امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94
با عرض سلام و خسته نباشيد
سوالي داشتم.من اين ترم وارد ترم  ٥كارشناسي شهرسازي ميشم و ترم ٧درسم تمام ميشه،بنظرشما از الان شروع كردن ميتونه مفيد باشه يا زوده و مطالب فراموشم ميشن؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۶-۴، ۰۷:۵۲ عصر)yas.moradimehr نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد
    سوالي داشتم.من اين ترم وارد ترم  ٥كارشناسي شهرسازي ميشم و ترم ٧درسم تمام ميشه،بنظرشما از الان شروع كردن ميتونه مفيد باشه يا زوده و مطالب فراموشم ميشن؟

سلام .من نظرم اینه اگه ممکنه برات سنگین بشه بذاریش برای سال بعد. به نظرم چیزیو از دست نمیدی .من خودم هم به خاطر مشغله هایی که داشتم بعد از ترم 8 و فارغ التحصیلی خوندن برای کنکور رو شروع کردم و تونستم با توان بیشتری جلو برم. فشار زیادی باعث میشه وقتی وارد فوق لیسانس شدی انگیزه و حال و حوصله درست حسابی نداشته باشی.ضمن اینکه با یه دست چندتا هندونه بلند کردن گاهی بیش از ظرفیت و توان ادم میشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام خسته نباشيد
    برنامه هفته هفتمو نگفتيد؟!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۵:۳۲ صبح)Morteza123987 نوشته است: سلام خسته نباشيد
      برنامه هفته هفتمو نگفتيد؟!

سلام. چشم حتما. به زودی میذارم 

پاسخ
       سپاس شده توسط Morteza123987
      ضمن عرض سلام خدمت دوستان عزیز 67 

برنامه جدید رو براتون تهیه کردم

امیدورام  مورد استفاده شما دوستان قرار بگیره

فایل‌(های) پیوست شده
      .pdf   هفته هفتم.pdf (اندازه: 164.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 141)

پاسخ
       سپاس شده توسط masoom ، Morteza123987 ، nur
      Tashakor

پاسخ
       سپاس شده توسط سمانه کاشی ، masoom
      سلام خانم کاشی و ممنون از راهنمایی هاتون
      ممنون میشیم ترفند خوندن مباحث مختلف امار رو برامون بگین. اینکه بعد از امار توصیفی به سراغ کدوم بخش بریم؟
      و اینکه اگه سوالات احتمال رو نمیتونیم خوب بزنیم وقت گذاشتن بیشتر روش منطقی است یا بهتره رهاش کنیم و روی مباحث دیگه ای کار کنیم؟
      تشکر از فایل ارسالی شما، خیلی مفید بود

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۴-۷-۴، ۱۰:۳۸ صبح)مهندس مریم نوشته است: سلام خانم کاشی و ممنون از راهنمایی هاتون
        ممنون میشیم ترفند خوندن مباحث مختلف امار رو برامون بگین. اینکه بعد از امار توصیفی به سراغ کدوم بخش بریم؟
        و اینکه اگه سوالات احتمال رو نمیتونیم خوب بزنیم وقت گذاشتن بیشتر روش منطقی است یا بهتره رهاش کنیم و روی مباحث دیگه ای کار کنیم؟
        تشکر از فایل ارسالی شما، خیلی مفید بود

دوست عزیزم سلام
        فک میکنم اگه بقیه ی فایل هایی رو که در همین قسمت هست رو دنبال کنید جواب این سوالاتتون رو بگیرید
        بعد از امار توصیفی فصل سوم رو شروع به خوندن کنید و سراغ احتمال نرید

پاسخ
        سلام مهندس من میخام رشته سنجش از دور امتحان بدم میتونم آمار رو با برنامه شما پیش برم؟فرقی که نداره نه؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط azam ha
          سلام و عرض خسته نباشید . بنده کارشناس معماری هستم و قرار هست که برای برنامه ریزی شهری کنکور بدم . ممنون میشم اگه تا کنکور بتونم درس آمار رو با برنامه شما پیش ببرم. باید بگم که من تازه میخام شروع کنم .آیا آمار برای شروع اولین کتاب خوبه؟؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط azam ha

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,581 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
          آخرین ارسال: tornado26
            ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,185 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,928 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,897 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره زبان mojtaba.db 0 737 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: mojtaba.db
            با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,179 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
            منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,393 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
          آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان