ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94
سلام وقتتون بخیر. ممنون از همکاریتون
من فارغ التحصیل معماری ام. طراحی شهری و خیلی دوست دارم.
روزانه 60 صفحه میخونم. تقریبا 5-6 ساعت و آخر شب هم زبان میخونم.. 1/3 وقتمو واسه تحلیل میذارم.. میشه راهنماییم کنید؟
راستش چون پایم معماریه یکم ناامیدم :(

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: Omid.Bz
    12
    (1394-4-19، 12:12 صبح)fatemehfathi نوشته است: سلام. ممنون از راهنماییتون آقای مهندس
    راستش ما کتاب کرمونا رو برای درس طرح دو شهرسازی ابعادشونو خوندیم و تو پروژمون استفاده کردیم به شش بعد مسلط هستم لازمه که دوباره بخونم و با جزییات؟
    من تازه عضو سایت شدم و بعد از تموم شدن ترم تا الان مثلث قرمز رو خوندم .
    حقیقتش کتاب گلکارم گیرم نیومده مقالاتش و یه خلاصه ای ازش دارم
    ممنون می شم راهنمایی کنین

سلام
    کتاب کرمونا کتاب خیلی مهمیه و از  همه جاش تقریبا سوال میاد... ممکنه از ابعاد اصلا سوال نیاد و فقط جزئیاتش بیاد... اگه می تونید کامل بخونیدش.
    کتاب گلکار هم در حد همون خلاصه کافیه.
    مثلث قرمز هم که خوندین... خیلی خوبه... جدی تر ادامه بدین.
    موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
    13
    (1394-4-20، 12:21 صبح)azadeh.arch نوشته است: سلام وقتتون بخیر. ممنون از همکاریتون
    روزانه 60 صفحه میخونم.  تقریبا 5-6 ساعت و آخر شب هم زبان میخونم.. 1/3 وقتمو واسه تحلیل میذارم.. میشه راهنماییم کنید؟

سلام
    ساعت مطالعتون برای شروع خیلی خوبه... کم کم سعی کنید بیشترش کنید.
    سعی کنید به همه ی درس ها به یک اندازه بها بدید... مگر اینکه فکر کنید در درسی ضعیف ترید که باید زمان بیشتری بهش اختصاص داد.

اصلا ناامید نباشید.
    خود من هم کارشناسیم معماری بوده و از دانشگاه چندان خوبی هم نبودم و در طول تحصیل هم مطالعه خاصی نداشتم... ولی می بینید که نتیجه ای که گرفتم چندان بد هم نبوده... فقط باید هدفتونو مشخص کنید و برای رسیدن بهش تلاش کنید.
    با برنامه ریزی به هر چیزی میشه رسید.
    موفق باشید.

سپاس شده توسط: azadeh.arch ، U.D.SG
    14
    (1394-4-20، 06:58 عصر)Omid.Bz نوشته است:
    (1394-4-20، 12:21 صبح)azadeh.arch نوشته است: سلام وقتتون بخیر. ممنون از همکاریتون
    روزانه 60 صفحه میخونم.  تقریبا 5-6 ساعت و آخر شب هم زبان میخونم.. 1/3 وقتمو واسه تحلیل میذارم.. میشه راهنماییم کنید؟

سلام
    سعی کنید به همه ی درس ها به یک اندازه بها بدید... مگر اینکه فکر کنید در درسی ضعیف ترید که باید زمان بیشتری بهش اختصاص داد.

اصلا ناامید نباشید.
    خود من هم کارشناسیم معماری بوده و از دانشگاه چندان خوبی هم نبودم و در طول تحصیل هم مطالعه خاصی نداشتم... ولی می بینید که نتیجه ای که گرفتم چندان بد هم نبوده... فقط باید هدفتونو مشخص کنید و برای رسیدن بهش تلاش کنید.
    موفق باشید.

ممنونم از راهنمایی هاتون . خیلی امیدوار شدم. پس میشه موفق شم.. 77ساعت مطالعم 3 ماه هست که همینه! نمیدونم چرا نمیتونم بیشترش کنم!! و این که در طول روز باید هر 4 مبحث رو مطالعه کنم؟ من هر روز 2 مبحث رو میخونم که میشه 6 ساعت! البته بجز زبان

15
    (1394-4-20، 07:45 عصر)azadeh.arch نوشته است:
    (1394-4-20، 06:58 عصر)Omid.Bz نوشته است:

سلام

اصلا ناامید نباشید.
    موفق باشید.

ممنونم از راهنمایی هاتون . خیلی امیدوار شدم. پس میشه موفق شم.. 77ساعت مطالعم 3 ماه هست که همینه! نمیدونم چرا نمیتونم بیشترش کنم!!  و این که در طول روز باید هر 4 مبحث رو مطالعه کنم؟ من هر روز 2 مبحث رو میخونم که میشه 6 ساعت! البته بجز زبان

16
    مهندس باقرزاده میشه بگید شما چه برنامه ای در طول روز داشتید؟؟ اصلا چطوری درس هارو میخوندید؟؟ ممنون میشم از محبتتون ?

سپاس شده توسط: پریسیما ، Omid.Bz
    17
    (1394-4-21، 04:31 صبح)azadeh.arch نوشته است: مهندس باقرزاده میشه بگید شما چه برنامه ای در طول روز داشتید؟؟ اصلا چطوری درس هارو میخوندید؟؟ ممنون میشم از محبتتون ?

نقل قول: ممنونم از راهنمایی هاتون . خیلی امیدوار شدم. پس میشه موفق شم.. [img]images/smilies/sheklak/77.gif[/img]ساعت مطالعم 3 ماه هست که همینه! نمیدونم چرا نمیتونم بیشترش کنم!! و این که در طول روز باید هر 4 مبحث رو مطالعه کنم؟ من هر روز 2 مبحث رو میخونم که میشه 6 ساعت! البته بجز زبان
    ساعته مطالعتون کاملا به خودتون و زمانی که دارید بستگی داره... من چون وقتم آزادتر بود فقط رو مطالعه تمرکز کرده بودم.
    برنامم از ساعت 9 صبح تا 12 شب بود... البته بین دروس، زمان استراحت 15 دقیقه ای هم بود + 3 ساعتی که برای ظهر استراحت میکردم.
    بعد من تمرکزم روی فیش نویسی و روش لایتنر بود... یک ساعت فیش نویسی می کردم و یک ساعت هم مرورشون می کردم. یعنی حدود 6 ساعت در روز برای مطالب جدید وقت میزاشتم و بقیش هم برای مرور.
    ولی خب این روش مطالعه من بود و من باهاش راحت بودم... شما باید ببینید خودتون چجوری راحت تر میتونید بخونید همونو انجام بدید.
    لزومی نداره توو یه روز همه درس ها خونده شن... ولی سعی کنید توو دو روز پشت سر هم دیگه به همه درس ها وقت داده باشید.

سپاس شده توسط: azadeh.arch ، U.D.SG
    18
    سلام.من ترم اخر کارشناسی شهرسازی هستم.میخواستم اگه میشه کمکم کنید برای ارشد طراحی شهری.

آخرین ارسال های من :
      19
      ممنونم مهندس از محبتتون. لطف کردین توضیح دادین
      برنامه ی هفته ی بعدم اگه میشه بذارید. من دارم پیش میرم و امیدوارم دوستان هم همراهی کنن
      بازم ممنون

20
      (1394-4-24، 02:53 عصر)maral.msd نوشته است: سلام.من ترم اخر کارشناسی شهرسازی هستم.میخواستم اگه میشه کمکم کنید برای ارشد طراحی شهری.

سلام
      من تا جایی که بتونم کمک میکنم...
      شما هم برای شروع لیست منابع مورد نیاز، و برنامه دوهفته اول رو از پست های قبل دانلود کنید و طبق اون جلو برید.
      موفق باشید.
      (1394-4-24، 09:47 عصر)azadeh.arch نوشته است: ممنونم مهندس از محبتتون. لطف کردین توضیح دادین
      برنامه ی هفته ی بعدم اگه میشه بذارید. من دارم پیش میرم و امیدوارم دوستان هم همراهی کنن
      بازم ممنون
      خواهش می کنم و ممنون از همراهیتون. برنامه ای که گذاشتم برای دوهفته اول بوده... هفته بعد هم همین برنامه رو دنبال کنید...
      فقط اینکه اگه برنامه به همین شکل باشه باهاش راحتید؟؟ اگه نظر خاصی در موردش دارید بفرمایید.
      موفق باشید.

سپاس شده توسط: azadeh.arch
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 45,088 1397-8-30، 01:05 عصر
      آخرین ارسال: arthonn
        دانلود ارزشمند خلاصه فصل به فصل مباحث عمومی طراحی شهری ریحانه 10,843 1396-11-27، 06:16 عصر
      آخرین ارسال: dariushbabri
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 16,494 1395-11-15، 11:51 عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 9,404 1395-8-6، 04:23 عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 21,985 1395-8-6، 04:05 عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 2,999 1394-12-21، 04:54 عصر
      آخرین ارسال: a.rahmani?
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 1,658 1394-11-26، 07:35 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 4,375 1394-11-17، 12:19 عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 24,882 1394-10-26، 10:52 عصر
        مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 4,649 1394-10-24، 11:11 عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        دانلود سوال آزمون نظام مهندسی معماری(طراحی)-بدون پاسخ/آذر 92 دیروز Sahab Venizline سوالات
        چهارمین کنفرانس پژوهش درعلوم ومهندسی و کنگره بین المللی عمران، معماری و شهر... 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        چهارمین همایش ملی معماری و شهر پایدار - دانشگاه شهید رجایی تهران 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        سومین کنفرانس بین المللی یافته های نوین عمران, معماری و صنعت ساختمان ایران 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        ?دریافت دفترچه راهنمای آزمون دوره های کارشناسی ارشد سال 1398 9-16 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
        GIS تهران کامل 9-13 ایلیا alireza طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis
        مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 8-30 mahshid -jm arthonn مشاوره کنکور
        میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 8-30 alireza arthonn میز گرد
        یه روز یه مهندسه.... 8-30 marziyeh.b arthonn گفتگوی آزاد
        درخواست شمابرای تشکیل گروه شهرسازی-معماری دانشگاهی که درآن درس خوانده اید ی... 8-30 alireza arthonn درخواست شما برای تشکیل گروه شهرسازی و ...
        تجارب گردشگری پایدار در خارج به درخواست یکی از اعضا 8-22 sasan_arzani dhiver1 توسعه پایدار
        معرفی وب سایت چهارراه 8-14 atelieahjam yaldaa60 معرفی سایت های مرتبط باشهرسازی
        نقشه اتوکد شهر قزوین به صورت رایگان و کامل 30 مگابایت 8-8 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
        منابع کامل ارشد معماری-مهم 8-2 mahan alireza سوالات کنکور معماری و عمران
        غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت دوم و پایانی 8-1 0RKIDEH alireza تحقیقات ،جزوات(vip-2)
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل