امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز
(۱۳۹۴-۵-۵، ۱۰:۰۱ عصر)shermi نوشته است: سلام خسته نباشید
میشه لطف کنید بگید در روز به ترتیب اولویت کدوم مباحث در کنکور باید بخونم ؟!
بیشترین وقت رو برای تحلیل بزارم یا مبانی و زبان ؟تاریخ ؟!
من دانشجوی ترم 7 شهرسازی ام و تازه از اول این هفته شروع کردم
الان دارم از شارتاشهر ، تاریخ شکل شهر ، زبان تخصصی و گروتر میخونم .خیلی هم نگرانم و نمی دونم تا خر تابستون باید چه کتاب هایی رو تموم کرده باشم!!
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
باتشکر از وقتی که می زارید

سلام عزيزم اول اينكه اصلا نگران نباش با نگرانيًكه چيزي حل نميشه وقت هست درمورد اين سوال كه براي كدوم بيشتر وقت بزاري واقا تنها پاسخ اين سوال به خودت بستگي داره يه وقتي هست شما تاريخوميتوني يه ساعته ٢ فصل بخوني اما درمورد زبان تو يك ساعت نميتوني نصف يه درسم بخوني پس اينكه چقدر وقت بزاري برعهده خودته اما اينكه چي بخوني و چجوريشو ميتوني از فايلايي كه تو سايت گزاشتم استفاده كني بازم اگه سوالا جزيي تري داشتي در خدمتتم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shermi ، U.D.SG
سلام
کتاب شکل تاریخ شهر رو باید تا کجا بخونیم ؟تا ابتدای مروری بر اروپا بخونیم کافیه ؟!
باتشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۵-۶، ۰۶:۲۱ عصر)shermi نوشته است: سلام
    کتاب شکل تاریخ شهر رو باید تا کجا بخونیم ؟تا ابتدای مروری بر اروپا بخونیم کافیه ؟!
    باتشکر
    عزيزم دراين رابطه از دوستان كهبراي درس ناريخ مشاوره ميدن سوال كنيد بهتراز من ميتونن راهنماتون باشن

پاسخ
     سپاس شده توسط shermi
    سلام
    خیلی ممنون خانم فلاح دوست
    کتاب کندوکاوی در طراحی شهری رو باید چه جوری خلاصه کنم ؟تمام تعاریف مهم اند ؟
    باتشکر

پاسخ
    (۱۳۹۴-۵-۶، ۱۰:۴۷ عصر)shermi نوشته است: سلام
    باتشکر
    سلام عزيزم كتاب كندوكاو و به مرور
    كه چندبار بخوني دقيقا دست مياد كه كجاهاش مهمه اما براي اينكه كمك ت كرده باشم مقدمه اش مهه زمينه ظهور و رواج رشته طراحي شهري مهمهتعريفاي كوتلهي از دانشمندا مهمه اونايي هم كه طولاني انو باكليد واژه حفظ كن مثلا بدون تعريفي كه توش كليد واژه هنرايجادارتباط به كار رفته مربوط به گوردن كالن هست

پاسخ
     سپاس شده توسط shermi ، Brightness
    (۱۳۹۴-۵-۷، ۰۹:۴۱ عصر)m.fallahdoust نوشته است:
    (۱۳۹۴-۵-۶، ۱۰:۴۷ عصر)shermi نوشته است: سلام
    باتشکر
    سلام عزيزم كتاب كندوكاو و به مرور
    كه چندبار بخوني دقيقا دست مياد كه كجاهاش مهمه اما براي اينكه كمك ت كرده باشم مقدمه اش مهه زمينه ظهور و رواج رشته طراحي شهري مهمهتعريفاي كوتلهي از دانشمندا مهمه اونايي هم كه طولاني انو باكليد واژه حفظ كن مثلا بدون تعريفي كه توش كليد واژه هنرايجادارتباط به كار رفته مربوط به گوردن كالن هست
    خیلی ممنون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,577 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,184 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,927 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,895 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,707 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,026 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,391 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,520 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: kelarestagh
      منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,328 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: lind_o58

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان