امتیاز موضوع:
  • 82 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جديد>>تا پایان آبان 91 *2000امتیاز*هر ارسال جزوه یا کتاب و 50 هزار براي پايان نامه
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۱۲:۲۱ صبح)rnsh98 نوشته است:
man kheili say kardam ozv vip beshamo az hesabam vase ozviat estefade konam k betoonam ketab o kholase download konam ama nashodo daem eror dad baz say mikonam ama age esme ketabe tarahi k mikhaid behem begid scan mikonam ta betoonam ozv besham.merc

خوشبختانه مهندس دهقان جواب اون سوالتونو دادنحالا که اصرار می کنید چشم شمارو بی زحمت نمی ذاریم!اولی یه کتابه با عنوان
[font=tahoma]the city and the sign : an introduction to urban semiotics
[font=tahoma] نوشته mark Gottdiener
[/font]
[/font]

[font=tahoma]دومی هم مجموعه مفالاتی هست که فکر کنم کتاب شده با عنوان sign , symbol and architecture
[/font]
اگه داشتید که خیلی ممنون میشم بذارید رو سایت
اما اگه نداشتید آیا سایتی رو می شناسید که این ها یا حداقل یکی از اینها رو داشته باشه؟
تو سایت هایی که می شناختم هر چی گشتم برای دانلود پیداش نکردم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822
(۱۳۹۰-۶-۲۳، ۰۱:۴۶ عصر)AliReza نوشته است: فقط تا 29 شهریور فرصت دارید.....
::تغییر جدید:: خلاصه کتابهای نایاب و.... علاوه بر امتیازی که خود سیستم ثبت میکنه 3000 امتیاز و 1+ اعتبار از طرف مدیریت به حساب شما واریز میشود.

من چطور میتونم مطلبی برای سایت بفرستم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۸، ۰۳:۵۷ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۲۳، ۰۱:۴۶ عصر)AliReza نوشته است: فقط تا 29 شهریور فرصت دارید.....
::تغییر جدید:: خلاصه کتابهای نایاب و.... علاوه بر امتیازی که خود سیستم ثبت میکنه 3000 امتیاز و 1+ اعتبار از طرف مدیریت به حساب شما واریز میشود.

من چطور میتونم مطلبی برای سایت بفرستم؟

سلام ظاهرا مشکلتون حل شده ولی برای اعضایی که هنوز مشکل دارند:

لطفا به این ارسال بروید و اگر نتونستید ایمیل { iranshahrsaz@yahoo.com }کنید تا با نام خودتون ارسال بشه

لینک آموزش سایت:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=1948
آخرین ارسال های من :

پاسخ
جهت اطلاع: جدیدترین تغییر از 26 آذر ماه 1390 تا 5 اسفند ماه 1390

1- ارسال فایل word پایان نامه 50000 امتیاز

2- ارسال فایل pdf پایان نامه 20000 امتیاز

3- ارسال پروژه دانشجویی کامل 10000 امتیاز

4- ارسال در کتابخانه فایلهای با ارزش 5000
برای 5 کاربر هر ماه مجموعا 150000 امتیاز واریز میشود.

هر ارسال موضوع علاوه بر امتیازهای ویژه بالا حدود 2000 امتیاز هم سیستم واریز می نماید.

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، ایلیا ، parasto_gh ، diamond ، aramo
درود
بدليل استقبال بي نظير مهندسين از سايت و كمبود موجودي بانك كاربري خودم كه از عضويت هاي ويژه و فعاليت بدست آمده بود امتياز هر ارسال 2000 شده است و هر ماه و يا به نياز زمان خاصي تغيير مي كند.
هر ارسال با ارزش: 2000 امتياز
هر ارسال پايان نامه با فرمت ورد: 50000 امتياز
هر ارسال پايان نامه با فرمت پي دي اف: 20000 امتياز
هر ارسال پروژه با فرمت هاي مختلف: 5000 امتياز
سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، lofra ، kasrak ، kiana7822 ، mehdime007 ، aramo
سلام برای عضو ویژه شدن با استفاده از امتیاز باید بعد از رسیدن به حد امتیاز مورد نیاز درخواست بدیم یا به صورت اتوماتیک اینکار انجام میشه ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
(۱۳۹۰-۱۱-۲، ۰۲:۰۸ عصر)yasamin7822 نوشته است: سلام برای عضو ویژه شدن با استفاده از امتیاز باید بعد از رسیدن به حد امتیاز مورد نیاز درخواست بدیم یا به صورت اتوماتیک اینکار انجام میشه ؟

شما امتیازتون به هر کدوم که رسید روی اسم AliReza کلیک و امتیاز را اهدا میکنید و دلیل را یکی از موارد زیر مینویسید و آنی عضو میشوید.

برای عضویت در گروه VIP ایران شهرساز :{تغییر جدید 21 دی ماه 1390}
[font=tahoma]
[/font][font=tahoma]عضویت 24 ساعته: {کسر 60000 امتیاز با فعالیت در سایت}[/font]
عضویت 1 ماهه: {کسر 150000 امتیاز با فعالیت در سایت}
عضویت 3 ماهه: {کسر 350000 امتیاز با فعالیت در سایت}

پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822 ، aramo
::تغییر جدید::تا 1 فروردین 1391 خلاصه کتابهای نایاب و.... علاوه بر امتیازی که خود سیستم ثبت میکنه 2000امتیاز از طرف مدیریت به حساب شما واریز میشود.

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، ایلیا ، 0RKIDEH
::تغییر جدید::تا پایان خرداد 1391 خلاصه کتابهای نایاب و.... علاوه بر امتیازی که خود سیستم ثبت میکنه 2000امتیاز از طرف مدیریت به حساب شما واریز میشود.

پاسخ
سلام

::تغییر جدید:: خلاصه کتابهای نایاب و.... علاوه بر امتیازی که خود سیستم ثبت میکنه 2500امتیاز از طرف مدیریت به حساب شما واریز میشود.

فرصت جدید تا پایان آبان 91

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، MHAKBARI ، روجا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدید=>ارسال 1 نقشه جی آی اس یا اتوکد شهر های ایران=40000 امتیاز>>>>تا پایان آبان ماه 1391 alireza 29 19,433 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  عضویت ویژه رایگان از تاریخ 26 خرداد تا 3 تیر ماه 1392 به مدت 1 هفته >>کلیک کنید alireza 2 3,037 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۰:۰۷ صبح
آخرین ارسال: alireza
  50000(پنجاه هزار)امتیازبگیرید به همین راحتی=>هر کمک شما تا 50000 امتیاز دارد..کلیک کن alireza 6 4,533 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۲:۲۰ صبح
آخرین ارسال: arshadememari
  ارسال هر پایان نامه یا رساله =100000 امتیاز{ارسال 1 فایل =دانلود 1000 فایل} alireza 24 15,422 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۲۰ عصر
  خیره کننده*برای اولین بار*اهدای يك میلیون و ششصد هزار امتیاز-هر ارسال 25000امتیاز alireza 4 4,769 ۱۳۹۱-۳-۴، ۰۱:۲۷ عصر
  عضویت 24 ماهه vip حتی بدون ارسال یک کاربر!! alireza 6 5,232 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: kasrak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان