ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21
RE: ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
طراحی شهری
زبان 10
مباحث 40
مبانی 60
تاریخ 34
تحلیل 42

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: alireza
    22
    RE: ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
    (1395-2-22، 03:26 عصر)mahfa90 نوشته است: سلام طراحی شهری
    زبان 3.33
    مباحث 52
    مبانی 61.33
    تاریخ 52
    تحلیل 50.66
    ممنون میشم رتبه منم تخمین بزنید....

ببخشد درصدای من یکم تغییر کرد.تاریخ 56 و تحلیل 54.66 با اینا حساب کنید.

آخرین ارسال های من :
    23
    سلام
    طراحی شهری
    مباحث ۳۵
    مبانی۷۲
    تاریخ۴۸
    تحلیل۶۴
    زبان ۱۵
    لطفا رتبه منو هم تخمین بزنید....
    با تشکر

آخرین ارسال های من :
      24
      معدل 14
      طراحی شهری
      زبان   23
      مباحث  35
      مبانی 80
      تاریخ 72
      تحلیل 53

آخرین ارسال های من :
        25
        زبان ۶
        مباحث ۲۸
        مبانی نظری ۴۴
        تاریخ ۱۶
        تحلیل ۴۴

آخرین ارسال های من :
          26
          سلام
          زبان 0%
          مباحث 32.4%
          مبانی 30%
          تاریخ 18%
          تحلیل 13.2%

آخرین ارسال های من :
            27
            طراحی شهری
            زبان صفر
            مباحث 42.67
            مبانی 62.67
            تاریخ 32
            تحلیل 44
            معدل 17.64

آخرین ارسال های من :
              28
              (1395-2-22، 12:48 عصر)AliReza نوشته است: کلید منتشر شد و در ارسال نخست قرار گرفت.

سلام وقتتون به خیر
              طراحی شهری
              مباحث۶۶
              مبانی ۶۸
              تاریخ۶۵
              تحلیل ۴۴
              زبان ۲۶

آخرین ارسال های من :
                29
                زبان 4
                مباحث 26
                مبانی 40
                تاریخ 20
                تحلیل 42

آخرین ارسال های من :
                30
                (1395-2-22، 05:13 عصر)narsisa نوشته است: زبان 4
                مباحث 26
                مبانی 40
                تاریخ 20
                تحلیل 42
                رشته ی طراحی شهری

موضوعات مرتبط با این موضوع...
                موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
                  دانلود رایگان 3 سال از مجموعه نکات کنکور 16 ساله اخیر برنامه­ ریزی شهری ایران شهرساز alireza 147 1397-5-18، 12:03 صبح
                آخرین ارسال: alireza
                  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1397 alireza 3,045 1397-3-14، 11:56 عصر
                  دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد برنامه ریزی شهری و طراحی شهری کنکور سراسری 1397 alireza 1,414 1397-3-10، 06:34 عصر
                  دانلود دفترچه سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 97 کنکور سراسری alireza 1,317 1397-2-8، 05:02 عصر
                  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1,280 1396-4-21، 07:00 عصر
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1,583 1396-3-20، 12:08 صبح
                آخرین ارسال: gholamirayan
                  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1,509 1396-3-17، 10:44 عصر
                آخرین ارسال: nassi
                  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 1,058 1396-3-17، 09:12 عصر
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1,241 1396-3-16، 06:03 عصر
                  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1,095 1396-3-16، 06:03 عصر
                کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
                آمار انجمن
                آخرين ارسال ها
                موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
                  مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۸ اعلام شد/ ممنوعیت شرکت قبولی‌های ۹۷ 6-30 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
                  جزئیات ثبت نام قبول شدگان در دوره ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
                  ۳۱ شهریورماه آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
                  فلش کارت خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری 6-28 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
                  نتایج نهایی دانشگاه آزاد در کنکور ارشد ۹۷ اعلام شد 6-27 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
                  کتاب بازآفرینی و حفاظت از میراث شهری 6-23 alireza alireza کتب فارسی(vip-2)
                  اعلام نتایج نهایی دکتری ازاد 97 6-18 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
                  خلاصه کتاب ساخت شهر و معماری در اقلیم گرم و خشک، طراحی شهری: هنر نو کردن سا... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
                  خلاصه شهرسازی معاصر از نخستین سرچشمه ها تا منشور آتن به نوشته واتسلاف اوستر... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
                  پلان اتوکدی رستوران dwg 6-17 alireza alireza نقشه کد معماری
                  پلان رستوران سنتی DWG 6-17 alireza alireza نقشه کد معماری
                  دانلود پروژه شهر آرمانی 6-8 Sahab Sahab طرح،پروژه،نقشه
                  خلاصه جامع تحلیلی از ویژگیهای برنامه ریزی شهری در ایران ، مشهدیزاده دهاقان... 5-31 alireza alireza منابع رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
                  خلاصه تاریخ معماری و شهرسازی تمدن های نخستین از بین النهرین و مصر و هندو چی... 5-31 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
                  خلاصه جامع کتاب با شهر و منطقه در ایران دکتر اسماعیل شیعه سایت ایران شهرسا... 5-31 alireza alireza منابع رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
                با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
                جستجو
                جستجوی گوگل