه براي كنكور 91 آماده ميشن مي خواستم چند نكته رو براي آمادگي بهتر براي كنكور براي دوستان عرض مي كنم
1-سوالات كنكور سالهاي قبل رو بدقت بخونين معمولا چند سوال تكراري توشون پيدا ميشه!
2-سوالات نظام مهندسي ساختمان بخش شهرسازي سالهاي قبل روتست بزنين سوالتتش خوبه!
3-دكتر نوريان اين ترم در مورد تحليل PEST برامون صحبت كرد يعني عوامل بيروني تاثيرگذار بر سازمان وفرقش با SWOT اينه كه سوات تحليل دروني وبيروني سازمان روميگه وليPESTتحليل عوامل بيروني سازمان روميگه. كه اين ممكنه سوال كنكور امسال باشه مثال كنكور دوسال پيش كه دكتر نوريان دربارهDSS سوال داد.
( polotical,عوامل سياسي ،Economy،عوامل اقتصادي،Society، عوامل اجتماعي،TEchnoloy،عوامل تكنولوژيكي)
4-در مورد رويكردland ecology اكولوژي زمين عوامل مثل اقليم ،خاك وزمين شناسي ، ژئومورفولوژي رو بررسي ميكنه ولي درمورد landscape ecology سيماي سر زمين 3 عامل لكه ، دالان ، بستر رو بررسي مي كنه.
5-دكتر عزيزي هم به مسائل تراكم وكاربري علاقه داره و از اونا سوال به صورت توصيفي ومسئله تو كنكور ميده.
6- اگه وقت دارين سوالات كنكور نيمه متمركز دكتري 1390 رو مطالعه كنين. سوالاتش خوبه كه چند نمونه اش روبراتون ميذارم.

(۱۳۹۰-۹-۲۷، ۰۸:۱۷ صبح)كسري نوشته است: سلام مهندس، می خواستم درصد ها و همچنین دانشگاهی که در مقطع کارشناسی تحصیل کردید رو بدونم. ارزوی موفقیت براتون دارم

من ليسانس دانشگاه بجنورد بودم. ودرصدها رو تو سايت گذاشتم ولي تاپيك من رو مسئولين سايت بستن .به علت اينكه دير به دير به سايت دير مي زدم. درضمن 2 تا رشته شركت كردم .رشته دومم عمران بود. كه كرمان و بندر عباس و... قبول شده بودم

براي مرحله دوم نيز اگه كمكي از دستم بر بياد دريغ نمي كنم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.jpg   2.JPG (اندازه: 71.27 KB / تعداد دفعات دریافت: 29)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007 ، haydariyan ، Brightness
    سلام اينم يه همايش
    راستي پروفسور jon lang ارديبهشت همزمان با روز معمار4-7 ارديبهشت 1391 مياد دانشگاه تهران(البته نادر تهراني(استاد معماري وشهرسازي دانشگاه ام آي تي) 6 دي امسال اومد و رفت) البته هزينه شركت توهمايشjon lang زياد ه كه براتون ميزارم.
    (۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۱۰:۲۴ عصر)esi1 نوشته است: سلام اينم يه همايش
    راستي پروفسور jon lang ارديبهشت همزمان با روز معمار4-7 ارديبهشت 1391 مياد دانشگاه تهران(البته نادر تهراني(استاد معماري وشهرسازي دانشگاه ام آي تي) 6 دي امسال اومد و رفت) البته هزينه شركت توهمايشjon lang زياد ه كه براتون ميزارم. قيمتها براي شركت در همايش توPDFi. موجوده.مي تونيد نگاه كنيد

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.pdf   brochoure-farsi.pdf (اندازه: 410.05 KB / تعداد دفعات دریافت: 55)
    .jpg   Jon%20Lang.jpg (اندازه: 47.21 KB / تعداد دفعات دریافت: 19)

پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، mehdime007
    سلام
    اينم مسابقه طراحي ساختمان نظام مهندسي بوشهر تا 25 بهمن مهلت ثبت نام تمديد شد.

فایل‌(های) پیوست شده
    .jpg   BUSHEHR.JPG (اندازه: 61.42 KB / تعداد دفعات دریافت: 14)

پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007
    سلام مهندس
    به نظر شما كارشناسي ارشد برنامه ريزي منطقه اي دانشگاه گيلان بهتره و يا كارشناسي ارشد برنامه ريزي شهري دانشگاه كردستان ( به لحاظ اعتبار دانشگاه - قوي بودن شهرسازي - اساتيد و هيئت علميشان و... )
    تمنا مي كنم منو راهنمايي فرماييد

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,575 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,183 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,926 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,894 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره زبان mojtaba.db 0 736 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: mojtaba.db
        برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,706 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: a.rahmani?
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,176 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,026 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,388 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان