امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام نتایج آزمون دکترا 95در هفته اول اردیبهشت
اعلام نتایج آزمون دکترا در هفته اول اردیبهشت
رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون دکترا در هفته اول اردیبهشت ماه و همچنین احتمال حذف تاثیر سوابق تحصیلی برای پذیرش داوطلبان آزمون سراسری خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ابراهیم خدایی در مراسم بازدید از برگزاری آزمون دکترای نیمه متمرکز سال 95 در جمع خبرنگاران با بیان اینکه آزمون مذکور با شرکت 158 هزار داوطلب در 54 شهرستان مختلف در حال برگزاری است، اظهار کرد: طبق گزارش‌های رسیده آزمون دکترا به موقع و با دقت کامل آغاز شده و در حال برگزاری است. 43 درصد داوطلبان شرکت کننده در این آزمون خانم و 57 درصد آن‌ها آقا هستند.

وی در مورد زمان اعلام نتیجه آزمون دکترای سال 95 توضیح داد: نتیجه اولیه آزمون مذکور هفته اول اردیبهشت ماه اعلام می‌شود و تا 10 اردیبهشت 95 دفترچه ظرفیت‌های دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از طریق سایت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام می‌شود و دانشگاه‌ها فرصت دارند از 18 اردیبهشت ماه تا 31 تیرماه مرحله دوم آزمون دکترا که شامل مصاحبه، امتحان تخصصی و بررسی مدارک می‌شود را انجام داده و نتیجه را در مردادماه به سازمان اعلام کنند تا مورد تائید سازمان قرار بگیرد.

رییس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه همه داوطلبان آزمون دکترا باید در آزمون عمومی شرکت کنند، افزود: پذیرش بدون آزمون در مقطع دکترا فقط برای داوطلبان استعداد درخشان است.

خدایی در ادامه با بیان اینکه روال پذیرش دانشجو در مقطع دکترا امسال تغییر یافته است، توضیح داد: امسال پس از اینکه کارنامه نتایج در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد، دانشگاه‌ها حدنصاب نمره در هر رشته را از طریق سایت خودشان و سازمان سنجش اعلام می‌کنند و تا 10 اردیبهشت 95 اطلاعات دانشگاه در سازمان سازمان سنجش قرار داده می‌شود.
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
یکم دیر نیست؟من دارم از دلشوره میمیرم
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نحوه عودت وجه ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد 96 این هفته اعلام می شود Sahab 0 770 ۱۳۹۵-۹-۲۷، ۰۸:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      منتظر نظر مجلس درباره ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد 96 هستیم alireza 0 805 ۱۳۹۵-۹-۱۹، ۰۳:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      جزئیات آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد/ توزیع کارت از ۳ خرداد Sahab 1 1,332 ۱۳۹۵-۳-۴، ۰۱:۱۱ صبح
    آخرین ارسال: ًQeshmtour
      دانشگاه هنر دانشجوی دکتری بدون آزمون پذیرش می کند Sahab 0 1,012 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۵۵ عصر
      نتایج فراگیر ارشد پیام نور اعلام شد/ آغاز ثبت نام از ۱۸ اردیبهشت Sahab 0 802 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۰ عصر
      توزیع کارت آزمون ارشد 95 از 13 اردیبهشت MHAKBARI 0 1,012 ۱۳۹۵-۱-۳۱، ۰۱:۱۹ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      کارنامه آزمون دکتری 95 منتشر شد MHAKBARI 0 944 ۱۳۹۵-۱-۱۶، ۰۹:۵۲ عصر
      نتایج اولیه آزمون دکتری 95 دوشنبه 16 فروردین اعلام می‌شود MHAKBARI 0 953 ۱۳۹۵-۱-۱۴، ۰۷:۴۸ عصر
      شرکت ۱۵۸ هزار نفر در کنکور دکتری95/ برگزاری آزمون در جمعه Sahab 1 985 ۱۳۹۴-۱۲-۱۸، ۰۴:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: shahin19
      آغاز توزیع کارت آزمون ارشد فراگیر پیام نور 95از فردا Sahab 0 891 ۱۳۹۴-۱۲-۹، ۱۰:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان