ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94
خانم کاشی برنامه هاتونو زمانبندیش 1 هفته ایه؟
آخرین ارسال های من :

دانشگاه تهران ماس ماس
    دانشگاه تهران ماس ماس
    12
    (1394-4-18، 07:18 عصر)vahidm93@gmail.com نوشته است: خانم کاشی برنامه هاتونو زمانبندیش 1 هفته ایه؟

سلام. 
    بله برنامه برای یک هفته تنظیم شده ولی سعی کردم جوری تنظیم کنم که یه کم برای دوستانی که همگام هم پیش نمیرن کاربرد داشته باشه. 
    البته تقاضای من از دوستان اینه که در خصوص برنامه نظراتشون رو بگن تا با  توجه به روند بچه هابرنامه های هفته های بعد تنظیم شن. 

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: Brightness
    13
    دوستان عزیزم، سلام

امیدوارم تا اینجا طبق برنامه پیش رفته باشید.
    این هم برنامه هفته دوم و نکات تکمیلی جدید.

امیدوارم مورد استفاده تون قرار بگیره
    دوستان هر سوالی یا مساله ای بود حتما در میون بذارید .
    من و بقیه دوستان مشاور خوشحال میشیم هرچند سهم خیلی کوچیکی در موفقیت های شما داشته باشیم.

.pdf   برنامه هفته دو.pdf (اندازه: 340.79 KB / تعداد دفعات دریافت: 170)

سپاس شده توسط: beny ، Brightness ، شادی ملکی ، azam ha
    14
    سلام من تازه عضو شدم،ميشه براي امار منابع معرفي كنيد؟

آخرین ارسال های من :
      15
      (1394-4-24، 02:31 صبح)سعيده تيموري نوشته است: سلام من تازه عضو شدم،ميشه براي امار منابع معرفي كنيد؟

دوست عزیز سلام.

خوشحالم که به جمع ما پیوستید.
      همون طور که توی برنامه هفته اول توضیح دادم براتون ما دو تا کتاب امسال لازم داریم.
       اول-کتاب درس آمار و احتمال آقای طورانی
      دوم- برای تکمیل موفقیتمون و به عنوان پیشنهاد خود من: کتاب تست طبقه بندی شده آقای طورانی _(جلد مشکی) .

پیشنهاد میکنم اول فایل برنامه و نکات هفته اول رو مطالعه کنید و با یک هفته تاخیر از برنامه تبعیت کنید.
      درضمن اگه هم مشکلی با هزینه این کتاب ها داشتید چون یه مقدار کتاب سفید گرونه اگه دوستانتون سالهای قبل این کتاب رو داشتن از اون ها و یا از کتابخونه قرض بگیرید.

16
      سلام وقت به خیر
      من امروز برنامه ها رو دانلود کردم.ممنون از زحماتتون خانم مهندس

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: 5430019119
        17
        (1394-4-28، 04:24 عصر)shaaabnam نوشته است: سلام وقت به خیر
        من امروز برنامه ها رو دانلود کردم.ممنون از زحماتتون خانم مهندس

دوست عزیزم خوشحالم ازین بابت که برنامه ها مورد استفاده تون واقع شده.
        تلاش من و دوستانم فقط برای موفقیت شما دوستان عزیزه

سپاس شده توسط: beny ، 5430019119
        18
        سلام خانوم کاشی. ممنون از زحمات و راهنمایی هاتون.
        2 تا سوال داشتم:
        1- من کتاب آمار و احتمال هادی رنجبران رو خریدم(به گفته ی تعدادی از رتبه های برتر)، میتونم با همین کتاب، طبق مباحثی که هر هفته اعلام میکنید پیش برم؟
        2- اگه جوابتون به سوال اولم مثبته، حالا که از برنامتون عقب هستم (تازه میخوام با کمک شما آمار رو شروع کنم) میتونم به شما برسم؟

آخرین ارسال های من :
          19
          (1394-4-29، 11:58 صبح)samon نوشته است: سلام خانوم کاشی. ممنون از زحمات و راهنمایی هاتون.
          2 تا سوال داشتم:
          1- من کتاب آمار و احتمال هادی رنجبران رو خریدم(به گفته ی تعدادی از رتبه های برتر)، میتونم با همین کتاب، طبق مباحثی که هر هفته اعلام میکنید پیش برم؟
          2- اگه جوابتون به سوال اولم مثبته، حالا که از برنامتون عقب هستم (تازه میخوام با کمک شما آمار رو شروع کنم) میتونم به شما برسم؟

دوست عزیزم
          سلام
          خوشحالم که تصمیم دارید با برنامه درس آمار ایران شهرساز پیش برید
          من خودم از کتاب آقای رنجبران استفاده نکردم ولی مثل شما تعریفش رو از دوستانم شنیدم و به نظرم اگر مطالب به طور قابل فهم توضیح داده شده مشکلی نیست با همین کتاب ادامه بدید
          فقط چون برنامه من با توجه به کتاب آقای طورانی هست یه نگاه به فهرست دو تا کتاب بندازید که از نظر موضوعات با هم تطابق داشته باشند و خدایی نکرده مطلبی برای شما جا نمونه.
          فقط برای تست زدن از چه منبعی استفاده می کنید؟
          نگران عقب موندن هم نباشید تابستون زمان خوبی برای شروع درس آماره. شما با یک هفته تاخیر از برنامه هفته قبل شروع کنید و انشالا که بعد از چند هفته جبران میشه و به روند گروه هم میرسید.

20
          (1394-4-29، 01:34 عصر)سمانه کاشی نوشته است:
          (1394-4-29، 11:58 صبح)samon نوشته است: سلام خانوم کاشی. ممنون از زحمات و راهنمایی هاتون.
          2 تا سوال داشتم:

دوست عزیزم
          سلام
          خوشحالم که تصمیم دارید با برنامه درس آمار ایران شهرساز پیش برید
          من خودم از کتاب آقای رنجبران استفاده نکردم ولی مثل شما تعریفش رو از دوستانم شنیدم و به نظرم اگر مطالب به طور قابل فهم توضیح داده شده مشکلی نیست با همین کتاب ادامه بدید
          فقط چون برنامه من با توجه به کتاب آقای طورانی هست یه نگاه به فهرست دو تا کتاب بندازید که از نظر موضوعات با هم تطابق داشته باشند و خدایی نکرده مطلبی برای شما جا نمونه.
          فقط برای تست زدن از چه منبعی استفاده می کنید؟
          نگران عقب موندن هم نباشید تابستون زمان خوبی برای شروع درس آماره. شما با یک هفته تاخیر از برنامه هفته قبل شروع کنید و انشالا که بعد از چند هفته جبران میشه و به روند گروه هم میرسید.

شما اگه برنامه ای که زحمت میکشید و هر هفته در نظر میگیرید طبق مباحث باشه، همینطور که کماکان به همین شکله، منم میتونم با شما پیش برم.
          برای تست، این کتاب در پایان هر فصل 4 تا مجموعه سوال به همراه پاسخ داره که شامل: 1-خودآزمایی 2- تست 3-تست های آزمون کارشناسی ارشد مدیریت 4-تست های آزمون کارشناسی ارشد حسابداری هست. در آخر کتاب هم تست های آمار کنکور ارشد و دکترا سال های 85 تا 93 رو داره. تست های کنکور های سال های قبل رشته خومون رو هم دارم. جزوه آمار پارسه رو هم دارم. کافی هست؟
          خیلی ممنون. لطف میکنید شروع و پایان هر برنامه رو هم در فایل بنویسید؟

سپاس شده توسط: Brightness ، azam ha
          موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 45,088 1397-8-30، 01:05 عصر
          آخرین ارسال: arthonn
            ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 16,495 1395-11-15، 11:51 عصر
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 9,404 1395-8-6، 04:23 عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 21,985 1395-8-6، 04:05 عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره زبان mojtaba.db 909 1395-6-12، 09:45 عصر
          آخرین ارسال: mojtaba.db
            با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 1,658 1394-11-26، 07:35 عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 12,051 1394-11-26، 05:44 عصر
            منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 4,375 1394-11-17، 12:19 عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 24,882 1394-10-26، 10:52 عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 2,753 1394-10-24، 10:58 عصر
          آخرین ارسال: فاطمه70
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            دانلود سوال آزمون نظام مهندسی معماری(طراحی)-بدون پاسخ/آذر 92 دیروز Sahab Venizline سوالات
            چهارمین کنفرانس پژوهش درعلوم ومهندسی و کنگره بین المللی عمران، معماری و شهر... 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            چهارمین همایش ملی معماری و شهر پایدار - دانشگاه شهید رجایی تهران 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            سومین کنفرانس بین المللی یافته های نوین عمران, معماری و صنعت ساختمان ایران 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            ?دریافت دفترچه راهنمای آزمون دوره های کارشناسی ارشد سال 1398 9-16 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
            GIS تهران کامل 9-13 ایلیا alireza طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis
            مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 8-30 mahshid -jm arthonn مشاوره کنکور
            میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 8-30 alireza arthonn میز گرد
            یه روز یه مهندسه.... 8-30 marziyeh.b arthonn گفتگوی آزاد
            درخواست شمابرای تشکیل گروه شهرسازی-معماری دانشگاهی که درآن درس خوانده اید ی... 8-30 alireza arthonn درخواست شما برای تشکیل گروه شهرسازی و ...
            تجارب گردشگری پایدار در خارج به درخواست یکی از اعضا 8-22 sasan_arzani dhiver1 توسعه پایدار
            معرفی وب سایت چهارراه 8-14 atelieahjam yaldaa60 معرفی سایت های مرتبط باشهرسازی
            نقشه اتوکد شهر قزوین به صورت رایگان و کامل 30 مگابایت 8-8 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
            منابع کامل ارشد معماری-مهم 8-2 mahan alireza سوالات کنکور معماری و عمران
            غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت دوم و پایانی 8-1 0RKIDEH alireza تحقیقات ،جزوات(vip-2)
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل