ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: مشاوره درس زبان
(1394-5-2، 04:13 عصر)azin_94 نوشته است: سلام
خسته نباشيد، ببخشيد اين مشاوره به صورت هفتگي ادامه پيدا نميكنه ؟

سلام وقتتون بخیر
معذرت خواهی از تمامی دوستان
انشاءالله پس از آزمون مرحله دوم بیشتر وقت خواهم گذاشت و مطالب مهم و کلیدی رو به صورت هفتگی قرار خواهم داد
برنامه های خوبی برای شما داوطلبین عزیز در نظر دارم
به امید موفیقت

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: samira_22
12
سلام آقای صائب من ترجمه کردنم بد نیست اما برای ازمون دکتری که امسال شرکت کردم فقط 4 درصد زدم به نظر شما چگونه می توانم انشالله برای سال اینده موق بشوم همچنین در ازمون msrt شرکت کنم

آخرین ارسال های من :
    13
    سلام حقیقتا من از آزمون دکتری اطلاعی ندارم
    ولی تنها چیزی که به ذهنم میرسه افزایش دایره ی واژگان هست

سپاس شده توسط: zohreziaraty
    14
    سلام جناب مهندس
    ممنونمبابت همراهیتون ..... راستش من زبانم زیاد خوب نیست در حقیقت ابتدای امر شروع کردن برای مطالعه زبان برام سخته ولی میخام به هر طریقی شده شروع کنم به نظرتو برای شروع کار از 504 شروع کنم خوبه؟واز طرفیم در حال حاضر تنها دو کتاب 504 و زبان تخصصی حسین فرهادی رو دارم و اگه همش دور و برمو با کتاب پر کنم فقط استرس می گیرم به نظرتون چطور خوندن زبانو شروع کنم... و اینکه اگه لطف کنید برنامه هاتونو در اختیارمون قرار بدید برای ماهایی که زبانمون متوسطه کمک بزرگی می کنید ....ممنون از راهنماییتون

آخرین ارسال های من :
      15
      سلام مهندس
      کسایی که بخان یه رشته دیگه امتحان بدن هم میتونن با برنامه زبان شما پیش برن ؟
      ممنون میشم اگه جواب بدید

آخرین ارسال های من :
        16
        با سلام و خسته نباشید من امسال ارشد درصدام همه به جز امار وزبان بالی 60 بودن که زبانم -4زده بودم ورتبم شد 310 برای همین امسال میخوام بیشتر وقتمو رو زیان بزارم اگه میشه لطفا بگین چند ساعت مطالعه کنم وچی بخونم زبانمم متاسفانه ضعیفه ممنونم از لطفتون

آخرین ارسال های من :
          17
          salam , vaqtetoon bekheyr .... inja gheyre faal shode dg ?

آخرین ارسال های من :
            18
            سلام اخه چرا؟

19
            سلام من زبانم خیلی ضعیف هستش وقت کمی هم مونده لطفا راهنمایی کنیید تشکر.

آخرین ارسال های من :
               سپاس شده توسط: ne_da
              20
              سلام مشاوره ادامه پیدا نمی کنه؟

آخرین ارسال های من :
                موضوعات مرتبط با این موضوع...
                موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
                  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 43,108 1397-7-18، 09:21 عصر
                آخرین ارسال: alireza
                  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 9,219 1395-8-6، 04:23 عصر
                آخرین ارسال: neginkob
                  مشاوره زبان mojtaba.db 837 1395-6-12، 09:45 عصر
                آخرین ارسال: mojtaba.db
                  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 4,556 1394-10-24، 11:11 عصر
                آخرین ارسال: فاطمه70
                  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 2,654 1394-10-24، 10:58 عصر
                آخرین ارسال: فاطمه70
                  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 18,241 1394-8-8، 08:04 عصر
                آخرین ارسال: hossink
                  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 6,259 1394-7-2، 01:55 عصر
                آخرین ارسال: mahan
                  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس مباحث عمومی بهزاد صائب 9,952 1394-6-31، 01:27 عصر
                آخرین ارسال: azam ha
                  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 3,121 1394-6-31، 11:20 صبح
                آخرین ارسال: zohreziaraty
                  مشاوره طراحی زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣ m.fallahdoust 17,134 1394-6-24، 05:55 عصر
                آخرین ارسال: *saeedzakeri*
                کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                آمار انجمن
                آخرين ارسال ها
                موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
                  مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 7-18 mahshid -jm alireza مشاوره کنکور
                  میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 7-18 alireza sazmus7 میز گرد
                  درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه 7-18 atelieahjam sazmus7 مشاوره متفرقه
                  ضوابط جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اعلام شد/ شرط سنی و معدل 7-18 Sahab sazmus7 اخبار دانشگاه
                  سوالات سراسری ارشد طراحی شهری از سال 84 تا 97 به همراه پاسخنامه 7-15 alireza alireza سوالات سالهای قبل
                  مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۸ اعلام شد/ ممنوعیت شرکت قبولی‌های ۹۷ 6-30 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
                  جزئیات ثبت نام قبول شدگان در دوره ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
                  ۳۱ شهریورماه آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
                  فلش کارت خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری 6-28 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
                  نتایج نهایی دانشگاه آزاد در کنکور ارشد ۹۷ اعلام شد 6-27 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
                  کتاب بازآفرینی و حفاظت از میراث شهری 6-23 alireza alireza کتب فارسی(vip-2)
                  اعلام نتایج نهایی دکتری ازاد 97 6-18 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
                  خلاصه کتاب ساخت شهر و معماری در اقلیم گرم و خشک، طراحی شهری: هنر نو کردن سا... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
                  خلاصه شهرسازی معاصر از نخستین سرچشمه ها تا منشور آتن به نوشته واتسلاف اوستر... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
                  پلان اتوکدی رستوران dwg 6-17 alireza alireza نقشه کد معماری
                با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
                جستجو
                جستجوی گوگل