امتیاز موضوع:
  • 203 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود فایل کامل مبلمان های اتوکد
Thumbs Up 
[quote='صادقی_1045' pid='41352' dateline='1357765624']
سلام بچه ها من واسه دانشکده معماری یه سریع مبلمان میخوام مثل میز نقشه کشی واز این جور چیزها اگه واسه سایت هم مبلمان دارید مثل الاچیق و غیره واسه دانلود بگذارید مرسی. منم یه فایل مبلمان میگذارم
چیزهای خوبی توش هست

عالیییییی بود.مرسی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۲-۲۵، ۱۰:۱۹ صبح)ahmad reza zare نوشته است: سلام
    این فایل برای اولین بار در سایت ایرانشهرساز و برای استفاده در نقشه های فاز یک و دو معماری کاربرد دارد
    با تشکر از مدیریت محترم سایت
    رمز فایل:iranshahrsaz
    aghaye mohtaram admin rass goftan password dorosse shoma eshteba mizani

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام ممنون خسته نباشید
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
        جان ما رسیدگی کن این همه آدم میان وقت میذارن دانلود میکنن بعد pass اشتباس.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۲-۹-۳، ۱۱:۳۱ عصر)alismaily نوشته است: جان ما رسیدگی کن این همه آدم میان وقت میذارن دانلود میکنن بعد pass اشتباس.
          سلام
          پسورد iranshahrsaz را تست کرده اید؟
          آخرین ارسال های من :

پاسخ
          (۱۳۹۲-۹-۳، ۱۱:۳۱ عصر)alismaily نوشته است: جان ما رسیدگی کن این همه آدم میان وقت میذارن دانلود میکنن بعد pass اشتباس.
          سلام من خودم دانلود کردم و با پسورد iranshahrsaz باز شد با این حال فایل را بدون پسورد برایتان آپلود میکنم.

فایل‌(های) پیوست شده
          .zip   SHABLON OK3-www.iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 11.02 MB / تعداد دفعات دریافت: 18,346)

پاسخ
           سپاس شده توسط atelieahjam ، m.marziye ، nur
          سلام سایت خیلی خوب و پرباری است ممنون از همتون

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط Brightness
          چیکار باید بکنم که بتونم بیشتر از 4 فایل در روز دانلود کنم ؟

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
             سپاس شده توسط Brightness
            (۱۳۹۳-۸-۱۶، ۰۸:۵۳ عصر)mr.jixx نوشته است: چیکار باید بکنم که بتونم بیشتر از 4 فایل در روز دانلود کنم ؟

فعالیت شما در سایت با ایجاد 5 موضوع یا ارسال 10 فایل به ایمیل سایت iranshahrsaz@yahoo.com

پاسخ
             سپاس شده توسط Brightness
            (۱۳۹۲-۹-۱۱، ۱۱:۵۰ صبح)AliReza نوشته است:
            سلام من خودم دانلود کردم و با پسورد iranshahrsaz باز شد با این حال فایل را بدون پسورد برایتان آپلود میکنم.

ممنون  41

آخرین ارسال های من :
              پاسخ

موضوع‌های مشابه…
              موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                دانلود نقشه معماری فاز یک زیر بنا 160متر ali najafi 3 5,233 ۱۳۹۶-۱-۲۸، ۰۷:۴۴ عصر
              آخرین ارسال: hedie73
                دانلود نقشه هاي معماري(زمين 200 متري) Royal Falcon 5 49,966 ۱۳۹۴-۱۱-۶، ۰۴:۵۹ عصر
              آخرین ارسال: gsn75
              Brick فروش ویژه نقشه اتوکد سه راه امین حضور sheida.iust 0 1,228 ۱۳۹۴-۱۰-۱۹، ۰۴:۲۵ عصر
              آخرین ارسال: sheida.iust
                دانلود نقشه معماری (زیر بنا 135 متر مربع) arsalan_kamali_110 2 9,649 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۱:۳۲ صبح
              آخرین ارسال: milad_karbaschi
                دانلود نقشه هاي معماري(زمين 140 متري) HOMARNA 2 5,728 ۱۳۹۴-۲-۲۷، ۱۰:۳۹ صبح
              آخرین ارسال: atelieahjam
                دانلود نقشه هاي معماري(زمين 150 متري) HOMARNA 2 18,229 ۱۳۹۴-۲-۲۷، ۱۰:۲۸ صبح
                دانلود نقشه معماری زیر بنا 200 متر مربع اجرا شده ahmad reza zare 3 10,452 ۱۳۹۴-۲-۶، ۰۸:۴۲ عصر
              آخرین ارسال: ahmad reza zare
                دانلود نقشه های معماری(زیربنا 120 متر مربع) alireza 11 57,551 ۱۳۹۴-۱-۱۵، ۰۱:۰۷ عصر
              آخرین ارسال: samaneh2000
                درخواست رایگان درخواست درخواست فایل اتوکد منطقه ۳ تهران 4lireza 7 4,355 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۶:۳۸ عصر
              آخرین ارسال: alireza
                دانلود پلان طبقات نقشه معماری با فرمت jpg اجرایی با ضابطه m3 alireza 1 6,608 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۰۲:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان