امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فونت کاتب
اینم فونت کاتب برای استفاده دوستان
فونت ها رو در پوشه font اتوکد کپی کنید و ما بقی فایل ها رو در قسمت Support اتوکدکپی نمایید .

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Kateb.zip (اندازه: 99.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 387)
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، farid_hasanzade ، شهرساز86 ، archiman ، dely_sh ، JAVAD4050 ، sharmin
میشه بیزحمت توضیح بدید که چطوری توی کد ازش استفاده کنم و چطوری کپیش کنم؟ مرسی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۴، ۱۲:۲۰ صبح)صادقی_1045 نوشته است: میشه بیزحمت توضیح بدید که چطوری توی کد ازش استفاده کنم و چطوری کپیش کنم؟ مرسی

سلام

در ارسال اول مهندس نصیری توضیح داده اند و کاملا واضح است باز هم اگر مشکلی بود اعلام کنید رفع کنیم.
نقل‌قول: فونت ها رو در پوشه font اتوکد کپی کنید و ما بقی فایل ها رو در قسمت Support اتوکدکپی نمایید .
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۴، ۱۲:۲۹ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۴، ۱۲:۲۰ صبح)صادقی_1045 نوشته است: میشه بیزحمت توضیح بدید که چطوری توی کد ازش استفاده کنم و چطوری کپیش کنم؟ مرسی

سلام

در ارسال اول مهندس نصیری توضیح داده اند و کاملا واضح است باز هم اگر مشکلی بود اعلام کنید رفع کنیم.
نقل‌قول: فونت ها رو در پوشه font اتوکد کپی کنید و ما بقی فایل ها رو در قسمت Support اتوکدکپی نمایید .
من همین کاری که گفتید انجام دادم بعد هم برای فعال کردنش توی کد رفتم قسمت تولز بعد لود اپلیکیشن بعد فونت کاتب رو لود کردم ولی باز وقتی تایپ میکنم فونتش برعکس و ناخوانا میشه چیکار باید بکنم؟بعد هم موقعی که لود میشه فارسی تایپ نمیکنه که کیبورد و فارسی میکنم بد فارسی تایپ میکنه که بهد ا اینتر کردن ناخوانا میشه.میشه راهنماییم کنید؟2

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۴، ۰۱:۱۸ صبح)صادقی_1045 نوشته است:

سلام

من همین کاری که گفتید انجام دادم بعد هم برای فعال کردنش توی کد رفتم قسمت تولز بعد لود اپلیکیشن بعد فونت کاتب رو لود کردم ولی باز وقتی تایپ میکنم فونتش برعکس و ناخوانا میشه چیکار باید بکنم؟بعد هم موقعی که لود میشه فارسی تایپ نمیکنه که کیبورد و فارسی میکنم بد فارسی تایپ میکنه که بهد ا اینتر کردن ناخوانا میشه.میشه راهنماییم کنید؟2

سیستم عامل+ورژن کد را هم بدهید تا تست کنیم

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۴، ۰۱:۲۱ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۴، ۰۱:۱۸ صبح)صادقی_1045 نوشته است:

سلام

سیستم عامل+ورژن کد را هم بدهید تا تست کنیم
از ویندوز سون استفاده میکنم و اتوکد 2013

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان