امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای قبولی در کنکور ارشد سراسری وآزاد
(۱۳۹۰-۵-۱۴، ۱۱:۴۷ عصر)soheil368 نوشته است: پس بیشتر همون برنامه ریزی و تحلیله .فقط برای جواب دادن به این سوالا همین کتابا که برای تستی خونده میشه کافیه میشه جواب داد یا نه منابع خاصی داره که از اونا طرح میشه؟

درود

در مورد منابع مرحله دوم اونقدر در سایت بحث شد که دیگه من یکی در موردش هم نمیتونم صحبت کنم امیدوارم یکی بیاد و توضیح بده.

ولی اینو اشاره کنم که منابعش فرق میکنه مشترک داره و خاص مرحله 2 هم داره.

وتحلیل های زیادی را باید کار کنی و خوب آماده سازی را خیلی دوستان کار کردند ولی خوب نیومد و اصلا نمیشه روی سوالات امسال زوم کرد چون هر لحظه سازمان سنجش یه سازی میزد.

اولش که فقط یک مرحله بود دفترچه اومد شد دو مرحله و رتبه های تک رقمی کنکور های سال های قبل گفتند که همون مطالب مرحله اول را خوب کار کنید بسه!

بعد در خرداد گفتند باید تخته شاسی بیارید!

همه اعصابشون خورد شد! بعدش گفتند که 4 شیت A3 بیارند و ....

دیگه رسید روز آزمون....

و همه سورپرایز شدند....

امیدوارم دوستان بیاند و توضیح بدند چون من اونقدر در موردش تحقیق کردم و تلفنی با این و اون حرف زدم که دیگه اصلا حوصله دوباره شروع کردنش را ندارم.

این جواب را هم برای این دادم چون شما را خیلی نگران میدیدم و خیلی دوست دارم بهتون کمک بشه تا دچار سردرگمی نشید!

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشاوره برای قبولی در کنکور ارشد سراسری وآزاد - توسط alireza - ۱۳۹۰-۵-۱۵، ۱۲:۰۳ صبح
کارشناسی شهرسازی ؟!! - توسط godonly. - ۱۳۹۰-۵-۲۸، ۰۴:۴۵ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 37,060 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,379 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,997 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,117 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 753 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,413 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,296 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,067 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,711 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,698 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: