امتیاز موضوع:
  • 101 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش و رفع اشکال آنلاین آمار و ریاضیات
نقل‌قول: سلام بر دوستان

یکی از کاربران این سوال را فرستاده

ظاهرا تا ساعت 11 امروز میخواست اگر میتونید کمکش کنید:

مشتق میخواد و سوال دوم هم که در عکس مشخص هست

soal dom ro mitonam hal konam ama na be in sorat chon bayad fomolesho nega konam agar vaght darid ta hal konam

bebakhshid soale aval ghesmat avalesh ingone hal mishe on eshtebah bod
moafagh bashid

آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، alireza
سلام من الان داشتم آمار می خوندم ! یه سوالی برام پبش اومد درباره کواریانس ! می خواستم بدونم فرمولش و اجزای فرمولش چیه ؟ و چه جایی کاربرد داره ؟ من فکر کنم استاد آمارمون اینو بهمون درس نداده بود!!!! با تشکر فراوان از شما .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۱۱-۳، ۰۶:۲۲ عصر)Mahbobe-G نوشته است: سلام من الان داشتم آمار می خوندم ! یه سوالی برام پبش اومد درباره کواریانس ! می خواستم بدونم فرمولش و اجزای فرمولش چیه ؟ و چه جایی کاربرد داره ؟ من فکر کنم استاد آمارمون اینو بهمون درس نداده بود!!!! با تشکر فراوان از شما .

سلام این فایل رو مطالعه کنید مطمئنا مفیدخواهد بود و هر سوالی داشتید من در خدمتم موفق باشید

.zip   koaryans.zip (اندازه: 3.56 MB / تعداد دفعات دریافت: 34)

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، FaTyJo0oN
(۱۳۹۰-۱۱-۳، ۱۰:۴۴ عصر)lofra نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۱-۳، ۰۶:۲۲ عصر)Mahbobe-G نوشته است: سلام من الان داشتم آمار می خوندم ! یه سوالی برام پبش اومد درباره کواریانس ! می خواستم بدونم فرمولش و اجزای فرمولش چیه ؟ و چه جایی کاربرد داره ؟ من فکر کنم استاد آمارمون اینو بهمون درس نداده بود!!!! با تشکر فراوان از شما .

سلام این فایل رو مطالعه کنید مطمئنا مفیدخواهد بود و هر سوالی داشتید من در خدمتم موفق باشید

ممنون از شما . خوندمشون و دقیقا متوجه شدم .

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra
سلام
با توجه به مسئولیت پذیری مهندس lofra طراح سوالات آمار آزمون های آنلاین ایران شهرساز دوستانی که سوالات آمار دارند بپرسند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Sahab
سلام. کارتون خیلی خوب و مفیده. به نظرم شبی 5تا سوال از آمار بذارین یا کمتر، و بدین بچه ها حل کنن و جوابشو بدن بهتره. اینجوری تونایی که نمیتونن حل کنن و به مشکل میخورن، سوالاشونو میپرسنو رفع اشکال میشه. اوناییم که بلندن واسشون حکم دوره و مرور رو داره. البته این یه پیشنهاده مهندس...
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
خیلی تاپیک خوبی هست. مهندس لوفرای عزیز با توجه یه اینکه سوالات کنکور سال گذشته رشته ی برنامه ریزی بیشتر از آمار بود، شما چه منبعی رو امسال پیشنهاد میدید؟و اینکه فرصت دارید داوطلبان امسال هم کمک کنید؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان