امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت شهری پکن
[attachment=2190]باسلام این پست مربوط به معرفی beijing یا همون پکن ( پایتخت چین ) خودمون هست که جهت درس تاریخ شهرسازی جهان گردآوری کردم ، و اطلاعات جامعی در خصوص تمام مسائل شهری و سیر تاریخی این شهر در اختیار علاقه مندان قرار می ده امیدوارم لذت ببرید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، shahryar ، m.mohammadzadeh ، mahjoub86 ، 0RKIDEH ، ahmad lotfi ، atelieahjam
(۱۳۹۰-۵-۳۱، ۱۱:۱۷ عصر)'isatis92' نوشته است: باسلام این پست مربوط به معرفی beijing یا همون پکن ( پایتخت چین ) خودمون هست که جهت درس تاریخ شهرسازی جهان گردآوری کردم ، و اطلاعات جامعی در خصوص تمام مسائل شهری و سیر تاریخی این شهر در اختیار علاقه مندان قرار می ده امیدوارم لذت ببرید.

با سلام
لطفا در صورت امکان فایل مربوطه را آپلود نمائید . با تشکر

آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود فایل با ارزش استاندارد ها و ضوابط ساخت مسکن روستایی و فضاهای روستایی فرمتword shamim 6 10,141 ۱۳۹۵-۴-۲۰، ۱۱:۵۳ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  جدول سازگاری کاربری های اراضی شهری amindatcom 2 3,483 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  VIP پروژه تحلیل فضای شهری- میدان Brightness 0 2,299 ۱۳۹۳-۹-۷، ۱۱:۲۴ صبح
آخرین ارسال: Brightness
Star پروژه شناخت فرآیند مکانیابی کاربری های خدمات شهری-دکتر زیاری maryam taban 0 2,017 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۵:۳۳ عصر
آخرین ارسال: maryam taban
  فایل اتوکدی و با ارزش آماده سازی-برای آزمون تشریحی-برنامه ریزی شهری shokri 7 7,399 ۱۳۹۳-۶-۵، ۰۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  پاور پوینت : بررسی کیفیت نورپردازی در فضاهای شهری amirreza17 1 2,453 ۱۳۹۳-۳-۳، ۰۲:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  طرح استراتژی توسعه شهری شهرستان صدوق haydariyan 0 1,040 ۱۳۹۲-۱۱-۱۰، ۰۴:۰۱ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  ضوابط طراحی فضاهای سبز شهری EBRAHIMMILAN2012 0 2,104 ۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۶:۱۵ عصر
آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
  فورییییی پروژه+هزینه در مورد یکی از مدلهادر برنامه ریزی شهری mehman 6 3,311 ۱۳۹۱-۱۰-۱۹، ۱۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: farza
  تاثیرآبنما و فضای سبز در منظر شهری - پاورپوینت godonly. 11 8,304 ۱۳۹۱-۱۰-۵، ۰۱:۳۱ عصر
آخرین ارسال: khansa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان