امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 {دانشجوی برنامه ریزی منطقه ای دانشگاه تهران}
سلام
دوستانی که برای کنکور سال 1391 برنامه ریزی شهری آماده میشوید لطفا سوالاتتون را در این تاپیک بزارید تا مهندس esi1 به شما جواب دهند.

لطفا هر سوالی دارید در همین تاپیک بزارید و از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید من با مهندس صحبت کردم و همه سوالات را جواب خواهند داد.

تذکر:

1-از ارسال سوالات تکراری بپرهیزید.

2-برای تشکر فقط دکمه تشکر و اگر بیش از تشکر به شما کمک شده اعتبار و اگر بیشتر{بعد از زدن سپاس و دادن اعتبار} نوشتاری تشکر کنید.
3- در صورتی که میتونید جواب دوستان را بدهید وارد بحث شوید و از ارسالهای منحرف کننده خودداری کنید.

با سپاس و تشکر از مهندس esi1 که جواب مثبت دادند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا ، شهريار ، Brightness
با سلام

میخواستم منابعی که استفاده کردیده برامون بزارید.و از چه موسسه ای استفاده کردید

با تشکر
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    سلام من براي زبان عمومي كتاب 504 و كتاب واژگان پوران پژوهش و تستهاس سال قبل رشته هاي عمرا ن ومعماري و مديريت به خصوص مديريت MBA وساير رشته هاي فني مهندسي رو خوندم .و براي زبان اختصاصي كتاب زبان حسين فرهادي و جزوه زبان خانه شهرسازان به روش ْG5 خوندم . براي آمار كتاب آمار وكاربرد آن در مديريت و كتاب هادي رنجبران رو خوندم. براي رياضيات كتاب رياضي 1و2 پوران پژوهش روخوندم. براي سايرموارد كتابهاي ي كه در سايت خانه شهرسازان اعلام كرده رو خوندم.البته من در 2رشته شركت كردم. رشته دومم عمران بود هرچند كه رتبم خوب نشد ولي با اين حال تمام غير انتفاعي ها رو آوردم. ودر دانشگاههاي دولتي خاك وپي تحصيلات تكميلي كرمان وخاك وپي بندر عباس رو‌آوردم. كارنامه ام رو ميذارم تا بچه ها از درصدها و ترازها مطلع بشند.email ام رو [email=ميذارم.esmaeil_keyvanloo@yahoo.com]ميذارم.esmaeil_keyvanloo@yahoo.com[/email]

فایل‌(های) پیوست شده
    .jpg   كارنامه.JPG (اندازه: 68.43 KB / تعداد دفعات دریافت: 208)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا ، شهريار ، khansa
      سلام شما برای مرحله دومش چیکار کردین.میشه راهنایی کنین؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط ایلیا
        من با صحبتهايي كه با دانشجويان ارشد شهرسازي سالهاي قبل دانشگاه تهران داشتم ، مسائل روز شهرسازي مثل حاشيه نشيني، ترافيك به خصوصي ترافيك تهران ، طرح جامع تهران ، بافت فرسوده ، مسكن به خصوص مسكن مهر،آماده سازي زمين ، انتقال پايتخت و... مطالعه كردم وكتابهايي مثل مسائل روز شهرسازي معاصر ايران نوشته دكتر غمامي و ... رو مطالعه كردم.و بچه هاي طراحي شهري مسائل مقدماتي اسكيس وشيت بندي رو به آموزش دادن.

پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، elham90
        سلام ممنون که راهنمایی می کنید.اگه مقدور هست میخوام جوابایی که شما به سوالای آزمون تشریحی دادین رو بدونم:huh:

پاسخ
        سلام مهندس. ميه لطفا روش G5 رو توضيح بديد؟ ممنون ميشم.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام
          میشه درصد ازمون تشریحی تحلیلیتون هم بذارید.
          آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
          پاسخ
          G5 يه روش است كه در برگه هاي G5 (قابل تهيه در كليه لوازم اتحريرهاي معتبر)روي يك طرف ان لغت انگليسي و طرف ديگر آن معني فارسي ان را مي نويسي.و در جعبهG5 قرار مي دي و براساس توانايي حفظ حافظه كوتاه مدت مغز لغات را مرور ميكني.واگه لغت رو بلد بودي در خانه بعدي قرار ميدي وگرنه به خونه اول برمي گرده و خانه اول لغاتش بايد هر 24 ساعت يكبار مرور بشه وخونه هاي بعدي 3-2 روز يكبار يا يك هفته يكبار .يه چيزي مثل جعبه لايتنر

پاسخ
           سپاس شده توسط elham90
          سلام خیلی ممنون که جواب سوالمو هنوز ندادین

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,580 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
          آخرین ارسال: tornado26
            ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,185 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,928 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,897 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره زبان mojtaba.db 0 737 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: mojtaba.db
            برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,708 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
          آخرین ارسال: a.rahmani?
            با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,179 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
            منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,393 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان