امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاصه تحلیلی از ویژگی های برنامه ریزی شهری در ایران_دهاقانی
خلاصه تحلیلی از ویژگی های برنامه ریزی شهری در ایران_دهاقانی
نظرات خود را در مورد این خلاصه کتاب برای من بنویسید اگه مثبت بود دوباره بزارم با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   خلاصه تحلیلی از ویژگی های برنامه ریزی شهری در ایران _دهاقانی .pdf (اندازه: 134.62 KB / تعداد دفعات دریافت: 360)
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، alireza ، JAVAD4050 ، shahryar ، ایلیا ، ahmad lotfi ، parasto_gh ، haydariyan ، MUD ، شهريار ، elham-a ، Shahrsaz67 ، mahjoub86 ، khansa ، mina91 ، Brightness ، ماراویا ، marziyeh.b ، mahsa.aezzi ، atelieahjam
man nazrate shoma baram mohemme vali fekr konam ragheb nistid dobare metleb bezaram.

پاسخ
 سپاس شده توسط s1s2s3
سلام مهندس اتفاقا خیلی عالی است من خوندم فقط بچه ها که دانلود می کنند سپاس یادشون می ره اگر خلاصه کتابهای دیگه مثل کتاب بهزادی فر را دارید بزارید واقعا نایابه این کتاب در ایمیلی هم که فرسادم گفتم اگه تحلیل ویژگهای برنامه ریزی از فصل یک و سه باشه عالیه چون از اونجا زیادتر سوال می یاد با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۴، ۱۲:۲۰ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام مهندس اتفاقا خیلی عالی است من خوندم فقط بچه ها که دانلود می کنند سپاس یادشون می ره اگر خلاصه کتابهای دیگه مثل کتاب بهزادی فر را دارید بزارید واقعا نایابه این کتاب در ایمیلی هم که فرسادم گفتم اگه تحلیل ویژگهای برنامه ریزی از فصل یک و سه باشه عالیه چون از اونجا زیادتر سوال می یاد با تشکر
مندس عالیه ایشالا که کاماکان ادامه بدید و مارو بیشتر شرمنده خودتون بکنید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
بسیار خوب بود مطالعه این جزوه می تونه یادآوری باشه بعد مطالعه کتابهای شار تا شهر حبیبی و برنامه ریزی شهری دکتر شیعه. مرسی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sahar 2013

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی محمد یگانه 4 2,725 ۱۳۹۶-۶-۱۵، ۱۰:۵۷ عصر
آخرین ارسال: mtalkhab
Smile خلاصه نکات کتاب دیدگاه های نو در جغرافیای شهری (حسین شکوهی) FaTyJo0oN 6 33,141 ۱۳۹۵-۱۰-۳، ۰۳:۳۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  خلاصه نکات از شار تا شهر (دکتر سید محسن حبیبی) FaTyJo0oN 10 23,464 ۱۳۹۴-۱۱-۵، ۰۴:۲۰ عصر
  غیر رایگان جزوه خلاصه کتاب نانو فناوری در معماری و مهندسی ساختمان-احسان سروش نیا MHAKBARI 2 6,730 ۱۳۹۴-۷-۱۷، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  خلاصه نکات .. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری- اسماعیل شیعه FaTyJo0oN 14 33,626 ۱۳۹۴-۷-۷، ۰۵:۱۳ صبح
  فصل اول و دوم تحقیق توزیع فضایی کانون های جرم خیز amirurban 0 707 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۰۷ صبح
آخرین ارسال: amirurban
  دانلود جزوه تراکم در شهرسازی ایلیا 24 23,929 ۱۳۹۴-۱-۲۴، ۰۴:۵۵ عصر
  رایگان! خلاصه مباحت و نکات مهم طرحهای توسعه شهری در ایران alireza 0 1,939 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۹:۴۲ عصر
  کیفیت های عناصر در سازمان فضایی محمد یگانه 0 1,868 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۸:۳۸ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  مديريت شهري در ادوار مختلف محمد یگانه 0 1,241 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۹:۱۰ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان