ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کمک فوری
دوستان سلام

من واسه یک کار تحقیقاتی دانشجویی باید نقشه اسیب پذیری در رابطه با تاب اوری کالبدی تهیه کنم
فایل Gis  و لایه هاشو را دارم برای کل شهر
10 تا شاخص دارم که در Ahp بدستش آوردم اهمیتهاشو
و می خوام با اکتنشن ahp در gis اینکارو انجام بدم
کسی میتونه کمک کنه ایا بهم؟
هزینش چقدر میشه؟
چقدرزمان میبره؟
لطفا کمک کنید اگه می تونید یا کسیو سراغ دارید
ممنون

آخرین ارسال های من :
2
RE: کمک فوری
سلام.
اگه داده هاتون آماده باشه 15 دقیقه.
اگه آماده نباشه 1 ساعت.

آخرین ارسال های من :
3
RE: کمک فوری
سلام. نمیدونم ایا مدیر اجازه قراردادن شماره رو میده یانه. ولی در پی وی با بنده در تماس باشید تا مشکلتون رو حل کنم
آخرین ارسال های من :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان نقشه سازی در GIS +کمک فوری sara.k 2,214 1393-8-25، 10:15 صبح
    آخرین ارسال: sara.k
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 سازمان سنجش 9-16 Sahab Sahab مشاوره برای کنکور مرحله اول
      مشاوره برنامه ریزی  کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ 9-11 Sbht Sbht مشاوره برای کنکور مرحله اول
      GISاستان ایلام 9-9 ماراویا alireza طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 9-5 alireza milad93 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 9-5 mmmmm12345 milad93 برنامه ریزی شهری
      نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان 9-5 alireza milad93 طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg 9-5 alireza raha93 طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      کمک فوری 9-5 hellena raha93 gis
      معنی  settlement layout چی میشه؟ 9-5 shiva99 raha93 مقالات انگلیسی
      درخواست غیر رایگان  جزوه تنظیم شرایطی حمیدرضا ایزدی مرکز معماری ایران 9-5 ehsan12 haniiiii جزوه های معماری
      مشاوره  ثبت نام دکتری 9-3 moni_utopia alireza پرسش و پاسخ
      نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستای نامیله ملایر - همدان 19 نقشه 8-30 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل 8-27 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
      درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل