امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه کلاسی مبانی نظری(قسمت دواردهم)
سلام دوستان من
با عرض معذرت به خاطر تاخیر در ارسال این قسمت جزوه
راستش خیلی تلاش کردم زودتر آماده اش کنم و برای آزمون پیش روی آنلاین سایت ایران شهرساز (برنامه ریزی شهری) که یکی از مباحث اصلیش برنامه ریزی منطقه ای هست به دستتون برسونم اما نشد چون هم حجمش نسبت به قسمتهای قبلی خیلی خیلی بیشتر بود هم جزواتی که از این مبحث داشتم خیلی پراکنده بود و دسته بندیش طول کشید و همینطور خیلی بدخط بود و ناخوانا (وقتی خودم میخوندمش خلاصه کرده بودم و نت برداری و از روی اون میخوندم ولی برای سایت میخواستم کامل بذارم. آخه استاد توی کلاس برای جلوگیری از اتلاف وقت برای نوشتن جزوه، بیشتر کپی شده کلاسهای قبلی رو در اختیارمون میذاشت و بیشتر کلاس رو به توضیخ مطالب و سوال و جواب اختصاص میداد) و اینکه سیستم من این چند روز حسابی قاطی شده بود و الانم با سیستم قرضی اومدم تا این رو برسونم ;)

قسمت دوازدهم: برنامه ریزی منطقه ای و کلیه مطالب وابسته.....
موفق باشید

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، godonly. ، elham90 ، nafise ، پریسیما ، مهسا20 ، darya 2010 ، isatis92 ، m.mohammadzadeh ، ایلیا ، ahmad lotfi ، atelieahjam
سلام.می گم اینا جزوه مهندس پورمحمدرضا ست ؟
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۲، ۱۱:۳۸ صبح)zolatan نوشته است: سلام.می گم اینا جزوه مهندس پورمحمدرضا ست ؟

سلام بله درسته
همانطور هم که نوشتم "جزوه کلاسی" هست و مال کلاس های مهندس پورمحمدرضاست.
جا دارد با اجازه مدیر محترم سایت از استاد پورمحمدرضا و تلاش و دلسوزی و زحمات بی شائبه شون برای بچه ها واقعا سپاسگزاری کنم
این جزوات باارزش هم جزوات کلاس ایشون هست.
موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط ala sh
سپاس سپاس سپاس

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 0RKIDEH 6 7,719 ۱۳۹۶-۶-۲۹، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: مصطفی 1992
  جزوه سیر اندیشه ها در شهرسازی محمد یگانه 4 2,840 ۱۳۹۶-۴-۱۲، ۰۸:۴۱ صبح
آخرین ارسال: mrw_45
  غیر رایگان جزوه روشهای برنامه ریزی شهری ماراویا 5 9,468 ۱۳۹۴-۱۱-۱۵، ۰۴:۴۶ عصر
آخرین ارسال: wimifire
  جزوه ویژه روش تحقیق در شهرسازی yalda89 0 1,750 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۱۰:۵۴ عصر
آخرین ارسال: yalda89
  دانلود جزوه روشهای کمی در شهرسازی word atelieahjam 0 1,983 ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۱:۴۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان جزوه کلاس جی ای اس محمد یگانه 0 1,626 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۹:۱۴ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  غیر رایگان جزوه مکان یابی محمد یگانه 0 1,710 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۹:۱۰ صبح
  جزوه درس مباني مديريت شهري 24time 0 2,323 ۱۳۹۳-۵-۳، ۰۷:۴۲ صبح
آخرین ارسال: 24time
  غیر رایگان جزوه بسیار علی دوره ارشد مبانی برنامه ریزی و طراحی محیط شهری در 169 صفحه محمد یگانه 0 1,965 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۰۱:۱۳ صبح
  جزوه نظریه های برنامه ریزی شهری محمد یگانه 0 2,683 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۱۲:۵۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان