امتیاز موضوع:
  • 82 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Placecheck) "راهنمای انجام مرحله سنجش وضعیت به روش "مکان سنجی فایل شماره 15 از 15
(Placecheck) "راهنمای انجام مرحله سنجش وضعیت به روش "مکان سنجی فایل شماره 15 از 15 فایل با ارزش مطالعات پشتیبان

امیدوارم استفاده کرده باشید

منتظر نظرات شما در قبال این فایلها هستیم

از شرکت مشاور نقش پیراوش تشکر میکنم و امیدوارم راضی باشند و در صورت عدم رضایت تمام فایلها از روی سایت حذف خواهند شد.

دانلود کنید:

.zip   15-Raahnamaye Sanjeshe-e Vaziyat PLACECHECK.zip (اندازه: 245.32 KB / تعداد دفعات دریافت: 159)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، ahmad lotfi ، planning ، sardarekord ، Brightness ، BlueBoyZone ، atelieahjam
ببخشید دوستان من نمیتونم دانلود کنم میشه ایمیل کنید برام؟
s_abadi_eng@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود فایل با ارزش استاندارد ها و ضوابط ساخت مسکن روستایی و فضاهای روستایی فرمتword shamim 6 10,172 ۱۳۹۵-۴-۲۰، ۱۱:۵۳ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      فروش ویژه فایل اتوکد قطعه بندی کل تهران amirurban 0 1,337 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: amirurban
      تحلیلی بر وضعیت موجود شهر یزد و محلات آن amirurban 0 693 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۰۹ صبح
    آخرین ارسال: amirurban
      فایل اتوکدی از نمای ۳۳ پل اصفهان Shahrsaz67 2 2,579 ۱۳۹۳-۱۱-۲۴، ۰۹:۵۱ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      روش و مراحل برنامه ریزي مسکن-دکتر لشکری maryam taban 0 1,786 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۷:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: maryam taban
      برآورد نیاز به مسکن maryam taban 0 1,635 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۶:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: maryam taban
      دانلود فایل اتوکدی ورزشگاه-vip shamim 1 2,794 ۱۳۹۳-۶-۸، ۰۶:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      فایل اتوکدی و با ارزش آماده سازی-برای آزمون تشریحی-برنامه ریزی شهری shokri 7 7,433 ۱۳۹۳-۶-۵، ۰۹:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      فایل بسیار ارزشمند برای اماده سازی ali8623131 0 1,636 ۱۳۹۳-۱-۲۳، ۱۱:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: ali8623131
      كاربرگ هايي راجع به طرح شهرسازي khansa 0 1,058 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۰۷:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: khansa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان