امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویژه آزمون ارشد دانشگاه آزاد 1390-24 اردیبهشت
سلام مهندسین معمار که درآزمون ارشد دانشگاه آزاد 1390 شرکت نمودید.

این تاپیک برای بررسی سوالات کنکور 1390 دانشگاه آزاد میباشد که در روز 24 اردیبهشت برگزار میشود. منتظر همه شما هستیم.

اگه استقبال بشه تک تک سوالات را بصورت تحلیلی بررسی میکنیم.

همه همکاری کنید تا به اهدافمون برسیم.

اگر موردی بود یا لازم بود.بهم پیام خصوصی بدین یا اعلام کنید حتما برای شما مهندسان عزیز انجام خواهد شد.

موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام خسته نباشید
ان شاالله همه شما در آزمون امسال دانشگاه آزاد موفق باشید
اگه کسی سوالات را داره یا سوالی به ذهنش میرسه در همین جا اعلام کنه تا بررسی بشه.
ممنون از همه شما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام دوستان اگر کسی به سوالات آزاد90دسترسی داره لطفا در سایت قرار بده تا بررسی کنیم

:heart:
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
ممنون میشم اگه کسی سوالات رو بگه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوستای خوبم کسی تا حالا واسه اسکیس دانشگاه آزاد کلاس رفته چند تا سوال داشتم ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود دفترچه سوالات کنکور هنرهای ساخت و معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 931 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود دفترچه سوالات کنکور معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 945 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۷ عصر
      دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق memar1394 0 1,899 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: memar1394
      برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 0 1,347 ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۰:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: soheylnn
      دانلود کنید 10 کارنامه رشته معماری دانشگاه ازاد s1s2s3 7 21,216 ۱۳۹۴-۳-۱۱، ۰۵:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: ham1371
      اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 0 2,623 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ عصر
      بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94 MHAKBARI 3 7,072 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۰۱:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: marzirjb
      راهنمایی در خصوص تراز کنکور 1393 کارشناسی ارشد معماری-معماری دانشگاه آزاد geo 0 5,925 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۱۱:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: geo
      تمدید زمان ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون و باآزمون دانشگاه آزاد leila 0 2,429 ۱۳۹۳-۶-۱، ۰۴:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: leila
      لطفا در مورد ارشد معماری راهنماییم کنید goli۶٢ 0 2,462 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: goli۶٢

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان