امتیاز موضوع:
  • 119 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام برای ارشد91-برنامه ریزی وآزمون تا کنکور -موفقیت بالا-رایگان
ممنون. حالا میشه لطف کنید و بگید من اینها رو کجا برای خرید سفارش بدم؟
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۴، ۱۲:۰۲ عصر)elena نوشته است: ممنون. حالا میشه لطف کنید و بگید من اینها رو کجا برای خرید سفارش بدم؟

درود
خیلی ساده است شما هر کدوم را که میخواید اعلام کنید و قیمت هاشون را جمع بزنید و اگه کتابهای دیگه هم میخواید را اعلام کنید و قیمت اونها را هم جمع بزنید بعد با پرداخت آنلاین سایت پرداخت کنید(همه کارتهای شتاب میشه) و 2 روز دیگه براتون میفرستم.

آدرس پستی خودتون را هم برام پیام خصوصی کنید.

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
یک دنیا ممنون من فردا حتما این کار را میکنم.

پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۳، ۱۱:۳۷ عصر)123456 نوشته است: اگه الانم میشه ثبت نام کرد ، منم دوست دارم که ثبت نام کنم.

سلام بر شما
البته که می تونید شرکت کنید
به این ادرس برای ثبت نام برید
http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir

و برای پیگیری اخبار مربوط به آزمون آنلاین اینترنتی رایگان سایت ایران شهرساز از www.iranshahrsaz.ir استفاده کنید
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۴، ۱۲:۰۷ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۵-۱۴، ۱۲:۰۲ عصر)elena نوشته است: ممنون. حالا میشه لطف کنید و بگید من اینها رو کجا برای خرید سفارش بدم؟

درود
خیلی ساده است شما هر کدوم را که میخواید اعلام کنید و قیمت هاشون را جمع بزنید و اگه کتابهای دیگه هم میخواید را اعلام کنید و قیمت اونها را هم جمع بزنید بعد با پرداخت آنلاین سایت پرداخت کنید(همه کارتهای شتاب میشه) و 2 روز دیگه براتون میفرستم.

با سپاس

سلام
مهندس دهقان من میخوام کتابهای ( مقدمه ای بر برنامه ریزی شهری دکتر شیعه ) و کتاب ( مقدمه ای بر تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ) که قیمتش رو نمیدونم سفارش بدم.

پاسخ
سلام.و خسته نباشید.
اگه امکانش هست برای ظراحی شهری منم ثبت نام کنید.
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۵-۱۷، ۰۹:۴۱ عصر)shahsavari نوشته است: سلام.و خسته نباشید.
اگه امکانش هست برای ظراحی شهری منم ثبت نام کنید.
ممنون
درود

شما میتونید در سایت مرکز آزمون سایت ایران شهرساز با آدرس http://iranshahrsaz.ir ثبت نام کنید.و سپس http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir/ هم در آزمونها شرکت کنید.

آزمون تعیین سطح گرایش طراحی شهری در روز پنج شنبه و جمعه تاریخ 27 و 28 مرداد 1390 برگزار میشود.که میتونید شرکت کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط shahsavari
سلام
لطفا من را هم ثبت نام کنید.
با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۵-۱۵، ۰۹:۱۴ صبح)elena نوشته است:
    (۱۳۹۰-۵-۱۴، ۱۲:۰۷ عصر)AliReza نوشته است:

درود

با سپاس

سلام
    مهندس دهقان من میخوام کتابهای ( مقدمه ای بر برنامه ریزی شهری دکتر شیعه ) و کتاب ( مقدمه ای بر تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ) که قیمتش رو نمیدونم سفارش بدم.

درود

من هم قیمت مقدمه ای بر تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران را ندارم !

براتون سوال میکنم بعد آنلاین واریز کنید تا براتون ارسال کنم.

پاسخ
    من هم هستم فكر كنم از بقيه عقب افتادم فقط مي خواستم بدانم براي طراحي شهري كلاسي نداريد

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,658 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,376 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,081 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,665 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,934 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,741 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,582 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: