امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارک توریستی تفریحی نگین شهر-----11 هکتاری (3d)
(۱۳۹۰-۴-۲۸، ۱۱:۴۱ صبح)saeed nasiri majd نوشته است: دوستان شما هم اگه امکان داره کاراتون رو بذارید تو سایت

سلام مهندس

مهندس چند نفر از اعضای بسیار فعال سایت برام تعدادی فایل با ارزش فرستادند که به مرور بر روی سایت قرار خواهد گرفت همین جا از افرادی که فایلهای با ارزشون را برای استفاده دوستان برام میل میکنند تشکر میکنم.

مهندس شما هر آموزشی را صلاح دونستید شروع کنید مطمئنا دوستان هم همراهی خواهند کرد.

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۴-۲۸، ۰۲:۵۶ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۴-۲۸، ۱۱:۴۱ صبح)saeed nasiri majd نوشته است: دوستان شما هم اگه امکان داره کاراتون رو بذارید تو سایت

سلام مهندس

مهندس چند نفر از اعضای بسیار فعال سایت برام تعدادی فایل با ارزش فرستادند که به مرور بر روی سایت قرار خواهد گرفت همین جا از افرادی که فایلهای با ارزشون را برای استفاده دوستان برام میل میکنند تشکر میکنم.

مهندس شما هر آموزشی را صلاح دونستید شروع کنید مطمئنا دوستان هم همراهی خواهند کرد.

با سپاس

سلام مهندس
هر آموزشی رو که تواناییش رو داشته باشم اگر دوستان بخوان مضایقه نمی کنم
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۵، ۰۷:۳۹ عصر)AliReza نوشته است: سلام مهندس

مهندس با این توانایی بالای شما به نظرم لازم بود که از شما بخوام که بیشتر در مورد کارهایی که انجام دادید توضیح دهید تا مهندسین و مدیران شرکت های بزرگ بیشتر با کارهای شما آشنا شوند.

از اینکه به عنوان یک مدیر در سایت ایران شهرساز همکاری مینمایید مایه مباهات است.

با سپاس

تیم مدیریتی سایت ایران شهرساز
واقعا همینطوره که شما می فرمایید
بنده هم کارهای ایشون رو تحسین می کنم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
سلام مهندس
شرمنده ...ظاهرا من اين تاپيك رو نديدم ....
به نظر من شما دقيقا نمونه يك فرد موفق هستيد كه تونسته توي رشته خودش آپديت آپديت باشه و بهتون صميمانه تبريك مي گم ...اميدوارم هميشه موفق باشيد
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۱۰-۲، ۱۱:۱۲ صبح)sadeghpour نوشته است: سلام مهندس
شرمنده ...ظاهرا من اين تاپيك رو نديدم ....
به نظر من شما دقيقا نمونه يك فرد موفق هستيد كه تونسته توي رشته خودش آپديت آپديت باشه و بهتون صميمانه تبريك مي گم ...اميدوارم هميشه موفق باشيد

سلام مهندس صادقپور عزیز
لطف دارین شما.براتون آرزوی موفقیت می کنم.
با سپاس

پاسخ
مهندس نصیری، من واقعاً افتخار می‏کنم که با شما در یک انجمن عضو هستم و یکی از آرزوهام اینه که روزی به قدرت طراحی شما برسم. من هم واقعاً دوست دارم یاد بگیرم و در این زمینه فعالیت کنم
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd
(۱۳۹۰-۱۰-۲، ۰۴:۵۱ عصر)parasto_gh نوشته است: مهندس نصیری، من واقعاً افتخار می‏کنم که با شما در یک انجمن عضو هستم و یکی از آرزوهام اینه که روزی به قدرت طراحی شما برسم. من هم واقعاً دوست دارم یاد بگیرم و در این زمینه فعالیت کنم

سلام
ممنون.من هم افتخار می کنم که در انجمن ایران شهرساز به همراه دوستانی مثل شما عضو هستم.
انشاا... بزودی خبر های خوشی برای همه اعضا دارم.منتظر باشید.با سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۰-۴، ۰۶:۵۱ عصر)saeed nasiri majd نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۲، ۰۴:۵۱ عصر)parasto_gh نوشته است: مهندس نصیری، من واقعاً افتخار می‏کنم که با شما در یک انجمن عضو هستم و یکی از آرزوهام اینه که روزی به قدرت طراحی شما برسم. من هم واقعاً دوست دارم یاد بگیرم و در این زمینه فعالیت کنم

سلام
ممنون.من هم افتخار می کنم که در انجمن ایران شهرساز به همراه دوستانی مثل شما عضو هستم.

سلام ممنون مهندس

اگر حدسم در مورد خبرتون درست باشه بزودی خبری هم در همین راستا داریم که باید اعضایی با مشخصات فردی معرفی شوند.که انتخاب اعضا با شرایطی خواهد بود.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۱۰-۴، ۰۷:۳۴ عصر)AliReza نوشته است:

سلام
سلام ممنون مهندس
اگر حدسم در مورد خبرتون درست باشه بزودی خبری هم در همین راستا داریم که باید اعضایی با مشخصات فردی معرفی شوند.که انتخاب اعضا با شرایطی خواهد بود.

قضیه چیه؟ زودتر بگید ما دل تو دل نداریم.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۱۰-۴، ۰۸:۰۴ عصر)parasto_gh نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۴، ۰۷:۳۴ عصر)AliReza نوشته است:

سلام

سلام ممنون مهندس

قضیه چیه؟ زودتر بگید ما دل تو دل نداریم.

فعلا نمی شه گفت سوپرایزه.بقول قدیمیا خیره.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل alireza 0 14,727 ۱۳۹۶-۸-۲۷، ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تحلیلی بر وضعیت موجود شهر یزد و محلات آن amirurban 0 676 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۰۹ صبح
آخرین ارسال: amirurban
  اکو پارک maryam taban 0 1,516 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: maryam taban
  يك فايل فكر كنم طرح جامع شهر تهران سال 84 khansa 0 1,619 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۰۷:۰۹ صبح
آخرین ارسال: khansa
  دانلود فایل کد شهر درود لرستان ماراویا 0 1,683 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: ماراویا
  نقشه شهر سلطانیه (استان زنجان) با فرمت dwg MHAKBARI 0 2,163 ۱۳۹۱-۹-۵، ۱۱:۱۴ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  دانلود فایل لتوکدی شهرک توریستی تفریحی s1s2s3 0 2,144 ۱۳۹۱-۵-۲۷، ۰۴:۴۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  نمونه پرسشنامه حمل و نقل در شهر godonly. 0 6,171 ۱۳۹۱-۴-۲۲، ۰۱:۵۴ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  مطالعات جامع حمل ونقل و ترافیک شهر اهواز aramo 0 3,460 ۱۳۹۱-۲-۳۱، ۰۱:۱۴ صبح
آخرین ارسال: aramo
  مطالعات ساماندهی حمل ونقل و ترافیک شهر اهواز aramo 0 2,056 ۱۳۹۱-۲-۳۱، ۱۲:۳۶ صبح
آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان