ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
51
RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94
ببخشید من تازه فهمیدم که برنامه مطالعاتی گذاشتین و احساس می کنم عقب موندم میشه یه برنامه بدین تا ما هم به شما برسیم چون برنامه شما از اول تابستونه
آخرین ارسال های من :

کاش می شد به زمانی برگردم که تنها غم زندگی ام شکستن نوک مدادم بود
     سپاس شده توسط: Omid.Bz
    52
    (1394-7-2، 05:36 صبح)zohreziaraty نوشته است:
    (1394-7-2، 05:23 صبح)Omid.Bz نوشته است:
    (1394-7-2، 04:27 صبح)zohreziaraty نوشته است:
    (1394-7-2، 02:25 صبح)Omid.Bz نوشته است: با سلام و تشکر از پیگیری دوستان عزیز
    به زودی برنامه ها با رویکرد جدید گذاشته خواهد شد.

مهندس یعنی برنامه جدید می ذارید یا ادامه همون برنامه قبلی رو پیش می گیرید ؟آخه من می خوام تازه شروع به خوندن کنم.

برنامه تقریبا همونه و احتمالا یخورده سبک تر میشه فقط... شما میتونید همون برنامه قبلیو شروع کنید و بعد با برنامه جدید هماهنگ کنید خودتونو.

خیلی ممنون . فقط یه سوال من فعلا در حال حاضر کتاب مبانی پاکزاد رو دارم و خلاصه ای از کتاب کند و کاو گلکار مشکلی پیش نمیاد با این دو کتاب شروع کنم ؟

نه، اتفاقا خیلیم خوبه...

(1394-7-2، 10:19 صبح)*saeedzakeri* نوشته است: ببخشید من تازه فهمیدم که برنامه مطالعاتی گذاشتین و احساس می کنم عقب موندم میشه یه برنامه بدین تا ما هم به شما برسیم چون برنامه شما از اول تابستونه

در روزهای آینده برنامه میزارم... شما فعلا برای اینکه عقب نمونید میتونید همون کتابایی که برای تابستون معرفی کردمو مطالعه کنید...

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: zohreziaraty ، U.D.SG
    53
    (1394-7-3، 03:37 صبح)Omid.Bz نوشته است:
    (1394-7-2، 05:36 صبح)zohreziaraty نوشته است:
    (1394-7-2، 05:23 صبح)Omid.Bz نوشته است:
    (1394-7-2، 04:27 صبح)zohreziaraty نوشته است:
    (1394-7-2، 02:25 صبح)Omid.Bz نوشته است: با سلام و تشکر از پیگیری دوستان عزیز
    به زودی برنامه ها با رویکرد جدید گذاشته خواهد شد.

مهندس یعنی برنامه جدید می ذارید یا ادامه همون برنامه قبلی رو پیش می گیرید ؟آخه من می خوام تازه شروع به خوندن کنم.

برنامه تقریبا همونه و احتمالا یخورده سبک تر میشه فقط... شما میتونید همون برنامه قبلیو شروع کنید و بعد با برنامه جدید هماهنگ کنید خودتونو.

خیلی ممنون . فقط یه سوال من فعلا در حال حاضر کتاب مبانی پاکزاد رو دارم و خلاصه ای از کتاب کند و کاو گلکار مشکلی پیش نمیاد با این دو کتاب شروع کنم ؟

نه، اتفاقا خیلیم خوبه...

(1394-7-2، 10:19 صبح)*saeedzakeri* نوشته است: ببخشید من تازه فهمیدم  که برنامه مطالعاتی گذاشتین و احساس می کنم عقب موندم میشه یه برنامه بدین تا ما هم به شما برسیم چون برنامه شما از اول تابستونه

در روزهای آینده برنامه میزارم... شما فعلا برای اینکه عقب نمونید میتونید همون کتابایی که برای تابستون معرفی کردمو مطالعه کنید...

خیلی ازتون سپاسگزارم مهندس...

سپاس شده توسط: Omid.Bz ، azadeh.arch
    54
    [
    [/quote]

نه، اتفاقا خیلیم خوبه...

خیلی ممنون از راهنماییتون . امیدوارم بقیه دوستان هم بیان تا بتونیم با همفکری هم دیگه و مشاوره شما نتیجه خوبی بگیریم. 5

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: Omid.Bz ، azadeh.arch ، U.D.SG
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 43,111 1397-7-18، 09:21 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود ارزشمند خلاصه فصل به فصل مباحث عمومی طراحی شهری ریحانه 10,584 1396-11-27، 06:16 عصر
      آخرین ارسال: dariushbabri
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 15,828 1395-11-15، 11:51 عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 9,221 1395-8-6، 04:23 عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 21,397 1395-8-6، 04:05 عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 2,931 1394-12-21، 04:54 عصر
      آخرین ارسال: a.rahmani?
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 1,591 1394-11-26، 07:35 عصر
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 4,282 1394-11-17، 12:19 عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 24,172 1394-10-26، 10:52 عصر
        مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 4,557 1394-10-24، 11:11 عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 7-18 mahshid -jm alireza مشاوره کنکور
        میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 7-18 alireza sazmus7 میز گرد
        درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه 7-18 atelieahjam sazmus7 مشاوره متفرقه
        ضوابط جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اعلام شد/ شرط سنی و معدل 7-18 Sahab sazmus7 اخبار دانشگاه
        سوالات سراسری ارشد طراحی شهری از سال 84 تا 97 به همراه پاسخنامه 7-15 alireza alireza سوالات سالهای قبل
        مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۸ اعلام شد/ ممنوعیت شرکت قبولی‌های ۹۷ 6-30 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
        جزئیات ثبت نام قبول شدگان در دوره ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
        ۳۱ شهریورماه آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
        فلش کارت خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری 6-28 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
        نتایج نهایی دانشگاه آزاد در کنکور ارشد ۹۷ اعلام شد 6-27 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
        کتاب بازآفرینی و حفاظت از میراث شهری 6-23 alireza alireza کتب فارسی(vip-2)
        اعلام نتایج نهایی دکتری ازاد 97 6-18 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        خلاصه کتاب ساخت شهر و معماری در اقلیم گرم و خشک، طراحی شهری: هنر نو کردن سا... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
        خلاصه شهرسازی معاصر از نخستین سرچشمه ها تا منشور آتن به نوشته واتسلاف اوستر... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
        پلان اتوکدی رستوران dwg 6-17 alireza alireza نقشه کد معماری
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل