ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31
RE: مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94
دوستان عزیزم سلام 67

برنامه این هفته شروع یه فصل تازه است

علاوه بر این به پرسش شما دوستان خوبم در خصوص تعویق زمان کنکور کارشناسی ارشد هم پاسخ دادم ضمن اینکه به طور کوتاه فقط بگم برنامه کمی آهسته تر در درس و طولانی تر در دوره خواهد شد.

ضمنا دوستان از طریق تلگرام هم گروهی تشکیل شده که سعی می کنیم اونجا خدمات بیشتری برای کمک به شما خوبان تدارک دیده باشیم
دوستانی که تمایل به ورورد رو دارن از طریق مدیریت سایت اقدام کنن

. در ضمن سعی  میکنم هرچه زودتر برای شما عزیزانی تمرین و تست برای فصل اول توی سایت قرار بدم، پس منتظر باشید

.pdf   هفته پنجم.pdf (اندازه: 161.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 153)

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: beny ، azin_94 ، زهراشرافتی۱۱ ، سیرانا ، azam ha
32
با سلام، منم امروز شروع کردم، برنامه و مشاوره ای که میدین عالیه، امیدوارم همین طور پرانرژی ادامه بدین، ممنون.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: سمانه کاشی
    33
    سلام و عرض خسته نباشيد
    خانم مهندس اونجايي كه گفتين نخونيم ميشه دقيقاً از سر تابع احتمال y=g(x) تا سر اميد رياضي؟

آخرین ارسال های من :
      34
      (1394-5-21، 10:33 عصر)Morteza123987 نوشته است: سلام و عرض خسته نباشيد
      خانم مهندس اونجايي كه گفتين نخونيم ميشه دقيقاً از سر تابع احتمال y=g(x) تا سر اميد رياضي؟

سلام نه
      انتهای هر دو تا تابع  احتمال یکی گسسته یکی پیوسته یک قسمت هست
      y=g(X)
      که همون
      fog (x)
      میشه فقط این دو تا قسمت کوچیک رو نخونید

35
      سلام خدمت خانم کاشی خسته نباشید خواستم بگم منم هستم امیدوارم من رو هم راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
      36
      (1394-5-21، 11:30 عصر)mohsen madadi نوشته است: سلام خدمت خانم کاشی خسته نباشید خواستم بگم منم هستم امیدوارم من رو هم راهنمایی کنید

سلام
       هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم
      میتونید از برنامه های هفته اول دنبال کنید ضمن اینکه میتونید از مطالب گروه تلگرام هم استفاده کنید

سپاس شده توسط: masoom
      37
      سلام خدمت دوستان عزیز 67

برنامه هفته ششم رو براتون تهیه کردم

امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره.

.pdf   هفته ششم.pdf (اندازه: 232.26 KB / تعداد دفعات دریافت: 154)

سپاس شده توسط: Brightness ، saeed nasiri majd ، 5430019119
      38
      با تشکر فراوان بابت مهربانی شما...

سپاس شده توسط: سمانه کاشی
      39
      خانم مهندس تابع توام رو تا آخر صفحه 188 باید بخونیم یا تا آخر 195؟

40
      (1394-5-24، 10:34 عصر)Morteza123987 نوشته است: خانم مهندس تابع توام رو تا آخر صفحه 188 باید بخونیم یا تا آخر 195؟

سلام
      احتمالا کتاب منو شما فرق داره چون این صفحه ای که گفتید برای من میافته توی فصل دو
      که ما اصلا قرار نیست فعلا فصل دو رو بخونیم
      فصل سه رو مطالعه میکنیم طبق برنامه و طبق توضیحاتی که قبلا هم عرض کردم
      ولی در هر صورت این هفته بیشتر در حد آشنایی با تابع های توام جلو برید.توی برنامه در نظر گرفتم توام و حاشیه ای رو بخونید تا قبل از محاسبه امید و بقیه موارد.
      ولی باز هم تا هرجا که خودتون رسیدید
      فقط در این حد که یه آشنایی با مفهوم توام هم پیدا کنید کافیه برای این هفته چون توام یه کم جدیده و نکته دار. درک مفهومش مهمتر از جلورفتن با سرعته

سپاس شده توسط: masoom ، سیرانا ، azam ha
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 45,090 1397-8-30، 01:05 عصر
      آخرین ارسال: arthonn
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 16,497 1395-11-15، 11:51 عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 9,404 1395-8-6، 04:23 عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 21,988 1395-8-6، 04:05 عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره زبان mojtaba.db 909 1395-6-12، 09:45 عصر
      آخرین ارسال: mojtaba.db
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 1,658 1394-11-26، 07:35 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 12,052 1394-11-26، 05:44 عصر
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 4,375 1394-11-17، 12:19 عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 24,883 1394-10-26، 10:52 عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 2,754 1394-10-24، 10:58 عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        دانلود سوال آزمون نظام مهندسی معماری(طراحی)-بدون پاسخ/آذر 92 دیروز Sahab Venizline سوالات
        چهارمین کنفرانس پژوهش درعلوم ومهندسی و کنگره بین المللی عمران، معماری و شهر... 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        چهارمین همایش ملی معماری و شهر پایدار - دانشگاه شهید رجایی تهران 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        سومین کنفرانس بین المللی یافته های نوین عمران, معماری و صنعت ساختمان ایران 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        ?دریافت دفترچه راهنمای آزمون دوره های کارشناسی ارشد سال 1398 9-16 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
        GIS تهران کامل 9-13 ایلیا alireza طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis
        مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 8-30 mahshid -jm arthonn مشاوره کنکور
        میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 8-30 alireza arthonn میز گرد
        یه روز یه مهندسه.... 8-30 marziyeh.b arthonn گفتگوی آزاد
        درخواست شمابرای تشکیل گروه شهرسازی-معماری دانشگاهی که درآن درس خوانده اید ی... 8-30 alireza arthonn درخواست شما برای تشکیل گروه شهرسازی و ...
        تجارب گردشگری پایدار در خارج به درخواست یکی از اعضا 8-22 sasan_arzani dhiver1 توسعه پایدار
        معرفی وب سایت چهارراه 8-14 atelieahjam yaldaa60 معرفی سایت های مرتبط باشهرسازی
        نقشه اتوکد شهر قزوین به صورت رایگان و کامل 30 مگابایت 8-8 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
        منابع کامل ارشد معماری-مهم 8-2 mahan alireza سوالات کنکور معماری و عمران
        غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت دوم و پایانی 8-1 0RKIDEH alireza تحقیقات ،جزوات(vip-2)
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل