امتیاز موضوع:
  • 87 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معماران وطراحان: مهم:طراحي المان ورودي شهر شيراز
جناب آقاي مهندس معين رياست محترم سازمان نظام مهندسي استان فارس موضوع : طراحي آلمان ورودي شهر شيراز باسلام همانگونه كه مستحضر هستيد محور امير كبير متصل به جاده بوشهر يكي از ورودي هاي اصل شهر شيراز مي باشد و از انجا كه ورودي هر شهر بايستي نمايانگر هويت فرهنگ و تاريخ ان شهر باشد لذا اين منطقه قصد دارد نسبت به ايجاد المان ورودي شهر تعريف فضاي عملكردي ونمادين مطابق با هويت تاريخ شهر شيراز براساس نقشه هاي جانمايي شده اقدام نمايد بنابراين در راستاي نيل به اهداف فوق ازجنابعالي و تمامي همكاران مهندسين آن سازمان محترم دعوت به عمل آيد تا با مشاركت در مسابقه طراحي المان ورودي شهر درخلق ايجاد اثري ماندگار در خورشان شهرمان شيراز سهيم باشيد شايان ذكر است واحد طراحي شهري منطقه پاسخ گوي سوالات و همكاري لازم به مراجعين مي باشد .
قابل توجه معماران هنرمندان و صاحبان ذوق وهنر شهرداري منطقه چهار در نظر دارد برابر بودجه مصوب شهرداري درسال 90 طراحي يك نماد يا لمان شهري براي ورودي شهر شيراز از سمت جاده بوشهر در منطقه جنار راهدار را به مشاوران طراحان و صاحبان ذوق و هنر در قالب مسابقه واگذار نمايد لذا بدينوسيله از اين افراد دعوت ميگردد همه روزه جهت كسب اطلاعات بيشتر از ساعت 8 الي 14 به واحد طراحي شهري شهرداري منطقه چهار مراجعه نمايند شايان ذكر است مهلت تحويل آثار تا تاريخ 1/3/1390 مي باشد. واحد طراحي شهري شهرداري منطقه چهار
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ALI XxX ، .Utopia ، JAVAD4050
با درود
به ما گفتن برای میدان ورودی یک شهر یک المان طراحی کنیم... :huh: استادمون خیلی معماره... خیلی چیزا رو گفته بهش توجه کنیم: مثلا ارتفاع ساختمان های اطراف میدان, تاریخچه اون شهر و ...
ضمنا گفتن که اگر طرحمون از یک واقعه الهام بگیره خیلی بهتره... باید شیت بندی کنیمش و ماکتش رو بسازیم
تقریبا یک هفته وقت دارم و ایده هام خیلی منسجم نیست . در واقع ایده ی درس و حسابی هم ندارم:s واقعا ممنوم می شم اگه کمکم کنید و بهم جهت بدید...
کمک فوری می خوام:s:( خواهش........!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۱-۸، ۱۱:۵۲ عصر)nazaningoudarzi91 نوشته است: با درود
    به ما گفتن برای میدان ورودی یک شهر یک المان طراحی کنیم... :huh: استادمون خیلی معماره... خیلی چیزا رو گفته بهش توجه کنیم: مثلا ارتفاع ساختمان های اطراف میدان, تاریخچه اون شهر و ...
    ضمنا گفتن که اگر طرحمون از یک واقعه الهام بگیره خیلی بهتره... باید شیت بندی کنیمش و ماکتش رو بسازیم
    تقریبا یک هفته وقت دارم و ایده هام خیلی منسجم نیست . در واقع ایده ی درس و حسابی هم ندارم:s واقعا ممنوم می شم اگه کمکم کنید و بهم جهت بدید...
    کمک فوری می خوام:s:( خواهش........!!!!!!!!!!!

سلام و خوشحالیم از حضورتون

مهندس سوالتون را در این تالار بپرسید تا مهندسین فعال سایت جواب شما را بدهند.

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=502

پاسخ
    آقای دهقان؟ اینجا می شه جوابشون رو داد؟ یا تاپیک رو منتقل می کنید؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۱-۹، ۱۲:۰۶ صبح)saeiideh نوشته است: آقای دهقان؟ اینجا می شه جوابشون رو داد؟ یا تاپیک رو منتقل می کنید؟

با درود سعیده جان
    من منتظر جوابتون هستم.....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      قابل توجه شركت‌كنندگان آزمون رشته معماري طراحي اسفند91 تاريخ: سه شنبه 5 شهریور 1392 saeed nasiri majd 3 2,144 ۱۳۹۲-۶-۶، ۰۷:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: saeed nasiri majd
      دعوت به فعالیت افتخاری شهرسازان برای همیاری سازمان نوسازی شهر تهران-مرداد92 Sahab 2 2,386 ۱۳۹۲-۵-۱۲، ۰۹:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      متن نامه تقاضای مهندسان معمار به رییس سازمان مسکن و شهر سازی saeed nasiri majd 0 1,685 ۱۳۹۰-۵-۲۱، ۱۱:۳۶ صبح
    آخرین ارسال: saeed nasiri majd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان