امتیاز موضوع:
  • 130 رأی - میانگین امتیازات: 2.99
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درصد دروس رتبه 7 تا 1000 کنکور 1390=>(ارشد برنامه ریزی شهری)
ممنون امیدوارم شما هم موفق باشید . در مورد تصویر کارنامه هم اینترنتم خیلی سرعتش اومده پایین هرچی سعی کردم نتونستن ایمیل بفرستم انشالا در اولین فرصت ایمل می کنم .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۳-۹، ۰۱:۳۵ عصر)davinchi نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۹، ۱۲:۲۲ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۹، ۱۲:۱۶ عصر)davinchi نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۹، ۱۲:۰۰ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۹، ۱۱:۱۶ صبح)ami.k نوشته است: سلام. من براي سراسري خيلي نخوندم و اصلا فكر نمي كردم مجاز بشم. رتبه شد 979... مي خوام بدونم اصلا براي كنكورعملي بخونم يانه ؟ اصلااحتمالي هست يا نه ؟

سلام مهندس

درسته یه کم سخته ولی شما مجازی ها را اول میزدید و چون خیلی ها مجازی را انتخاب نکردند و خود این یک فرصت برای رتبه های در این حدود است .

ویه فرصت دیگه اینه که کسی از آزمون مرحله دوم خبری نداره و میتونه رتبه ها را خیلی جابجا کنه.

مهندس اگه براتون مقدوره درصد ها و ترازتون را بزارید تا بعدا بررسی بشه.

j

موفق باشید

سلام
من یک سوال برام پیش اومد . مگه تو انتخاب رشته فرقی می کنه چی اول باشه ؟، مگه نباید از اولین علاقه مندی شروع کنیم؟ چون به ترتیب از رتبه یک شروع میشه و میاد پایین . تو لیست انتخاب رشته هر نفر اولین دانشگاه که ظرفیتش تکمیل نشده انتخاب میشه حالا اگه اولی مجازی باشه ممکنه دانشگاه بهتری خالی باشه و شانس اون دانشگاه از دست بده .
من اینطوری فکر می کردم لطفا اگه اشتباه می کنم بهم بگین .

سلام مطمئنا تاثیر داره

ببین فرض کن 2 تا جای خالی باشه و چون شما زودتر انتخاب کردی شما وارد میشید و چون با این رتبه(979) روزانه تقریبا محاله بهتره

که از شبانه شروع کنه و بعد مجازی

شما میتونید تحقیق کنید.....

تا تمام انتخابهای رتبه مورد نظر بررسی نشه سراغ رتبه بعدی نمیرن اگه وقتی به رتبه 979 رسیدن حتی یک جای خالی وجود داشته باشه قطعا قبول میشه حالا این جای خالی می خواد اولین انتخاب باشه یا آخریش . یعنی از انتخاب اول شروع می شه هر جایی که به اولین جای خالی برسن متوقف می شه و بقیه انتخابها بررسی نمیشه واسه همینه که میگن به ترتیب علاقه مندی بزنید چون اگر شانسی مثلا دانشگاه اصفهان (وقتی در روند تخصیص ظرفیت ها به افراد ، به ترتیب رتبه نوبت به رتبه 979 میرسه) یک جای خالی داشته باشه شما که مجازی طوبی را بالاتر زدید اون جای خالیو از دست خواهید داد. ولی اگر اول اصفهان باشه بعد طوبی یا امام رضا اگر هم که جایی خالی نباشه اونقدر میاد پایین تا میرسه به همون مجازیه و شما به هیچ وجه از دست نمیدینش .
من اینجوری انتخاب کردم و فکر میکنم درست باشه ولی بازهم به قول شما هرکسی باید تحقیق کنه و به حرف یک نفر اکتفا نکنه .

من اصلا مجازي ها رو نزدم...ولي مي دونم كه اولويت اصلا مطرح نيست... و رتبه نهايي مهمه . بنابراين فقط بايد به ترتيب علاقه اي كه داريم انتخاب رشته كنيم ... من مي خوام بدونم اين ضريب 4 كه آزمون تشريحي داره چقدر مي تونه رتبه منو جابجا كنه ؟ و آيا اصلا مي تونه تاثيرگذار باشه يا نه ؟
(۱۳۹۰-۳-۹، ۰۲:۲۵ عصر)ami.k نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۹، ۰۱:۳۵ عصر)davinchi نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۹، ۱۲:۲۲ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۹، ۱۲:۱۶ عصر)davinchi نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۹، ۱۲:۰۰ عصر)AliReza نوشته است: سلام مهندس

درسته یه کم سخته ولی شما مجازی ها را اول میزدید و چون خیلی ها مجازی را انتخاب نکردند و خود این یک فرصت برای رتبه های در این حدود است .

ویه فرصت دیگه اینه که کسی از آزمون مرحله دوم خبری نداره و میتونه رتبه ها را خیلی جابجا کنه.

مهندس اگه براتون مقدوره درصد ها و ترازتون را بزارید تا بعدا بررسی بشه.

j

موفق باشید

سلام
من یک سوال برام پیش اومد . مگه تو انتخاب رشته فرقی می کنه چی اول باشه ؟، مگه نباید از اولین علاقه مندی شروع کنیم؟ چون به ترتیب از رتبه یک شروع میشه و میاد پایین . تو لیست انتخاب رشته هر نفر اولین دانشگاه که ظرفیتش تکمیل نشده انتخاب میشه حالا اگه اولی مجازی باشه ممکنه دانشگاه بهتری خالی باشه و شانس اون دانشگاه از دست بده .
من اینطوری فکر می کردم لطفا اگه اشتباه می کنم بهم بگین .

سلام مطمئنا تاثیر داره

ببین فرض کن 2 تا جای خالی باشه و چون شما زودتر انتخاب کردی شما وارد میشید و چون با این رتبه(979) روزانه تقریبا محاله بهتره

که از شبانه شروع کنه و بعد مجازی

شما میتونید تحقیق کنید.....

تا تمام انتخابهای رتبه مورد نظر بررسی نشه سراغ رتبه بعدی نمیرن اگه وقتی به رتبه 979 رسیدن حتی یک جای خالی وجود داشته باشه قطعا قبول میشه حالا این جای خالی می خواد اولین انتخاب باشه یا آخریش . یعنی از انتخاب اول شروع می شه هر جایی که به اولین جای خالی برسن متوقف می شه و بقیه انتخابها بررسی نمیشه واسه همینه که میگن به ترتیب علاقه مندی بزنید چون اگر شانسی مثلا دانشگاه اصفهان (وقتی در روند تخصیص ظرفیت ها به افراد ، به ترتیب رتبه نوبت به رتبه 979 میرسه) یک جای خالی داشته باشه شما که مجازی طوبی را بالاتر زدید اون جای خالیو از دست خواهید داد. ولی اگر اول اصفهان باشه بعد طوبی یا امام رضا اگر هم که جایی خالی نباشه اونقدر میاد پایین تا میرسه به همون مجازیه و شما به هیچ وجه از دست نمیدینش .
من اینجوری انتخاب کردم و فکر میکنم درست باشه ولی بازهم به قول شما هرکسی باید تحقیق کنه و به حرف یک نفر اکتفا نکنه .

من اصلا مجازي ها رو نزدم...ولي مي دونم كه اولويت اصلا مطرح نيست... و رتبه نهايي مهمه . بنابراين فقط بايد به ترتيب علاقه اي كه داريم انتخاب رشته كنيم ... من مي خوام بدونم اين ضريب 4 كه آزمون تشريحي داره چقدر مي تونه رتبه منو جابجا كنه ؟ و آيا اصلا مي تونه تاثيرگذار باشه يا نه ؟

1/11
زبان عمومي وتخصصي
23/33
مباحث عمومي وشهرسازي ايران
18/89
مباني نظري برنامه ريزي شهري -منطقه اي ومديريت شهري
30/00
تاريخ شهروشهرسازي
9/20
رياضيات /اماروروش هاوفنون برنامه ريزياين درصدام :D

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، lofra
    اگه آزمون تشریحی رو خوب بدین بله تاثیر خواهد داشت اما نه اون تاثیری که التیام بخش باشه مگر اینکه شما رتبه بسیااار عالی کسب کنین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط nafise sahabi
    (۱۳۹۰-۳-۹، ۱۰:۱۰ صبح)davinchi نوشته است: سلام من رتبه ام 158 شده
    تقریبا 4 - 5 روز مونده به کنکور روزی 7-8 ساعت می خوندم البته 2 سال قبل شرکت کرده بودم و تقریبا خوب خوندم ولی بدشانسی آوردم ، امسال هم به اصرار اطرافیان شرکت کردم .
    کنکور ارشد برنامه ریزی شهری هیچ جور نتایجش قابل پیش بینی نیست ، من مطمئنم خود سازمان سنجشی ها هم نمی دونن تو آزمون تشریحی می خوان چی کار کنن !!
    واسه قبولی 2 راه هست یا مثل یکی از رتبه های تک رقمی 3 سال پیش که می گفت من 70 تا کتاب خوندم باید خیلی خیلی کتاب بخونین یا شانس بیارین اونی که شما خوندین ازش سوال بیاد نمونه اش هم کتاب زیرساختهای شهری که پارسال ازش چندتا سوال اومد ولی امسال هیچی . در هر حال برای همه اونهایی که زحمت می کشن آرزوی موفقیت می کنم .
    درصدهای منم ( زبان سفید مباحث عمومی 67/36 مبانی نظری 67/36 تاریخ 56/55 ریاضیات 72/51 )

ولی من میگم درصداتو اشتب زدی حالا تو بگو نه!!!!
    :D
    من به اعشار کاری ندارم شما نوشتید مباحث و مبانی 67.36 ولی چی 36.67 زدید ریاضی رو هم 51.72 زدی...حالا درست شد؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط davinchi
      (۱۳۹۰-۳-۹، ۱۱:۵۴ عصر)jozef نوشته است:
      تقریبا 4 - 5 روز مونده به کنکور روزی 7-8 ساعت می خوندم البته 2 سال قبل شرکت کرده بودم و تقریبا خوب خوندم ولی بدشانسی آوردم ، امسال هم به اصرار اطرافیان شرکت کردم .
      کنکور ارشد برنامه ریزی شهری هیچ جور نتایجش قابل پیش بینی نیست ، من مطمئنم خود سازمان سنجشی ها هم نمی دونن تو آزمون تشریحی می خوان چی کار کنن !!
      واسه قبولی 2 راه هست یا مثل یکی از رتبه های تک رقمی 3 سال پیش که می گفت من 70 تا کتاب خوندم باید خیلی خیلی کتاب بخونین یا شانس بیارین اونی که شما خوندین ازش سوال بیاد نمونه اش هم کتاب زیرساختهای شهری که پارسال ازش چندتا سوال اومد ولی امسال هیچی . در هر حال برای همه اونهایی که زحمت می کشن آرزوی موفقیت می کنم .
      درصدهای منم ( زبان سفید مباحث عمومی 67/36 مبانی نظری 67/36 تاریخ 56/55 ریاضیات 72/51 )

من به اعشار کاری ندارم شما نوشتید مباحث و مبانی 67.36 ولی چی 36.67 زدید ریاضی رو هم 51.72 زدی...حالا درست شد؟؟؟

سلام مهندس
      من درصد هامو اشتب تایپ نکردم احتمالا کامپیوتر شما چپکی نشون داده

پاسخ
       سپاس شده توسط jozef
      (۱۳۹۰-۳-۱۰، ۱۲:۴۴ عصر)davinchi نوشته است:
      (۱۳۹۰-۳-۹، ۱۱:۵۴ عصر)jozef نوشته است:

سلام مهندس
      من درصد هامو اشتب تایپ نکردم احتمالا کامپیوتر شما چپکی نشون داده
      دوست عزیز از نوشته هام ناراحت نشی یه موقع
      راست میگی احتمالا کامپیوتر من چپکی نشون میده
      این اسلاش رو گذاشتی اینجوری شده اگه بینش نقطه میذاشتی چپکی نمیشد

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام دوستان

اینم رتبه 1040 البته چون خودش پیام داد از نام بردن اسمش معذورم

زبان=18/89
      مباحث=11/11
      مبانی=27/78
      تاریخ=25/56
      امار=10/34
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط lofra
      دوستان خیلی خوبه که میاین و رتبه هاتونو و روش خوندنتونو میگید اما خواهشا صادق باشین مطمئنا کسی که رتبش خوب شده با خوندن یه هفته ای به این نتیجه نرسیده میدونم همه شما باهوش هستید اما هیچ موفقیتی بدون تلاش نیست و تصادفی هم نیست هر انسانی خیلی هم با استعداد باشه باز اگه تلاش نکنه استعدادش بی فایده خواهد بود پس خواهشا صادق باشین .

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۰-۳-۱، ۱۱:۴۸ صبح)orkideh_04 نوشته است: من 450 شدم برنامه ریزی
      بنظرتون شانس قبولی دارم؟
      ارزش داره بخونم یا نه؟
      سلام من 433 شدم لطفا درصداتو میگی با درصدای خودم مقایسه کنم البته اگه دوس داری

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۰-۳-۱۲، ۱۰:۵۲ صبح)mehdilandscape نوشته است:
        (۱۳۹۰-۳-۱، ۱۱:۴۸ صبح)orkideh_04 نوشته است: من 450 شدم برنامه ریزی
        بنظرتون شانس قبولی دارم؟
        ارزش داره بخونم یا نه؟
        سلام من 433 شدم لطفا درصداتو میگی با درصدای خودم مقایسه کنم البته اگه دوس داری

سلام مهندس

درصد های رتبه 475 اگه بکارتون بیاد اینجا

اگه میشه شما درصدهاتون رابزارید .

موفق باشید.

پاسخ
         سپاس شده توسط lofra

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,185 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,905 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,056 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,641 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,087 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,909 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,721 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 987 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,561 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان