امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 8 کشور در گرایش طراحی شهری 95
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 8 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1395 میباشد

سلام آقای مهندس و تبریک به شما که توانستید رتبه 8 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 8 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید.
1-لطفا درصد هاتون را در کنکور امسال ذکر کنید.
2-خودتون را معرفی کنید و از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
3- قبل از برگزاری آزمون و آغاز مطالعه برای ارشد فکر میکردید رتبه عالی کسب کنید؟
4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)
6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 8 بیاورید؟
7-برنامه ریزی شما برای آزمون مرحله دوم چیست؟
8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1396 شرکت کنند دارید؟
9-منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
10-توصیه های شما راجع به خلاصه نویسی چیست؟
11-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
12-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 96 چی هست؟
13-درصد رضایت تان از سایت ایران شهرساز ؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ne_da ، ne_da ، ne_da ، ne_da ، ne_da ، ne_da ، shahabsaa ، U.D.SG
جواب رتبه 8:

1-زبان 56.32 مباحث 61.33 مبانی نظری 74.67 تاریخ معماری 56 تحلیل فضا 61.33
2-فرشاد شریعت پور فارغ التحصیل دانشگاه شیراز با معدل 16.05
3-از روزی که شروع کردم برای رتبه 1 تلاش میکردم و به خودم ایمان داشتم برای رتبه برتر شدن
4-من از 94/7/4 شروع کردم البته در طی مدت رسیدن به کنکور مشکلات زیادی سر راهم قرار گرفت
5-بله فقط آزمون های جامع رو شرکت کردم
6-مهمترین شرط خودباوری است، توکل بر خداوند، تلاش و تلاش و تلاش.
7-آزمون مرحله دوم بسیار تعیین کننده است باید کاملا جدی برخورد کرد برای مرحله دوم باید تمرین کرد و وقت گذاشت
8-اینکه به توکل کنند و شروع به خوندن کنند و بیشتر کتاب بخونن تا خلاصه و اینکه مشورت با کسایی که تو این مسیر سربلند بودن بسیار راه گشا خواهد بود
9-منابع در گرایش طراحی شهری خیلی زیاده من نزدیک به 60 کتاب و مقاله خوندم که فرصت گفتنش نیس ولی کتابهایی مثل کتابهای دکتر پاکزاد،دکتر توسلی،دکتر بحرینی،دکتر بهزادفر،دکتر گلکار و کتاب مباحث خانه شهرسازان کمک کننده بود
10-خلاصه نویسی باید باشه ولی نباید بهش اکتفا کرد بیشتر کتاب خونده بشه بهتره
11-خیر
12-اگه تلاش کنن و چندین کتاب اصلی رو بخونن برای درک طراحی شهری میتونن راحت خودشونو برسونن و نتیجه بگیرن
13-من تازه با این سایت آشنا شدم ولی راضی ام و میتونه کمک کننده باشه

پاسخ
 سپاس شده توسط ne_da ، ne_da ، ne_da ، ne_da ، ne_da ، ne_da ، ne_da ، ne_da ، sasapasi ، sasapasi ، sasapasi ، ziba.jebreili ، shahabsaa ، U.D.SG
سلام خدمت شما دوست عزیز ....موفقیتتونو تبریک میگم .....میشه درموردبرنامه ریزی شهری کمکم کنیدکه اولویت روبه چه منابعی بدم ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۵-۴-۶، ۰۴:۲۴ صبح)900441403 نوشته است: سلام خدمت شما دوست عزیز ....موفقیتتونو تبریک میگم .....میشه درموردبرنامه ریزی شهری کمکم کنیدکه اولویت روبه چه منابعی بدم ؟

از طریق انجمن برنامه ریزی و مصاحبه ها دریافت کنید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,867 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,206 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,328 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,275 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,148 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,499 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,688 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,534 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان