امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمین های 1000متری واگذار می شود !!!!
Exclamation 
زمانی که رئیس‌جمهوری ایده مسکن مهر برای خانه‌دار شدن اقشار کم‌درآمد را اعلام کرد، بسیاری اجرایی شدن آن را غیرممکن می‌دانستند اما مرور زمان به خوبی نشان داد که این طرح با عزم دولت به بزرگترین طرح عمرانی کشور تبدیل و در حال حاضر به موفقیت کامل نزدیک شده است. امروز که احمدی نژاد طرح هزار متر زمین هر خانوار ایرانی را مطرح کرده به نظر می‌رسد تاریخ در حال تکرار شدن است!

چند سال پیش زمانی که رئیس‌جمهوری ایده مسکن مهر برای خانه‌دار شدن اقشار کم‌درآمد را اعلام کرد، بسیاری از سر غرض‌ورزی سیاسی یا کم اطلاعی، اجرایی شدن آن را غیرممکن می‌دانستند اما مرور زمان به خوبی نشان داد که این طرح با عزم دولت به بزرگترین طرح عمرانی کشور تبدیل و در حال حاضر به سوی موفقیت کامل نزدیک شده است. وقتی رئیس‌جمهور ایده اهدای هزار متر زمین به هر خانوار ایرانی را مطرح کرده به نظر می‌رسد تاریخ در حال تکرار شدن است. طرحی که گفته می شود مکمل مسکن مهر است رئیس جمهور با تأکید بر عزم دولت برای حل ریشه‌ای مشکل مسکن از اجرایی شدن طرح جدید دولت برای واگذاری 1000متر زمین به هر خانوار ایرانی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

دکتر محمود احمدی‌نژاد با اشاره به این که ایران یک میلیون و 648هزار کیلومتر مربع یعنی 165میلیون هکتار وسعت دارد که 100میلیون هکتار آن ارتفاعات، جنگل‌ها و کویر می باشد و از 65میلیون هکتار باقی مانده 36میلیون هکتار زمین قابل کشت دارد، افزود: با این احتساب 29میلیون هکتار باقی می‌ماند که از این میزان یک میلیون هکتار برای ساختن شهرها و روستاها استفاده شده و هنوز 28میلیون هکتار دست نخورده باقی مانده است. وی خاطرنشان کرد: 20میلیون خانواده ایرانی در کشور وجود دارد که هنوز تا 3 برابر شدن جمعیت ایران جا داریم و بدون تردید می‌شود با یک نگاه مهندسی و با هزینه کمتر این کار را انجام داد و این شدنی است.

منبع: http://www.shasa.ir
من که رفتم نقشه خونه مو بکشم:D
من این هزار مترو تبدیل به یه باغشهر در مقیاس کوچک ... خونه باغی ... می کنم:D:D:D
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی کتاب "تئوری شبکه ای و شهر فراکتال- دیدگاه های نوین در برنامه ریزی شهری" FaTyJo0oN 0 3,868 ۱۳۹۰-۸-۸، ۰۵:۵۲ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان