امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94
مرسی از لطفتون.برنامه رو دانلود کردم.فقط اون لیست منابع رو متوجه نشدم کله منابع ارشد هست یا چیزایی هست که باید برای تابستون بخونیم.بازم ممنون از وقتی که میزارید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Omid.Bz
    (۱۳۹۴-۴-۲۵، ۱۰:۲۶ صبح)maral.msd نوشته است: مرسی از لطفتون.برنامه رو دانلود کردم.فقط اون لیست منابع رو متوجه نشدم کله منابع ارشد هست یا چیزایی هست که باید برای تابستون بخونیم.بازم ممنون از وقتی که میزارید.

اون لیست کل منابع است که برای درس تحلیل اولویت بندی شده... بیشتر منابع برای سایر دروس هم همینه فقط ممکنه اولویتشون فرق کنه
    هشت کتاب اولو برا تابستون اگه بخونید خیلی خوبه... برنامه ما هم بر همین اساسه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    راستش من یکم سردرگم شدم.براتون امکان داره کل منابع رو در اختیارم بزارین ؟ چون من یه جایی منابع رو دیدم خیلی زیاد بود.خیلی ممنونم ازتون 

پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۲۷، ۰۹:۵۵ عصر)maral.msd نوشته است: راستش من یکم سردرگم شدم.براتون امکان داره کل منابع رو در اختیارم بزارین ؟ چون من یه جایی منابع رو دیدم خیلی زیاد بود.خیلی ممنونم ازتون 

منابع که خیلی زیادنو شما هم با توجه به هدفی که دارید باید طبق اولویت اونا رو مطالعه کنید... اول کتابای مهم ترو بخونید بعد اگه وقت داشتید بقیه رو هم یه نگاهی بندازید... من برای درس تحلیل، با توجه به سوالای سال های قبل این اولویت بندیو انجام دادم ، که میتونید از پستای قبل دریافتش کنید... برای سایر دروس هم بقیه دوستان زحمتشو کشیدن.

پاسخ
     سپاس شده توسط URBAN 98 ، U.D.SG
    سلام
    وقت شما بخیر
    بابت وقتی که میگذارید ممنونم.

من ترم 4 شهرسازی و پشت سر گذاشتم.
    برای ارشد گرایش طراحی انتخاب کردم.
    هماهنگ با برنامه های مشاورین تاریخ و مباحث و زبان شروع کردم اما متاسفانه سرعتم خیلی ضعیف بود و نتونستم هفته دوم به برنامه ها برسم .
    اکثر مطالب برام جدید تا الان اکثر دروس پایه یا اصلی و گذروندم و هنوز تاریخ ایران و یا دروس مبانی طراحی یا مسکن ... هنوز نگذروندم .
    به نظر شما فعلا کتاب هایی که تهیه کردم و به صورت روزنامه وار بخونم و سال دیگه خلاصه نویسی یا فیش برداری و انجام بدم؟
    مشکل بزرگی که دارم نمیدونم واقعا چی مهمه همه مطالب هم جدید هستن همه مطالب رو در خلاصه هام میزارم.
    مثلا تو یک روز 2 3 صفحه از یک کتاب و در 1 ساعت میخونم و خلاصه میکنم بعد خسته میشم سرعتم اینقدر کمه بعد فرداش درس نمیخونم :(
    آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
    پاسخ
     سپاس شده توسط Omid.Bz
    (۱۳۹۴-۴-۲۸، ۰۶:۴۱ عصر)banoosg نوشته است: سلام
    وقت شما بخیر
    بابت وقتی که میگذارید ممنونم.

من ترم 4 شهرسازی و پشت سر گذاشتم.
    برای ارشد گرایش طراحی انتخاب کردم.
    هماهنگ با برنامه های مشاورین تاریخ و مباحث و زبان شروع کردم اما متاسفانه سرعتم خیلی ضعیف بود و نتونستم هفته دوم به برنامه ها برسم .
    اکثر مطالب برام جدید تا الان اکثر دروس پایه یا اصلی و گذروندم و هنوز تاریخ ایران و یا دروس مبانی طراحی یا مسکن ... هنوز نگذروندم .
    به نظر شما فعلا کتاب هایی که تهیه کردم و به صورت روزنامه وار بخونم و سال دیگه خلاصه نویسی یا فیش برداری و انجام بدم؟
    مشکل بزرگی که دارم نمیدونم واقعا چی مهمه همه مطالب هم جدید هستن همه مطالب رو در خلاصه هام میزارم.
    مثلا تو یک روز 2 3 صفحه از یک کتاب و در 1 ساعت میخونم و خلاصه میکنم بعد خسته میشم سرعتم اینقدر کمه بعد فرداش درس نمیخونم :(

سلام
    معمولا اوایل همینطوره ولی کم کم دستتون میاد که چه مطالبی مهم تره... در کنار مطالعتون سعی کنید تست های کنکور سال های قبلو بببنید. این خودش باعث میشه بدونید چه قسمت هایی مهم ترند و به چه شیوه ای بخونید.
    یه راه دیگه اینه که چندین صفحه یا یک فصل رو روزنامه وار فقط بخونید که بفهمید مطلب در مورد چیه و بعدش شروع کنید به مطالعه یخورده دقیق تر همراه با خلاصه نویسی... فقط مطالبی که فکر میکنید بعدش دوباره نیازه رو یادداشت کنید تا وقتتون هم گرفته نشه.
    اینو یادتون باشه تست های سال های قبل خیلی مهمه... حتما ببینیدشون
    مخصوصا تست های طبقه بندی شده.

پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG
    (۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۲:۲۰ صبح)Omid.Bz نوشته است:
    (۱۳۹۴-۴-۲۴، ۰۲:۵۳ عصر)maral.msd نوشته است: سلام.من ترم اخر کارشناسی شهرسازی هستم.میخواستم اگه میشه کمکم کنید برای ارشد طراحی شهری.

سلام
    من تا جایی که بتونم کمک میکنم...
    شما هم برای شروع لیست منابع مورد نیاز، و برنامه دوهفته اول رو از پست های قبل دانلود کنید و طبق اون جلو برید.
    موفق باشید.

(۱۳۹۴-۴-۲۴، ۰۹:۴۷ عصر)azadeh.arch نوشته است: ممنونم مهندس از محبتتون. لطف کردین توضیح دادین
    برنامه ی هفته ی بعدم اگه میشه بذارید. من دارم پیش میرم و امیدوارم دوستان هم همراهی کنن
    بازم ممنون
    خواهش می کنم و ممنون از همراهیتون. برنامه ای که گذاشتم برای دوهفته اول بوده... هفته بعد هم همین برنامه رو دنبال کنید...
    فقط اینکه اگه برنامه به همین شکل باشه باهاش راحتید؟؟ اگه نظر خاصی در موردش دارید بفرمایید.
    موفق باشید.

ممنون از همراهیتون. برنامه برای دوهفته اول یکم زیاد بود. من اجراش کردم اما بدون فضاهای عمومی کرمونا. چون الان بهش دسترسی ندارم.یکم زیاد بود چون درسهای دیگه مثل تاریخ وقتگیرن بنظرم. Sigh البته من هر 1 ساعت ماکزیمم 8-10 صفحه میتونم بخونم. شاید من کند خونم!
    ممنونم که در کنارمون هستین :-)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Omid.Bz
      فعالیت شما در این تاپیک میتواند کمک بزرگی به داوطلبین 95 در راستای اهداف سایت کند.
      منتظر فعالیت شما هستیم نظاره گر نباشید بزودی دیدن این تاپیک برای مهمان و اعضای غیر فعال به صورت مخفی خواهد شد.
      با تشکر
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط Omid.Bz ، azadeh.arch
      سلام.
      ممنون که وقت میگذارید و راهنمایی میکنید.
      من کارشناسی معماری خوندم و تقریبا بیشتر مطالب برام تازگی دارن. برا همین از اردیبهشت با برنامه سال قبل مهندس ریحانه شروع کردم.
      میانگین روزی 3ساعت میخونم.
      اما سرعت مطالعم خیلی پایینه و هر چی تلاش میکنم ساعت مطالعم زیاد تر از 5ساعت نشده.
      میخواستم بدونم برنامه ای که اینجا شروع کردید تا کی منابعی که مهمتر هستن رو تموم میکنه؟
      و از کی ما فرصت داریم که مرور و جمعبندی داشته باشیم؟
      لطفا راهنماییم کنید.
      ممنون .

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط azadeh.arch ، Omid.Bz
        سلام خدمت همه دوستان
        امیدوارم هفته خوبی رو پشت سر گذاشته باشید و مطالعاتتون رو به خوبی انجام داده باشید.

برنامه دو هفته دوم رو هم اینجا قرار دادم که در ادامه برنامه قبلیه... یعنی کتاب های قبلیو طبق این برنامه تموم می کنید.
        لطفا نظرتون رو هم در مورد این نوع برنامه بگید ...
        ممنون از همراهی شما.
        موفق باشید.

فایل‌(های) پیوست شده
        .pdf   برنامه مطالعاتی درس تحلیل فضای شهری2.pdf (اندازه: 112.86 KB / تعداد دفعات دریافت: 82)

پاسخ
         سپاس شده توسط azadeh.arch ، shermi

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,582 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,186 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,930 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,899 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,708 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: a.rahmani?
          با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,399 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
          مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,998 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70
          مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان