امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست غیر رایگان درخواست فوری از دانشجویان دانشگاه آزاد تهران مرکز
سلام دوستان

من عکس از صفحات دو پایان نامه احتیاج دارم که هر دو از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز هست
و خودم به دلیل اینکه درخواست معرفی نامه از دانشگاه 10 روز زمان میبره و نمیتونم منتظر بمونم متاسفانه نمیتونم این کار رو انجام بدم
میخواستم بدونم آیا کسی میتونه از این دو پایان نامه فقط قسمت مبانی نظری و فهرست و منابعش عکس تهیه کنه؟
هزینه این کار رو هم پرداخت میکنم

عنوان دو پایان نامه این هست:
1- طراحی فضای گمشده زیر پل سیدخندان
2- بازیابی فضاهای شهری گمشده با رویکرد طراحی فضاهای امن (نمونه موردی: فضاهای اطراف و زیر پل تقاطع بزرگراه صدر با رود دره مقصود بیک در محله زرگنده تهران)

خیلی ممنونم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با سلام
ما چکیده این پایان نامه هارو داریم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان همکاری برای دریافت یک پایان نامه دانشگاه تربیت مدرس با هزینه alireza 7 4,193 ۱۳۹۳-۹-۹، ۱۱:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      رای پایان نامم با موضوع طراحی مرکز محله با تاکید بر شرایط اقلیمی اصلا برای مبانی نظری alireza 1 1,273 ۱۳۹۳-۴-۴، ۰۴:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: shb**
      درخواست مقاله یا پایان نامه با موضوع شهرسازی و طرح ریزی شهر در ایران alireza 1 1,172 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۴۱ عصر
      درخواست پیاده راه سازی خیابان باغ سپهسالارنام ارائه کننده: معصومه سادات دستجردی alireza 0 986 ۱۳۹۲-۱۲-۱۲، ۰۵:۰۸ عصر
      درخواست پایان نامه یمین 2 2,075 ۱۳۹۱-۹-۸، ۰۷:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
    Sad درخواست پایان نامه(کممممک) یمین 1 1,752 ۱۳۹۱-۸-۲۷، ۱۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: شرمين
      درخواست پایان نامه یمین 1 1,514 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۹:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: شادمانی
      درخواست پایان نامه: پیاده راه سازی خیابان باغ سپهسالار 0RKIDEH 5 6,366 ۱۳۹۱-۸-۱۰، ۰۳:۵۰ عصر
      بررسی توزیع کاربریهای ورزشی شهر تهران غفوریان 1 1,933 ۱۳۹۱-۸-۹، ۱۱:۰۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان