امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سمینار معرفی منابع و ارایه ی برنامه ی فاز اول مطالعاتی ارشد به صورت رایگان
دیگر زمان شروع است.

سمینار معرفی منابع و ارایه ی برنامه ی فاز اول مطالعاتی به صورت رایگان.
تحلیل سوالات کنکور94 توسط اساتید برتر.
88731444
WWW.IACENTER.IR

اسامی رتبه های واقعی!!! کنکور شهرسازی را در سایت مرکز معماری ایران-دپارتمان شهرسازی ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,185 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,928 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,897 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,708 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,328 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,614 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 4,995 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,521 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mahan
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مبانی نظری برنامه ریزی شهری 95- روح الله ارشادی رتبه 46 ruhullaershadi 19 5,130 ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۷:۰۵ صبح
آخرین ارسال: ruhullaershadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان