امتیاز موضوع:
  • 70 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازم هدیه:اعلام 2 منبع جدید آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390
سلام برای منم بفرستین
ممنون
sanaz.fatahi64@yahoo.com
ممنون

آخرین ارسال های من :
سلام اگر لطف کنید هم 4منبع قبلی و هم اون 2 منبع جدید رو برام ارسال کنید ممنون میشم
fd200066@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
سلام مهندس واسه من هم اگه میشه ارسال کنید.ممنون.
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
(۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۰ عصر)faezeh نوشته است: ضمن عرض خسته نباشید و تشکر، اون معرفی اون 6 منبع به منم می تونه کمک کنه.پس لطفا..

(۱۳۹۰-۱۱-۲۱، ۰۳:۲۵ عصر)maryam shamekhi نوشته است: با سلام و خسته نباشی من 6 منع رو میخوام لطفا برام بفرستین

(۱۳۹۰-۱۲-۱۸، ۰۸:۵۷ عصر)sevan aziz نوشته است: سلام. اگه زحمتي نيست برا منم بفرستين........
ممنون ميشم

(۱۳۹۰-۱۲-۱۸، ۰۹:۴۵ عصر)parisa33 نوشته است: سلام اگه میشه این 6 منابع رو بار ما هم بفرستید.

(۱۳۹۰-۱۲-۱۸، ۱۰:۰۸ عصر)adelsharifi1988 نوشته است: سلام اگه میشه برای من بفرستید ممنون پیشاپیش
سلام مهندس عزیز

من هیچ کدوم از منابع رو ندارم اگه میشه 6 تاشم زحمتی نیست بفرستید ممنون

(۱۳۹۰-۱۲-۲۷، ۰۸:۵۸ عصر)armen10 نوشته است: سلام اگه امكانش هست همون 6 منبع رو براي بنده نيز بفرتيد .
ممنون از زحماتتون
h.mg81724396@gmail.com

(۱۳۹۰-۱۲-۲۷، ۰۹:۳۳ عصر)baranam_1365 نوشته است: سلام اگه مسشه برای منم بفرستید
baranam_1365@yahoo.com

(۱۳۹۱-۱-۲۰، ۱۲:۱۵ عصر)farimah نوشته است: سلام برا منم بفرستید
ممنونم ارتون

(۱۳۹۱-۱-۲۰، ۰۴:۱۵ عصر)sanaz fatahi نوشته است: سلام برای منم بفرستین
ممنون
sanaz.fatahi64@yahoo.com
ممنون

(۱۳۹۱-۳-۷، ۱۱:۵۶ صبح)تیلور نوشته است: سلام اگر لطف کنید هم 4منبع قبلی و هم اون 2 منبع جدید رو برام ارسال کنید ممنون میشم
fd200066@yahoo.com

لطفا درخواست در این تاپیک ندهید و برای امسال اولین تاپیکی که ایجاد شده به آدرس زیر است:

http://www.iranshahrsaz.com/newreply.php?tid=10262

درخواست و ایمیل خود را بزارید

نام 3 منبع و فایل آماده سازی زمین را ارسال میکنیم و در ادامه اطلاع رسانی میکنیم.

بزودی با مشورت رتبه های 1 و 7 و 8 سایت کارهای خوبی در سایت انجام خواهد شد.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,144 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,462 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,052 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,639 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,085 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,907 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,176 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 762 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 994 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان