ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مصاحبه ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1398
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1398 میباشد

سلام آقای مهندس و تبریک به شما که توانستید رتبه 16 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 16 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید لطفا به سوالات زیر جواب دهید.
1-لطفا خودتان را معرفی کنید.
2-از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
3-درصد هاتون در هر سرفصل آزمون کارشناسی ارشد چطور بود؟
4- قبل از برگزاری آزمون و آغاز مطالعه برای ارشد فکر میکردید رتبه عالی کسب کنید؟
5-چطور میتوان رتبه خوبی را در کنکور کارشناسی ارشد کسب کنیم؟
6- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
7-پکیج ایران شهرساز از نظر کیفی چطور بود و چقدر در کسب این موفقیت تاثیر داشت؟
8- آزمون های آنلاین ایران شهرساز را شرکت کردید؟ لطفا ارزیابی تان را در مورد آزمون بفرمایید.
9-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 16 بیاورید؟
10-برنامه ریزی شما برای آزمون مرحله دوم چیست؟
11-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1399 شرکت کنند دارید؟
12-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
13-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
14-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت و فضای مجازی در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
15-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 1399 چی هست؟
16-درصد رضایت تان از پکیج خلاصه ایران شهرساز و آزمون های آنلاین و  سایت ایران شهرساز و کانال و گروههای مجازی ایران شهرساز ؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
2
RE: مصاحبه ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1398
(1398-5-27، 12:56 صبح)alireza نوشته است: این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1398 میباشد

شما که در مرحله اول رتبه 16 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید لطفا به سوالات زیر جواب دهید.
7-پکیج ایران شهرساز از نظر کیفی چطور بود و چقدر در کسب این موفقیت تاثیر داشت؟
8- آزمون های آنلاین ایران شهرساز را شرکت کردید؟ لطفا ارزیابی تان را در مورد آزمون بفرمایید.
9-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 16 بیاورید؟
10-برنامه ریزی شما برای آزمون مرحله دوم چیست؟
11-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1399 شرکت کنند دارید؟
12-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
13-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
14-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت و فضای مجازی در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
15-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 1399 چی هست؟
16-درصد رضایت تان از پکیج خلاصه ایران شهرساز و آزمون های آنلاین و  سایت ایران شهرساز و کانال و گروههای مجازی ایران شهرساز ؟

بنده ولی عابدی دانشجوی دانشگاه دولتی بجنورد با معدل 17.63 هستم
زبان : 6.67
مباحث: 71.11
مبانی: 28.89
تاریخ : 57.33
امار: 46.67
بله. من قبل از اینکه شروع به مطالعه کنم، سوالات کنکور رو دیدم که سطحش چطوره و همینطور درصد های رتبه های برتر رو هم مشاهده کردم، واقعا در خودم دیدم که چیزی کم ندارم و میتونم با مطالعه درست رتبه ی خوبی کسب کنم.
کنکور بیشتر ازاین که به ساعات مطالعه باشه، به باور و انگیزه و هدف داوطلب برمیگرده. فقط باید به خودمون باور داشته باشیم و فکر مثبت به ذهنمون تزریق کنیم و اینکه مطالعه باید پیوسته باشه هرچند روزی 2 ساعت . خوندن در چهارچوب برنامه ریزی شده هم خیلی میتونه کمک کننده باشه.
من از یک مرداد سال قبل شروع کردم با میانگین روزی دو ساعت و تا شب کنکور ادامه دادم. البته تعویق کنکور باعث شد تا یک ماه برای کنکور مطالعه نداشته باشم و استراحت کردم و همچنین پروژه طرح 5 رو تا حدود زیادی پیش بردم.
7- آزمون های آنلاین ایران شهرساز را شرکت کردید؟ لطفا ارزیابی تان را در مورد آزمون بفرمایید.
بله . همه ی آزمون ها رو شرکت کردم.با برنامه ایی که خودم به صورت اهداف ماهیانه و هفتگی که ا مشاورین در گروه بیان کرده بودند. برای ازمون خودمو اماده میکردم وقبل ازمون هم درصد های هر مبحث رو که میخواستم تو این ازمون بهش برسم رو مینوشتم و در اخر تطبیق میدادم و نقاط ضعف و قدرتمو متوجه میشدم. سطح سوالات خوب بود. دقیقا مثل کنکور یه سری سوالات رو نمیشد پاسخ داد و یه سری سوالات رو میشد راحت پاسخ داد.
8-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 16 بیاورید؟
لطف خدا بوده و همچنین دعای خانواده که همه جوره شرایط را برام فراهم کردند و همچنین انرژی مثبت اساتید و دوستان.
9-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1399 شرکت کنند دارید؟
اینکه خودشونو باور داشته باشن که میتونن و نسبت به بقیه چیزی کمتر ندارن. فقط باید تو چهارچوب منظم مطالعه داشته باشن هرچند که کم باشه
10-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
امسال سوالات خیلی پراکنده بود و نمیشه منابع سوا کرد که از کدوم منابع بیشتر سوال اومده، ولی من خلاصه یا اصل کتاب همه ی منابع ایی که تو گروه توسط مشاورین اماده شده بود رو خوندم.
11-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
من خودم برای درس امار همه ی فصل ها رو خلاصه مینوشتم و خیلی خوبه، چون در زمان کم میشه کل مطلب رو مرور کرد.بقیه درس ها رو مطالبی که از نظرم مهم بود رو در حاشیه های صفحه مینوشتم. مثلا کتاب  شارتاشهرم دیگه قابل خوندن نیست انقدر که نکته نوشتم.خلاصه برای جمع بندی خیلی مفیده ، و در زمان کم میشه تمام مطالب مهم رو مرور کرد.
12-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت و فضای مجازی در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
بدون هیچ شکی خیلی موثر بوده. من از مشاوره و مطالب در فضای مجازی خیلی استفاده کردم.
13-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 1399 چی هست؟
با خوندن درست منابع میتونن به اهدافشون برسن. کنکور ارشد انقدر سخت نیست که رسیدن به هدف غیرممکن باشه.
14-درصد رضایت تان از پکیج خلاصه ایران شهرساز و آزمون های آنلاین و  سایت ایران شهرساز و کانال و گروههای مجازی ایران شهرساز ؟
من تاجایی که از خدمات ایرانشهرساز استفاده کردم خیلی خوب بود. هم مشاورهای خوبی داشت و هم اینکه آزمون هاش مناسب بود.ممنون از شما

3
RE: مصاحبه ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1398
تبریک میگم
موفق باشید همیشه
آخرین ارسال های من :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      اعتراض‌ها به نتایج و سهمیه‌‌های کنکور ارشد شهرسازی 1398 پیگیری ازطریق نمایندگان مجلس alireza 339 1398-6-23، 10:46 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 139۸ alireza 341 1398-6-11، 09:21 عصر
      مصاحبه اختصاصی با رتبه 5 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 355 1398-5-25، 12:13 صبح
      دانلود فایلهای ویژه کنکورمرحله دوم کنکور 98 ارشد برنامه ریزی شهری alireza 615 1398-5-12، 07:39 عصر
      مصاحبه اختصاصی با رتبه 1 سهمیه و 4 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 475 1398-5-3، 08:31 عصر
      مصاحبه اختصاصی با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1397 alireza 435 1398-5-3، 08:31 عصر
      جدیدترین منابع ارشد برنامه ریزی شهری 1398 alireza 3,757 1398-1-15، 07:29 عصر
      دانلود رایگان 3 سال از مجموعه نکات کنکور 16 ساله اخیر برنامه­ ریزی شهری ایران شهرساز alireza 771 1397-5-18، 12:03 صبح
      زمان آزمون مرحله دوم کارشناسی ارشد شهرسازی 1397 alireza 1,456 1397-4-5، 02:12 صبح
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1397 alireza 4,025 1397-3-14، 11:56 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مقاله  طراحی مجسمه های شهری 7-16 atelieahjam honarfardi5 سایر مقالات
      مقاله  فرش شهری ، مقدمه ای بر شهرسازی فولدینگ 7-16 atelieahjam honarfardi5 سایر مقالات
      مقاله  شهرنشینی و شهرسازی در ایلام باستان 7-16 atelieahjam honarfardi6 سایر مقالات
      مقاله  شهر پست مدرن - word 7-15 atelieahjam honarfardi6 سایر مقالات
      آب و فاضلاب 7-15 unit 1 Mahantara9 تاسیسات و تجهیزات شهری
      درخواست نقشه های بازار وکیل شیراز 7-15 sardarekord Mahantara9 درخواست نقشه
      مصاحبه ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری ... 7-15 alireza Mahantara9 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      برخی شهرهای چین که از نمونه اروپایی آن کپی شده اند 7-14 aradralami honarfardi6 گفتگوی آزاد
      فضاهای مکث شهری 7-14 ALI XxX honarfardi6 سایر مقالات
      فونداسیون سازه های شهر ونیز ایتالیا چگونه ساخته شده اند؟ 7-10 aradralami honarfardi9 گفتگوی آزاد
      دانلود پاورپوینت معرفی اندیشه های ژان نوول و آثار او 7-10 atelieahjam honarfardi9 اندیشمندان شهرساز
      اعتراض‌ها به نتایج و سهمیه‌‌های کنکور ارشد شهرسازی 1398 پیگیری ازطریق نماین... 6-23 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1398 6-12 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 139۸ 6-11 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل 6-6 meysam rezaei shohreh69 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل