امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر مطب پزشک ایرانی یک آسمان آبی
با توجه به اینکه زندگی در محیط شلوغ و آلوده شهری تاثیر ناخوداگاه و بسیاری در برهم خوردن آرامش روحی و روانی ساکنان شهرنشین دارد، استفاده از عواملی که این تاثیر مخرب را (هرچند کم) کاهش دهد ضروری است.

یکی از عوامل کاهنده اظطراب و خستگی روحی ناشی از محیط خارج  خانه، طراحی هوشمندانه و آرامش بخش محیط داخلی منزل ( یا محیط کار ) یا به اصلاح دکوراسیون داخلی است. و باز از عوامل دستیابی به یک فضا(دکوراسیون) مطلوب ، استفاده بهینه از  المان هایی است که با تاثیر مستقیم و یا غیر مستقیم خود بر افراد تا حد امکان آرامش بصری و در نتیجه آرامش روحی (یا کاهش آسیب های روحی  روزمره ) را به دنبال دارد.
با توجه با اینکه این نوع از سقف کاذب همسو با فطرت طبیعت گرا و آزاد روح انسان هاست و تا حدودی طراحی های خشک و بی روح این صنعت را نرم و باور پذیر کرده است ، با اقبال فراوانی در دنیا و همچنین در ایران عزیز روبرو شده است.

آسمان مجازی نسل جدید سقف های کاذب می باشد که با ترکیب انواع دیگر سقف های کاذب و در کنار آن ها کاربرد دارد.
همچنین این سقف شیوه ی جدیدی در نورپردازی محیطی محسوب می شود.
شماره تماس 09388684859
[تصویر:  attachment.php?thumbnail=1530][تصویر:  attachment.php?thumbnail=1531]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خیلی جالب بود هزینه راه اندازی این گونه سقف ها چطوری محاسبه میشه؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
    خواهش میکنم بر حسب 60 * 60 سانتی متر محاسبه میشه .
    اگه یک اس ام اس یا پی ام به شماره من بدید خودم با شما تماس میگیرم وبیشتر توضیح میدم .
    کتالوگ و نمونه کار هم موجود هست ارسال میشه براتون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نقشه اتوکد مدرن یک مجموعه اجرایی atelieahjam 0 505 ۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۰۶:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      جزوه شیوه های معماری ایرانی atelieahjam 0 408 ۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۰۶:۱۱ عصر
      پروژه بارگذاری یک ساختمان چهار طبقه اسکلت فلزی با کاربری مسکونی atelieahjam 0 311 ۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۰۴:۴۹ عصر
      معماری شگفت ایرانی؛ رویایی بر پایه علم و هنر atelieahjam 0 537 ۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۰۴:۴۵ عصر
      دانلود پاورپوینت حمام های ایرانی و گزارش طرح بازسازی حمام دهباشی گراش atelieahjam 0 471 ۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۰۴:۲۳ عصر
      صد ویژگی یک مقاله ی علمی و پژوهشی خوب atelieahjam 0 387 ۱۳۹۳-۱۱-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان