امتیاز موضوع:
  • 122 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود خلاصه کتاب سیر اندیشه ها در شهرسازی 3 دکتر جهانشاه پاکزاد
دانلود خلاصه کتاب سیر اندیشه ها در شهرسازی 3 دکتر جهانشاه پاکزاد
از سیطره کمیت تا ارتقای کیفیت
نشر تهران - کوبه - 1389
166 صفحه که خلاصه آن 37 صفحه میباشد.

.zip   Seire_Andishe_3-www.iranshahrsaz.com.pdf.zip (اندازه: 3.6 MB / تعداد دفعات دریافت: 797)
درج در سایتها و وبلاگ های مرتبط با لینک دانلود مستقیم ایران شهرساز امکان پذیر است.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، shahrsaz91 ، godonly. ، shahryar ، JAVAD4050 ، isatis92 ، عاطفه ، ریحانه ، soheilarch ، افسون ، shamim ، deldar ، A S H K A N ، afsanehh ، darya 2010 ، m.mohammadzadeh ، akanlo ، ala sh ، aramo ، haydariyan ، asma ، ehsan_de ، ایلیا ، ahmad lotfi ، saeed nasiri majd ، elham-a ، kasrak ، ssaminn ، Shahrsaz67 ، Sadeghpour ، kiana7822 ، mahjoub86 ، arvik ، bahareh. ، dely_sh ، .Utopia ، javad jamshidi ، rezvan87 ، URBAN 98 ، yaser seraj ، JiLa ، concept ، mina91 ، zarnaz_a ، atelieahjam ، BlueBoyZone
(۱۳۹۰-۶-۱۵، ۱۲:۰۴ عصر)afsanehh نوشته است: سلام ..
دوستان چرا من نميتونم دانلود كنم؟و اين پيام مياد برام.. :s:huh:

شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:
حساب شما به حالت تعلیق در آمده است ویا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده اید.
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می خواهید به قسمت هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعالسازی)
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده اید.

سلام
برای دانلود فایلهای با ارزش و نایاب و برای ارزش نهادن به ارسال های دوستان شما باید عضو vip که شرایط اون در همین انجمن هست
با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۱۶، ۰۸:۲۰ صبح)ghengdar نوشته است: سلام واقعا خیلی زحمت کشیدین و سایتتون خیلی خوبه ولی اشکالی که داره اینه که یکی مثل من که الان به کتاب سیر اندیشه ها نیاز فوری دارم وارد سایتتون میشم ثبت نام میکنم ولی نمیشه دانلود کنم.اینکه یه سری دانلود ها رو برای افراد قدیمی در نظر گرفتین بی عدالتیه.من الان به استفاده از سایتتون نیاز دارم که اجازه دانلود ندارم.اینجوری باعث میشه هیچ خاطره خوبی از سایت شما نداشته باشم.بازم از زحماتتون ممنونم.

سلام ممنون از حضورشما

ببینید اگر حمایت همه نبود سایت به اینجا نمیرسید شما هم کمک کنید و فایلی را بزرید و 2000 فایل را دانلود کنید.

وقت گذاشتن یک فایل حداکثر 10 دقیقه است و ارزش آن را دارد که هزاران فایل با ارزش را درمقابل آن دانلود کنید.

مطمئنا دهها نفر همان فایلی را که شما میزارید استفاده خواهند کرد.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، URBAN 98
سلام
دستتون درد نکنه
یک دنیا ممنون
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
سلام ممنون از حسن توجهتون...

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile خلاصه نکات کتاب دیدگاه های نو در جغرافیای شهری (حسین شکوهی) FaTyJo0oN 6 33,089 ۱۳۹۵-۱۰-۳، ۰۳:۳۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  خلاصه نکات از شار تا شهر (دکتر سید محسن حبیبی) FaTyJo0oN 10 23,380 ۱۳۹۴-۱۱-۵، ۰۴:۲۰ عصر
  غیر رایگان جزوه خلاصه کتاب نانو فناوری در معماری و مهندسی ساختمان-احسان سروش نیا MHAKBARI 2 6,652 ۱۳۹۴-۷-۱۷، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  خلاصه نکات .. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری- اسماعیل شیعه FaTyJo0oN 14 33,572 ۱۳۹۴-۷-۷، ۰۵:۱۳ صبح
  دانلود جزوه تراکم در شهرسازی ایلیا 24 23,811 ۱۳۹۴-۱-۲۴، ۰۴:۵۵ عصر
  رایگان! خلاصه مباحت و نکات مهم طرحهای توسعه شهری در ایران alireza 0 1,929 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۹:۴۲ عصر
  کتاب اطلس کلانشهر تهران Sh.N 8 6,327 ۱۳۹۳-۷-۱۶، ۰۹:۵۴ عصر
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت هوا و اقليم شناسی atelieahjam 0 1,671 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت ‫کامپوزيت grc atelieahjam 0 1,601 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  کیفیت های عناصر در سازمان فضایی محمد یگانه 0 1,825 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۸:۳۸ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان