امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی شهری پردیس علم و صنعت قبول شدم آیا ارزش رفتن داره؟
من امسال طراحی شهری پردیس علم و صنعت قبول شدم، می خواستم از کسایی که این رشته رو در پردیس این دانشگاه خوندن بپرسم که آیا ارزش رفتن داره؟

چون من ساکن تهران نیستم و می خواستم ببینم اگه ارزششو داره برم؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
من ترم ۳ ارشد طراحی شهری پردیس شهید بهشتی هستم
به نظر من اگه واقعا شهریه براتون اهمیتی نداره بیاین پردیس و یه موضوع دیگه اینکه به شهریه ای که در سایت اعلام میشه زیاد توجه نکنید مثلا اگر گفتن ترمی ۵ میلیون .... معمولا تا ترمی ۸ میلیون هم میرسه .... فقط ترم اول که همه ی درسها پیشنیاز هست ۵ میلیون میگیرن
و برای خوابگاه هم باید ماهی حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ بپردازید چه خوابگاه خصوصی چه خوابگاه خود دانشگاه.....
در مورد اساتید میتونم بگم که الان بهشتی اساتید روزانه رو برای پردیس میزاره معمولا البته با کمی تغییر! اما فقط درس کارگاه وضعیت افتضاحی داره چون دکتر گلکار با پردیس مخالف هستن و سر کلاسها نمیان حتی کلاس مبانی نظری هم نیومدن فقط اسیست ایشون میان
حتما از دانشجوهای پردیس علم صنعت سوال کنید که اساتید اصلی حضور پیدا میکنن یا خیر؟!
وضعیت در پردیسها بسیار بسیار نا به سامان هست الان ما ۴ روز در هفته باید کلاس بریم که نصف کلاسها در ساختمان پردیس(که اصلا شبیه دانشگاه نیست) و نصف کلاسها ام در خود دانشگاه بهشتی .... اما برای روزانه ها سعی میکنن همه ی کلاسها رو توی دو روز پشت سر هم بذارن.....
پردیس مشکلات زیادی داره ، ما از موقعی که اومدیم پردیس دایما با مسولین درگیر بودیم اساسا دانشجو پردیس رو زیاد ادم به حساب نمیاره دانشگاه بهشتی
کلا به نظر من اگر واقعا توانش رو در خودتون میبینین که سال دیگه قبول بشید دوباره شانستون امتحان کنید در کنکور
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، alireza
اینم سایت پردیس علم و صنعت
http://www.iust.ac.ir/index.php?site=campus2
به نظر من حتما حضوری بیاین دانشگاه با دانشجوها صحبت کنین و دانشگاه رو ببینید تا بعدا پشیمون نشید
ما موقعی که در پردیس بهشتی ثبت نام کردیم حدود ۲۱ نفر بودیم اما ظرف مدت یک سال خیلی ها انصراف دادن به دلایل مختلف ... و ۱۶ نفر شدیم

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,924 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,709 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,398 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,033 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,001 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,622 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,866 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,531 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mahan
  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,936 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان