امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع مرحله دوم
درود
با توجه به تجربه خودم باید بگم حتمن باید در کلاس ها شرکت کنین و خوندن مقالات مختلف رو حتمن توی برنامه تون بذارین و در کنارش مبانی نظریتونو با خوندن مطالبی که روش کار و نتیجه گیری دارند در موضوعات مختلفی که احتمالش هست موضوع پرسش باشن (بافت فرسوده سکونت غیر رسمی شهرجدید آماده سازی و...) و رویکردهای مختلف برای نوع برخورد مداخله شما که توی پرسش بهش اشاره میشه ( تی ان دی- تی ا دی - پایداری و....) بخونین و تحلیلشون کنین -
اما اگه میخواید به حرف یکی که رشته ش غیر مرتبط بوده و اومده شهرسازی گوش کنین که توصیه ش اینه که برید یه رشته ی دیگه که مرحله 2 نداره یا مرحله 2 ش اینقدر حاشیه نداره و به حاشیه کشیده نمیشه که حداقل مطمئن باشین که حق زحمت و تلاشتونو میگیرین.
اگه نمیخواین گوش کنین و فکر میکنین هرکی تلاش کنه نتیجه شو میبینه پس حتمن کلاس رو الببته نه به صورت فشرده بلکه در هنگام خوندن برای مرحله یک که الان روندش خیلی طولانی شده و تا اردیبشهت فرصت دارین برید.
مرحله یک رو اونقدر خوب بدین که مرحله دو فقط براتون ثابت نگه داشتن رتبه باشه با توجه به مشکلاتی که مرحله 2 توی این رشته داره همیشه مخصوصن واسه غیرمرتبطا.....ازمن میشنوید اگه شاغل هستین باتوجه به کارتون یه رشته دیگه انتخاب کنین و اگر برای کارمیخواین که بیخیال شهرسازی..... کلن بستگی داره خودتون هدفاتون چین و چی فکر میکنین و چقدر تا الان گرفتار شهرسازی شدین. اینم راهنمایی من.. چه گوش کنی چه نکنی موفق باشین.
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsen madadi ، Brightness

پیام‌های داخل این موضوع
منابع مرحله دوم - توسط mohsen madadi - ۱۳۹۴-۵-۲۵، ۰۷:۱۷ صبح
RE: منابع مرحله دوم - توسط khansa - ۱۳۹۴-۵-۲۹، ۱۰:۲۲ صبح
RE: منابع مرحله دوم - توسط mohsen madadi - ۱۳۹۴-۵-۲۹، ۰۱:۲۶ عصر
RE: منابع مرحله دوم - توسط khansa - ۱۳۹۴-۶-۱، ۱۲:۰۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج مرحله دوم آزمون دانشگاه آزاد mahan 29 12,428 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۳:۵۱ عصر