امتیاز موضوع:
  • 82 رأی - میانگین امتیازات: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390
torokhoda vase manam mail konin
vazifemohammad233@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    سلام میشه برای من فایل مشخص کردن قسمت های مهم منابع و اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی رو بفرستید؟
    ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
      سلام و خسته نباشید.ممکن است اسم کتابها رو برای من هم بفرستید لطفا
      ؟

آخرین ارسال های من :
        با سلام و خسته نباشید.ممنون میشم اگه منابعو برای منم ارسال کنید. باتشکر

آخرین ارسال های من :
          سلام ممنون میشم برای منم بفرستید
          یکسری از منابع رو دارم .تابستون از سایت خودتون گرفتم
          اما گویا چیزای دیگه هم اضافه شده

آخرین ارسال های من :
          سلام این تاپیک هم بسته شد.
          دوستان برای سال جدید اطلاعیه در سایت گذاشته میشودو اطلاع رسانی هم خواهد شد.
          الان در کارگروه ثبت نام کنید.
          http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...2#pid44002
          آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,692 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,822 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
            اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,189 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
            اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,339 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
            hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,909 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر
            جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 alireza 23 11,671 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۱۲ عصر
            قبولی صد در صد>سایتی که 5 روز دیگه داغ ترین سایت خواهد بود....برای دیدن آدرس کلیک کن alireza 1 1,843 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۱۱:۱۰ عصر
            (جدید)دانلود سوالات تشریحی تحلیلی 24 تیرماه 1391 برای اولین بار در ایران شهرساز alireza 30 24,591 ۱۳۹۲-۱۰-۱۱، ۱۱:۱۹ صبح
          آخرین ارسال: omidi30
            [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 238 163,046 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۴:۴۳ عصر
            عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 1 2,253 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۱:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان