امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی
(۱۳۹۰-۷-۲۴، ۰۶:۱۶ عصر)afe19 نوشته است: bazam salam
mamnoon ke j dadin
lotf konin manabeii ro ke khodetoon khondid ro behem begin
baraye arshadam rastesh shenakhte ziadi az geraieshaie shahrsazi nadaram age rahnamaiim konin ke kodom reshte behtare mamnoon misham
montazere jabetoon hastam.
الان خیلی زوده که به فکر ارشد باشی.بعد از یکی دو ترم خودت میتونی بفهمی که کدوم گرایش بهتره.به نظر من از استادتون کمک بگیری در این مورد خیلی بهتره.میلتم واسم بفرست تا فایل رو واست بفرستم.
(۱۳۹۰-۷-۲۴، ۰۱:۵۴ عصر)mozhgan_soh نوشته است:
با سلام
من كارشناسي كامپيوتر نرم افزار دارم و مي خوام ارشد برنامه ريزي شهري دانشگاه ازاد شركت كنم . لطفا كمكم كنيد چه منابعي رو بخونم كه برام بهترين نتيجه رو داشته باشه و چه جوري من هيچ آشنايي با اين رشته ندارم ولي چون محل كارم يك ادراه دولتي در زمينه شهرسازي بايد تو اين رشته شركت كنم خيلي ممنونم و منتظر پاسخ شما
با سلام خدمت شما.راستشو بخوای نمیدونم چه جوری شما رو اهنمایی کنم.منم رشتم غیر مرتبت بود ولی خوب کتاب های زیادی خوندم.باتوجه به اینکه شما مشغول به کار هم هستید یه کمی کار سخته.البته امیدوارم که زبان و ریاضیتون خوب باشه.چون این خودش یه پونه نسبت به بچه های شهرسازی.راجع به کتاب ها اول شما باید یه چند تا کتاب منبع بخونی تا یه کمی آشنا بشی با این رشته بعدش برای امتحان بری سراغ خلاصه مطلب ها.شما میلتون رو واسم بفرستید تا من یه سری فهرست کتاب رو براتون بفرستم.
(۱۳۹۰-۷-۲۶، ۰۴:۰۳ عصر)nasim-m نوشته است: سلام خسته نباشید مر30 از راهنماییاتون که اینهمه به ماها که استرس نحوه خوندن و کنورو داریم خیلی لطف میکنین و به همه جواب میدین شاید این تشکرا نتونه این محبتو جبران بکنه اما منم به نوبه ی خودم ازتون تشکر میکنم.اجرتون با خدا.ببخشید منم یه سوال داشتم اینکه ولویت بندی کتابارو اینکه اول از چیا شروع کنیم بهتره راهنماییمون کنین ممنون میشم و یه سوال دیگه اینکه میتونم عنوان پایان نامه اتونم بدونم؟بازم ممنون
با سلام خدمت شما.اولا اینکه من رشتم شهرسازی نبود تا پایان نامه داشته باشم..ثانیا من خودم اولویت خاصی برای اینکه از کدوم کتابها شروع کنم نداشتم.ولی سعی میکردم همه درس ها رو هر روز مرور کنم.دیگه اینکه برای هر درسی چه کتابی باید خونده بشه مشخصه.تو همه سایتها هم هست.باید همشو بخونی.هر چه بیشتر بخونی بهتره .خصوصا کتاب هایی که جدید میاد بازار.اگه رشتتون شهرسازیه دیگه نباید فرقی بکنه که از کجا شروع میکنید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007
    arefeh.teimouri@yahoo.com
    mamnoon

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز که وقتتون رو برای موفقیت بقیه گذاشتید.
    سوالم اینکه این قسمت مدل سازی که کلی فرمول داره (کاربری اراضی)،چقدر مهمه و تو کنکور ازش سوال میاد؟ من تو این قسمت مشکل دارم.(رشتم هم معماریه)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام : من ليسانسم مهندسي عمران - ميخواستم اگه امكان داره در مورد منابع برنامه ريزي شهري يا مديريت شهري منو راهنمايي كنيد. ممنون ميشم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۸-۱، ۱۰:۲۸ عصر)mehdime007 نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز که وقتتون رو برای موفقیت بقیه گذاشتید.
      سوالم اینکه این قسمت مدل سازی که کلی فرمول داره (کاربری اراضی)،چقدر مهمه و تو کنکور ازش سوال میاد؟ من تو این قسمت مشکل دارم.(رشتم هم معماریه)
      با سلام خدمت شما.منظورتون رو نفهمیدم.کدوم فرمول ها؟
      (۱۳۹۰-۸-۲، ۱۱:۰۴ صبح)teertyhard نوشته است: سلام : من ليسانسم مهندسي عمران - ميخواستم اگه امكان داره در مورد منابع برنامه ريزي شهري يا مديريت شهري منو راهنمايي كنيد. ممنون ميشم
      با سلام خدمت شما.میلتون رو واسم بفرستید تا براتون بفرستم.

پاسخ
       سپاس شده توسط mehdime007
      با سلام میشه یه لیست از منایع رو معرفی کنید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۰-۸-۵، ۰۳:۳۲ عصر)behzad_amlash نوشته است: [quote='mehdime007' pid='9014' dateline='1319396334']
        با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز که وقتتون رو برای موفقیت بقیه گذاشتید.

سلام مهندس

فک کنم منظورشون مدل های جاذبه است

روش شاخص مرکزیت، مدل تحلیل جاذبه، تئوری تاثیر متقابل، تئوری نقطه جدایی، قانون جاذبه تجارت خرده فروشی، مدل هاف و ...:blush:

آخرین ارسال های من :

خدایا:
        مرا ببخش ،  
        به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
        و خانه تو نبود....!!!!
        63
        پاسخ
         سپاس شده توسط mehdime007
        (۱۳۹۰-۸-۶، ۰۷:۰۵ صبح)fatyjo0on نوشته است:
        (۱۳۹۰-۸-۵، ۰۳:۳۲ عصر)behzad_amlash نوشته است: [quote='mehdime007' pid='9014' dateline='1319396334']

سلام مهندس

روش شاخص مرکزیت، مدل تحلیل جاذبه، تئوری تاثیر متقابل، تئوری نقطه جدایی، قانون جاذبه تجارت خرده فروشی، مدل هاف و ...:blush:
        خیلی ممنون ... بله منظورم همینا هستش .

پاسخ
        (۱۳۹۰-۸-۶، ۰۵:۵۲ عصر)mehdime007 نوشته است:
        (۱۳۹۰-۸-۶، ۰۷:۰۵ صبح)fatyjo0on نوشته است:

سلام مهندس

خیلی ممنون ... بله منظورم همینا هستش .
        با سلام .راستشو بخوای من خودم رو فرمول هاش مشکل داشتم و فقط فرمول های یکی دو تاشو حفظ کردم.اونم یکیش تءوری نقطه جدایی بود.ولی اینکه هر مدل در چه موردیه و روی چی بحث میشه رو یاد بگیر..یعنی اینکه بدون که هر مدلی رو چه موضوعی بحث میکنه.تا حالا زیاد ازشون سوال نیومده..ولی خوب شاید امسال ازشون سوال بیاد.مدل هاف و تءوری نقطه جدایی قبلا ازش سوال اومده.
        (۱۳۹۰-۸-۵، ۰۹:۴۵ عصر)saedi نوشته است: با سلام میشه یه لیست از منایع رو معرفی کنید
        سلام مهندس.لطف کن میلتو برام بفرست تا برات بفرستم.

پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، mehdime007 ، FaTyJo0oN
        بنام خدا
        من دانشجوی عمران هستم.اگر ممکن است لیست کتابها به خصوص در مورد آمار و مبانی رو برام بفرستید.
        arezoobedel@mihanblog.com
        arezoobedel@mihammail.com

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,788 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
          آخرین ارسال: tornado26
            ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,311 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,971 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,022 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره زبان mojtaba.db 0 751 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: mojtaba.db
            برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,726 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
          آخرین ارسال: a.rahmani?
            با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,411 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,254 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
            منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,051 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,569 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان