امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای قبولی در کنکور ارشد سراسری وآزاد
help help help
سلام قصد شرکت تو کنکور طراحی شهری رو داشتم ولی چون نمیتونم به کلاسای اسکیسش دسترسی داشته باشم بیخیالش شدم از همه بیشتر به مدیریت پروژه علاقه دارم ولی با توجه به ظرفیت بسیار کمش کتابای بسیار زیادش احتمال قبولی پایینه برای همین تصمیم گرفتم همون معماری رو دنبال کنم که اگرچه اسکیسم خوب نیست ولی به استاد خیلی خوبی تو این زمینه دسترسی دارم و میتونه یادم بده اونم در حد عالی)با توجه به این که ترم 7 هستم و خیلی این ترم درسام زیاده فکر نمیکنم شبی بیشتر از 1.5 ساعت وقت گیر بیارم برای مطالعه برای ارشد در نتیجه به کنکور ارشد امسال نمیرسم.به نظر شما با این مقدار درس خوندن و اینکه از هر درسی یکی دو تا کتاب اصلی رو خوندن میتونه کمک کنه حداقل غیرانتفاعی قبول شم(هدفم سراسری هست و اونم تهران ولی میخوام بسنجم تو بدترین شرایط و با حداقل خوندن امکان قبولی تو غیرانتفاعی ها وجود داره؟)اگه امسال نتونم شرکت کنم که باید پایان نامه رو ببرم به ترم 9 و از الان شروع کنم به خوندن به نظرتون پایان نامه وقت گر نیست و مشکلی برای درس خوندن شدیدم که از تیر شروع میشه به وجود نمیاره؟اگه ترم 9 بشم بهمن سال بعدباید دفاع کنم از پایان نامه بعد از اون هم 6 ماه معافیت تحصیلی که تا مرداد میرسه البته دفترچه اعزام رو یه ماه قبل یعنی 5 ماه بعد از دفاع دیگه باید دنبالش بود (تیر)میترسم به کنکور اسکیس نرسم؟!!!با توجه به اینکه 1 سال وقت هست برای پایان نامه میشه مثلا فروردین یا اخر اسفند دفاعیه داشت؟(اون موقع ترم 9 رو رد کردی وسط ترم 10 ارائه داری یعنی تو مدرک 10 ترم قید میشه؟به خاطر یک تا دو ماه بیشتر از بهمن 10 ترمه حساب میشی؟!!مشکلی نداره؟)
اصلا از کجا شروع کنم و چطوری بخونم؟ممنون میشم کامل راهنمایی کنین.:exclamation:

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
کارشناسی شهرسازی ؟!! - توسط godonly. - ۱۳۹۰-۵-۲۸، ۰۴:۴۵ صبح
RE: مشاوره برای قبولی در کنکور ارشد سراسری وآزاد - توسط soheilarch - ۱۳۹۰-۷-۲۱، ۰۹:۰۵ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 37,057 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,373 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,997 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,109 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 753 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,413 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,296 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,067 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,711 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,698 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: