امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان
با سلام و خسته نباشید.

من برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان رو دارم.
می خواستم در مورد دانشگاه های دارای رشته شهرسازی اونجا و اولویت هاشون اطلاعات بگیرم اما کسی رو برای مشاوره پیدا نکردم
می خواستم راهنمایی بفرمایید برای کسب اطلاع به کجا مراجعه کنم و از چه کسی می تونم راهنمایی بگیرم؟
و اینکه شما اگر شما هم اطلاعاتی دارین و بفرمایید بسیار ممنون میشم؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام دوست عزیز.

راستش نمی دونم این فایل رو از کجا دانلود کردم، فک کنم از ایران شهرساز باشه. به هر حال متعلق به سایت آکادمیا کافه هست در مورد پذیرش دانشگاه های خارج از کشور. امیدوارم به درد بخوره. 

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   academiacafe_admission_guide.pdf (اندازه: 1.2 MB / تعداد دفعات دریافت: 216)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، zjahangiri ، dementor ، alireza ، شاسان

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در رابطه با راه پیش رو mojtaba.db 1 563 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۳:۳۹ صبح
آخرین ارسال: mojtaba.db
  ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست alireza 2 1,547 ۱۳۹۴-۶-۲۷، ۰۷:۲۴ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  کسی که ارشد تکنولوژی معماری دارد میتونه دکترای شهرسازی سراسری شرکت کنه؟ alireza 1 1,245 ۱۳۹۴-۶-۲۱، ۰۵:۲۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 1 1,278 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: کرمانشاه
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 932 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  رشته شهرسازی باطراحی شهری یکی هستند alireza 1 2,071 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۳۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  آیاجغرافیای برنامه ریزی شهری شاخه مسکن نظام مهندسی دارد alireza 0 1,741 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,351 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,878 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟ alireza 3 3,421 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۸:۰۸ صبح
آخرین ارسال: amindatcom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان