امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94
دوستان عزیزم سلام 67

برنامه این هفته شروع یه فصل تازه است

علاوه بر این به پرسش شما دوستان خوبم در خصوص تعویق زمان کنکور کارشناسی ارشد هم پاسخ دادم ضمن اینکه به طور کوتاه فقط بگم برنامه کمی آهسته تر در درس و طولانی تر در دوره خواهد شد.

ضمنا دوستان از طریق تلگرام هم گروهی تشکیل شده که سعی می کنیم اونجا خدمات بیشتری برای کمک به شما خوبان تدارک دیده باشیم
دوستانی که تمایل به ورورد رو دارن از طریق مدیریت سایت اقدام کنن

. در ضمن سعی  میکنم هرچه زودتر برای شما عزیزانی تمرین و تست برای فصل اول توی سایت قرار بدم، پس منتظر باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   هفته پنجم.pdf (اندازه: 161.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 151)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط beny ، azin_94 ، زهراشرافتی۱۱ ، سیرانا ، azam ha
با سلام، منم امروز شروع کردم، برنامه و مشاوره ای که میدین عالیه، امیدوارم همین طور پرانرژی ادامه بدین، ممنون.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط سمانه کاشی
    سلام و عرض خسته نباشيد
    خانم مهندس اونجايي كه گفتين نخونيم ميشه دقيقاً از سر تابع احتمال y=g(x) تا سر اميد رياضي؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۵-۲۱، ۱۰:۳۳ عصر)Morteza123987 نوشته است: سلام و عرض خسته نباشيد
      خانم مهندس اونجايي كه گفتين نخونيم ميشه دقيقاً از سر تابع احتمال y=g(x) تا سر اميد رياضي؟

سلام نه
      انتهای هر دو تا تابع  احتمال یکی گسسته یکی پیوسته یک قسمت هست
      y=g(X)
      که همون
      fog (x)
      میشه فقط این دو تا قسمت کوچیک رو نخونید

پاسخ
      سلام خدمت خانم کاشی خسته نباشید خواستم بگم منم هستم امیدوارم من رو هم راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۵-۲۱، ۱۱:۳۰ عصر)mohsen madadi نوشته است: سلام خدمت خانم کاشی خسته نباشید خواستم بگم منم هستم امیدوارم من رو هم راهنمایی کنید

سلام
       هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم
      میتونید از برنامه های هفته اول دنبال کنید ضمن اینکه میتونید از مطالب گروه تلگرام هم استفاده کنید

پاسخ
       سپاس شده توسط masoom
      سلام خدمت دوستان عزیز 67

برنامه هفته ششم رو براتون تهیه کردم

امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره.

فایل‌(های) پیوست شده
      .pdf   هفته ششم.pdf (اندازه: 232.26 KB / تعداد دفعات دریافت: 128)

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness ، saeed nasiri majd ، 5430019119
      با تشکر فراوان بابت مهربانی شما...

پاسخ
       سپاس شده توسط سمانه کاشی
      خانم مهندس تابع توام رو تا آخر صفحه 188 باید بخونیم یا تا آخر 195؟

پاسخ
      (۱۳۹۴-۵-۲۴، ۱۰:۳۴ عصر)Morteza123987 نوشته است: خانم مهندس تابع توام رو تا آخر صفحه 188 باید بخونیم یا تا آخر 195؟

سلام
      احتمالا کتاب منو شما فرق داره چون این صفحه ای که گفتید برای من میافته توی فصل دو
      که ما اصلا قرار نیست فعلا فصل دو رو بخونیم
      فصل سه رو مطالعه میکنیم طبق برنامه و طبق توضیحاتی که قبلا هم عرض کردم
      ولی در هر صورت این هفته بیشتر در حد آشنایی با تابع های توام جلو برید.توی برنامه در نظر گرفتم توام و حاشیه ای رو بخونید تا قبل از محاسبه امید و بقیه موارد.
      ولی باز هم تا هرجا که خودتون رسیدید
      فقط در این حد که یه آشنایی با مفهوم توام هم پیدا کنید کافیه برای این هفته چون توام یه کم جدیده و نکته دار. درک مفهومش مهمتر از جلورفتن با سرعته

پاسخ
       سپاس شده توسط masoom ، سیرانا ، azam ha

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,676 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,226 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,949 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,953 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره زبان mojtaba.db 0 743 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: mojtaba.db
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,401 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,220 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,035 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,455 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,675 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان