امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94
سلام وقتتون بخیر. ممنون از همکاریتون
من فارغ التحصیل معماری ام. طراحی شهری و خیلی دوست دارم.
روزانه 60 صفحه میخونم. تقریبا 5-6 ساعت و آخر شب هم زبان میخونم.. 1/3 وقتمو واسه تحلیل میذارم.. میشه راهنماییم کنید؟
راستش چون پایم معماریه یکم ناامیدم :(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Omid.Bz
    (۱۳۹۴-۴-۱۹، ۱۲:۱۲ صبح)fatemehfathi نوشته است: سلام. ممنون از راهنماییتون آقای مهندس
    راستش ما کتاب کرمونا رو برای درس طرح دو شهرسازی ابعادشونو خوندیم و تو پروژمون استفاده کردیم به شش بعد مسلط هستم لازمه که دوباره بخونم و با جزییات؟
    من تازه عضو سایت شدم و بعد از تموم شدن ترم تا الان مثلث قرمز رو خوندم .
    حقیقتش کتاب گلکارم گیرم نیومده مقالاتش و یه خلاصه ای ازش دارم
    ممنون می شم راهنمایی کنین

سلام
    کتاب کرمونا کتاب خیلی مهمیه و از  همه جاش تقریبا سوال میاد... ممکنه از ابعاد اصلا سوال نیاد و فقط جزئیاتش بیاد... اگه می تونید کامل بخونیدش.
    کتاب گلکار هم در حد همون خلاصه کافیه.
    مثلث قرمز هم که خوندین... خیلی خوبه... جدی تر ادامه بدین.
    موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۲۰، ۱۲:۲۱ صبح)azadeh.arch نوشته است: سلام وقتتون بخیر. ممنون از همکاریتون
    روزانه 60 صفحه میخونم.  تقریبا 5-6 ساعت و آخر شب هم زبان میخونم.. 1/3 وقتمو واسه تحلیل میذارم.. میشه راهنماییم کنید؟

سلام
    ساعت مطالعتون برای شروع خیلی خوبه... کم کم سعی کنید بیشترش کنید.
    سعی کنید به همه ی درس ها به یک اندازه بها بدید... مگر اینکه فکر کنید در درسی ضعیف ترید که باید زمان بیشتری بهش اختصاص داد.

اصلا ناامید نباشید.
    خود من هم کارشناسیم معماری بوده و از دانشگاه چندان خوبی هم نبودم و در طول تحصیل هم مطالعه خاصی نداشتم... ولی می بینید که نتیجه ای که گرفتم چندان بد هم نبوده... فقط باید هدفتونو مشخص کنید و برای رسیدن بهش تلاش کنید.
    با برنامه ریزی به هر چیزی میشه رسید.
    موفق باشید.

پاسخ
     سپاس شده توسط azadeh.arch ، U.D.SG
    (۱۳۹۴-۴-۲۰، ۰۶:۵۸ عصر)Omid.Bz نوشته است:
    (۱۳۹۴-۴-۲۰، ۱۲:۲۱ صبح)azadeh.arch نوشته است: سلام وقتتون بخیر. ممنون از همکاریتون
    روزانه 60 صفحه میخونم.  تقریبا 5-6 ساعت و آخر شب هم زبان میخونم.. 1/3 وقتمو واسه تحلیل میذارم.. میشه راهنماییم کنید؟

سلام
    سعی کنید به همه ی درس ها به یک اندازه بها بدید... مگر اینکه فکر کنید در درسی ضعیف ترید که باید زمان بیشتری بهش اختصاص داد.

اصلا ناامید نباشید.
    خود من هم کارشناسیم معماری بوده و از دانشگاه چندان خوبی هم نبودم و در طول تحصیل هم مطالعه خاصی نداشتم... ولی می بینید که نتیجه ای که گرفتم چندان بد هم نبوده... فقط باید هدفتونو مشخص کنید و برای رسیدن بهش تلاش کنید.
    موفق باشید.

ممنونم از راهنمایی هاتون . خیلی امیدوار شدم. پس میشه موفق شم.. 77ساعت مطالعم 3 ماه هست که همینه! نمیدونم چرا نمیتونم بیشترش کنم!! و این که در طول روز باید هر 4 مبحث رو مطالعه کنم؟ من هر روز 2 مبحث رو میخونم که میشه 6 ساعت! البته بجز زبان

پاسخ
     سپاس شده توسط Omid.Bz
    (۱۳۹۴-۴-۲۰، ۰۷:۴۵ عصر)azadeh.arch نوشته است:
    (۱۳۹۴-۴-۲۰، ۰۶:۵۸ عصر)Omid.Bz نوشته است:

سلام

اصلا ناامید نباشید.
    موفق باشید.

ممنونم از راهنمایی هاتون . خیلی امیدوار شدم. پس میشه موفق شم.. 77ساعت مطالعم 3 ماه هست که همینه! نمیدونم چرا نمیتونم بیشترش کنم!!  و این که در طول روز باید هر 4 مبحث رو مطالعه کنم؟ من هر روز 2 مبحث رو میخونم که میشه 6 ساعت! البته بجز زبان

پاسخ
    مهندس باقرزاده میشه بگید شما چه برنامه ای در طول روز داشتید؟؟ اصلا چطوری درس هارو میخوندید؟؟ ممنون میشم از محبتتون ?

پاسخ
     سپاس شده توسط پریسیما ، Omid.Bz
    (۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۳۱ صبح)azadeh.arch نوشته است: مهندس باقرزاده میشه بگید شما چه برنامه ای در طول روز داشتید؟؟ اصلا چطوری درس هارو میخوندید؟؟ ممنون میشم از محبتتون ?

نقل‌قول: ممنونم از راهنمایی هاتون . خیلی امیدوار شدم. پس میشه موفق شم.. [img]images/smilies/sheklak/77.gif[/img]ساعت مطالعم 3 ماه هست که همینه! نمیدونم چرا نمیتونم بیشترش کنم!! و این که در طول روز باید هر 4 مبحث رو مطالعه کنم؟ من هر روز 2 مبحث رو میخونم که میشه 6 ساعت! البته بجز زبان
    ساعته مطالعتون کاملا به خودتون و زمانی که دارید بستگی داره... من چون وقتم آزادتر بود فقط رو مطالعه تمرکز کرده بودم.
    برنامم از ساعت 9 صبح تا 12 شب بود... البته بین دروس، زمان استراحت 15 دقیقه ای هم بود + 3 ساعتی که برای ظهر استراحت میکردم.
    بعد من تمرکزم روی فیش نویسی و روش لایتنر بود... یک ساعت فیش نویسی می کردم و یک ساعت هم مرورشون می کردم. یعنی حدود 6 ساعت در روز برای مطالب جدید وقت میزاشتم و بقیش هم برای مرور.
    ولی خب این روش مطالعه من بود و من باهاش راحت بودم... شما باید ببینید خودتون چجوری راحت تر میتونید بخونید همونو انجام بدید.
    لزومی نداره توو یه روز همه درس ها خونده شن... ولی سعی کنید توو دو روز پشت سر هم دیگه به همه درس ها وقت داده باشید.

پاسخ
     سپاس شده توسط azadeh.arch ، U.D.SG
    سلام.من ترم اخر کارشناسی شهرسازی هستم.میخواستم اگه میشه کمکم کنید برای ارشد طراحی شهری.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Omid.Bz
      ممنونم مهندس از محبتتون. لطف کردین توضیح دادین
      برنامه ی هفته ی بعدم اگه میشه بذارید. من دارم پیش میرم و امیدوارم دوستان هم همراهی کنن
      بازم ممنون

پاسخ
       سپاس شده توسط Omid.Bz
      (۱۳۹۴-۴-۲۴، ۰۲:۵۳ عصر)maral.msd نوشته است: سلام.من ترم اخر کارشناسی شهرسازی هستم.میخواستم اگه میشه کمکم کنید برای ارشد طراحی شهری.

سلام
      من تا جایی که بتونم کمک میکنم...
      شما هم برای شروع لیست منابع مورد نیاز، و برنامه دوهفته اول رو از پست های قبل دانلود کنید و طبق اون جلو برید.
      موفق باشید.
      (۱۳۹۴-۴-۲۴، ۰۹:۴۷ عصر)azadeh.arch نوشته است: ممنونم مهندس از محبتتون. لطف کردین توضیح دادین
      برنامه ی هفته ی بعدم اگه میشه بذارید. من دارم پیش میرم و امیدوارم دوستان هم همراهی کنن
      بازم ممنون
      خواهش می کنم و ممنون از همراهیتون. برنامه ای که گذاشتم برای دوهفته اول بوده... هفته بعد هم همین برنامه رو دنبال کنید...
      فقط اینکه اگه برنامه به همین شکل باشه باهاش راحتید؟؟ اگه نظر خاصی در موردش دارید بفرمایید.
      موفق باشید.

پاسخ
       سپاس شده توسط azadeh.arch

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,575 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,183 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,926 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,893 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,706 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: a.rahmani?
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,025 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,388 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
        مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,998 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان