امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در رابطه با راه پیش رو
با سلام خدمت دوستان عزیزم.
بنده این ماه فارغ التحصیل کارشناسی شهرسازی میشم و قصد دارم برم خدمت.... اما قبل از خدمت چند ماه وقت دارم.
برا همین از همه دوستان میخوام راهنماییم بکنن که برا آیندم از این به بعد چه راهی رو پیش بگیرم؟ چه کلاسی برم؟ کلا چیکار کنم برا آیندم بهتره؟
ممنون میشم راهنماییم بکنین.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنونم از همه شهرسازای عزیز و مدیر(ان) سایت که یا تجربه کاری نداشتن و یا ما رو قابل ندونستن که از تجربه هاشون استفاده کنیم.
با ارزوی موفقیت و شادکامی همه. یا علی

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه atelieahjam 1 1,880 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: فاطیمااا
  جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 1 1,273 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: کرمانشاه
  جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان alireza 6 1,131 ۱۳۹۴-۶-۱۴، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: barana
  ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,558 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 921 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  ‎ با لیسانس میتونم توی قسمت کارشناسی شهرسازی شهرداری کار کنم؟ alireza 3 2,813 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: فاطمه زهرا
  موضوع پایان نامه؟برنامه ریزی کاربری زمین رو دوس دارم ولی خیلی موضوعش کلی هس میشه کمکم alireza 4 1,912 ۱۳۹۳-۱۲-۸، ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: مسافر
  من ترم اخرم پیام نور این ترم پایانامه رو گرفتم الان باید واسه سه شنبه دوتا موضوع ارا alireza 0 1,305 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۰:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو alireza 0 1,209 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۳:۲۹ عصر
  کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,349 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان