امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان
(۱۳۹۴-۵-۲، ۰۴:۱۳ عصر)azin_94 نوشته است: سلام
خسته نباشيد، ببخشيد اين مشاوره به صورت هفتگي ادامه پيدا نميكنه ؟

سلام وقتتون بخیر
معذرت خواهی از تمامی دوستان
انشاءالله پس از آزمون مرحله دوم بیشتر وقت خواهم گذاشت و مطالب مهم و کلیدی رو به صورت هفتگی قرار خواهم داد
برنامه های خوبی برای شما داوطلبین عزیز در نظر دارم
به امید موفیقت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط samira_22
سلام آقای صائب من ترجمه کردنم بد نیست اما برای ازمون دکتری که امسال شرکت کردم فقط 4 درصد زدم به نظر شما چگونه می توانم انشالله برای سال اینده موق بشوم همچنین در ازمون msrt شرکت کنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام حقیقتا من از آزمون دکتری اطلاعی ندارم
    ولی تنها چیزی که به ذهنم میرسه افزایش دایره ی واژگان هست

پاسخ
     سپاس شده توسط zohreziaraty
    سلام جناب مهندس
    ممنونمبابت همراهیتون ..... راستش من زبانم زیاد خوب نیست در حقیقت ابتدای امر شروع کردن برای مطالعه زبان برام سخته ولی میخام به هر طریقی شده شروع کنم به نظرتو برای شروع کار از 504 شروع کنم خوبه؟واز طرفیم در حال حاضر تنها دو کتاب 504 و زبان تخصصی حسین فرهادی رو دارم و اگه همش دور و برمو با کتاب پر کنم فقط استرس می گیرم به نظرتون چطور خوندن زبانو شروع کنم... و اینکه اگه لطف کنید برنامه هاتونو در اختیارمون قرار بدید برای ماهایی که زبانمون متوسطه کمک بزرگی می کنید ....ممنون از راهنماییتون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام مهندس
      کسایی که بخان یه رشته دیگه امتحان بدن هم میتونن با برنامه زبان شما پیش برن ؟
      ممنون میشم اگه جواب بدید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        با سلام و خسته نباشید من امسال ارشد درصدام همه به جز امار وزبان بالی 60 بودن که زبانم -4زده بودم ورتبم شد 310 برای همین امسال میخوام بیشتر وقتمو رو زیان بزارم اگه میشه لطفا بگین چند ساعت مطالعه کنم وچی بخونم زبانمم متاسفانه ضعیفه ممنونم از لطفتون

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          salam , vaqtetoon bekheyr .... inja gheyre faal shode dg ?

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            سلام اخه چرا؟

پاسخ
            سلام من زبانم خیلی ضعیف هستش وقت کمی هم مونده لطفا راهنمایی کنیید تشکر.

آخرین ارسال های من :
              پاسخ
               سپاس شده توسط ne_da
              سلام مشاوره ادامه پیدا نمی کنه؟

آخرین ارسال های من :
                پاسخ

موضوع‌های مشابه…
                موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,579 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
                آخرین ارسال: tornado26
                  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,927 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
                آخرین ارسال: neginkob
                  مشاوره زبان mojtaba.db 0 736 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
                آخرین ارسال: mojtaba.db
                  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,392 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
                آخرین ارسال: alireza
                  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,998 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
                آخرین ارسال: فاطمه70
                  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
                آخرین ارسال: فاطمه70
                  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,296 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
                آخرین ارسال: hossink
                  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,521 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
                آخرین ارسال: mahan
                  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس مباحث عمومی بهزاد صائب 5 9,596 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۰۱:۲۷ عصر
                آخرین ارسال: azam ha
                  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,931 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
                آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان