امتیاز موضوع:
  • 101 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر خواهی بچه ها ادامه معماری بهتره یا برنامه ریزی شهری برای ارشد
به نظر من هرکی توهررشته ای انتخاب میکنه سعی کنه به روز باشه و تواناییشو بالا ببره میتونه موفق باشه
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
به نظرم شما علاقتونو ببینید شنیدم معماری توفوق لیسانسش مثل لیسانسشه شاید بچه های معماری یه رشته دیگه مثل برنام ریزی یا ظراحی برن چیزایه بیشتری یاد بگیرن حالا بازم اظلاعات بیشتر بدست بیا
آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
پاسخ
سلام

فقط ی چیزی اینجا ایرانه داشتن دو تا مدرک بهتر از یک مدرکه و با مدرک فوق لیسانست میتونی همون کاری رو بکنی که با مدرک لیسانست میتونی بکنی -راستی اگه البته علاقه هم داشته باشی
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
    پاسخ
    ببخشید من واقعا به مشکل خوردم بین معماری و معماری منظر گیر کردم نمیدونم کدوم رشته برا ارشد بهتره خودم به منظر علاقه دارم اما بازار کارش واسم خیلی مهمه؟؟؟
    میشه دوستان کمکم کنن ؟؟!!!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام دوست عزیز
      من حرفایه arshadmemari روتاییدمیکنم لینساسوفوق لیسانس معماری فرقی نمیکنه،کلن درسایه فوق معماری تکراین فقط سطح مدرکت میره بالا که اونم توبازارکارمعماری فرق چندانی نداره
      منی که میتونم بادوتامدرکا مجزا دوتاکارانجام بدم چرانکنم ‏!
      آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
      پاسخ
      سلام
      كسي كه ليسانس معماري داره اگه بتونه فوق شهرسازي هم بگيره ايده آل تره

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        به نقل قول از یکی از دوستان (یه چیزیو همیشه به یاد داشته باش توی هر رشته و گرایش تحصیلی اگر تلاش کنی بهترین موقعیت های کاری رو بدست میاری)
        منم نظرم همینه همه چی به خودت بستگی داره پس برو دنبال اون چیزی که مورد علاقته
        امیدوارم همیشه موفق باشی

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            رشته معماری sara515 2 1,493 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۰۱:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: pari32184
            دانلود دفترچه سوالات کنکور هنرهای ساخت و معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 943 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۸ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            دانلود دفترچه سوالات کنکور معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 949 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۷ عصر
            دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق memar1394 0 1,906 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۱۵ عصر
          آخرین ارسال: memar1394
            برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 0 1,352 ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۰:۰۶ عصر
          آخرین ارسال: soheylnn
            دانلود کنید 10 کارنامه رشته معماری دانشگاه ازاد s1s2s3 7 21,232 ۱۳۹۴-۳-۱۱، ۰۵:۴۱ عصر
          آخرین ارسال: ham1371
            اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 0 2,627 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ عصر
            بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94 MHAKBARI 3 7,077 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۰۱:۵۳ عصر
          آخرین ارسال: marzirjb
            سئوال در مورد درس برنامه ریزی کالبدی معماری shamim_en 0 1,980 ۱۳۹۳-۱۱-۱۴، ۰۶:۵۵ صبح
          آخرین ارسال: shamim_en
            ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,431 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
          آخرین ارسال: saeedtkh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان