امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز
(۱۳۹۴-۴-۲۴، ۱۰:۱۰ عصر)azadeh.arch نوشته است: خانم مهندس فلاح دوست مرسی از حضورتون . کلی از خوندن حرفاتون انرژی گرفتم. همیشه کنارمون باشید و  بهمون امید بدید. من تنها مشکلم ناامیدیه. مخصوصا که پایه امع معماریه :-(
سلام ازاده عزيزم خيلي خيلي خو شحالم كه تونستم بهت انرژي بدم اصلا نگران نباش و البته نا اميدم نباش ما ازما هميشه يادمون ميره چه چيزاي مهمي داريم فقط متمركز ميشيم رو چيزايي كه نداريم درسته پايه شما معماريه و اطلاعات شهرسازي نداريد اما به چيزايي كه داري فكر كن يعني همون اطلاعات معماري كه دانشجويان شهرسازي ندارن و بايد تو اين دوره كسب كنن شما يه نگاه به سوالات تاريخ شهرسازي بنداز ببين چجوري طراحان سوالات دارن تاريخ شهريازيو به سمت تاريخ معماري خيلي نامحسوس هول ميدن پس خوشحال باش اينجوريام نيست كه چون پايه ات معماريه از بچه ها عقب باشي به خدا توكل كن مشكل اصلي منم تو دوران كنكورم نااميدي بود اما بعدش فهميدم چقدر الكي غصه خوردم درصورتي كه اگه به جاي نااميدي بيشتر رو كارم متمركز ميشدم شايد خيلي چيزا عوض ميشد پس اصلا نااميد نباش تلاش كن حتما نتيجه ميده??

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط azadeh.arch
مرسی از جوابتون و لطفتون.حتما.حتما من شروع میکنم مرسیی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    فعالیت شما در این تاپیک میتواند کمک بزرگی به داوطلبین 95 در راستای اهداف سایت کند.
    منتظر فعالیت شما هستیم نظاره گر نباشید بزودی دیدن این تاپیک برای مهمان و اعضای غیر فعال به صورت مخفی خواهد شد.
    با تشکر
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام خانم مهندس فلاحت دوست. وقتتون بخیر. ممنون از همه ی دلگرمی که بهم دادین :-) من برنامه اتونو انجام میدم. کل روزم آزاد هست اما نمیدونم چرا بیش از 6 ساعت در طول روز نمیتونم بخونم. بعضی ها که از صبح شروع مکنن تا آخر شب رو نمیتونم درک کنم! همین 6 ساعت هم که میخونم روز تموم میشه!! :-( میشه لطفا راهنماییم کنین؟؟ ممنونم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام.
      ممنون از اینکه در کنار ما کنکوریها هستید.
      خانم فلاح دوست میخوام خواهش کنم اگه ممکنه یه دید کلی از برنامه ای که قراره باهاش پیش بریم بهمون بدید لطفا.
      مثلا اینکه تا کی برنامه ادامه داره و اینکه چه منابعی رو تو این درس میخونیم (البته میدونم منابع دروس همپوشانی دارن اما میخوام اولویت رو تو این درس بدونم )
      یا اینکه همیشه هر دو هفته یکبار برنامه اعلام میشه؟
      و مثلا روز خاصی برا اعلام هر برنامه هست که همون روز پیگیری کنیم ؟
      ممنون.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۴-۵-۱، ۱۱:۳۳ عصر)azadeh.arch نوشته است: سلام خانم مهندس فلاحت دوست. وقتتون بخیر. ممنون از همه ی دلگرمی که بهم دادین :-) من برنامه اتونو  انجام میدم. کل روزم آزاد هست اما نمیدونم چرا بیش از 6 ساعت در طول روز نمیتونم بخونم. بعضی ها که از صبح شروع مکنن تا آخر شب رو نمیتونم درک کنم! همین 6 ساعت هم که میخونم روز تموم میشه!! :-(  میشه لطفا راهنماییم کنین؟؟ ممنونم

پعزیزم 6 ساعت تو تیر ماه ساعت بسیا رمناسبی هست اگه شما میتونی برنامتو تو همین 6 ساعت بندی س یعنی موفق هستی به دیگران هم کاری نداشته باش هر کی زندگی و مدل درس خوندن خودشو داره اینو همیشه به یاد داشته باش هرچی از حاشیه ها دورتر باشی ترموفق تری تو این موسسات که من دیدم همیشه نصف ناامیدی بچه ها از این بود که وای فلانی اینو خونده من نخوندم وای فلانی اون کتاب تست و زده من نزدم من در جواب این حرفا همیه میگفتم به درکو رد میشدم شما که از چیز دیگه خبرندارین شاید اون خیلی کتابایی که شما خوندینو نخونده باشه اما نمیگه متاسفانه از این بحثای داغ همه جا هست اما ادم موفق اونیه که کارخودشو بدونه توجه به این حرفا ادامه بده موفق باشید ا

پاسخ
         سپاس شده توسط azadeh.arch ، A.rezazadeh
        (۱۳۹۴-۴-۲۴، ۱۱:۴۰ عصر)m.fallahdoust نوشته است:
        (۱۳۹۴-۴-۲۴، ۱۰:۱۰ عصر)azadeh.arch نوشته است: خانم مهندس فلاح دوست مرسی از حضورتون . کلی از خوندن حرفاتون انرژی گرفتم. همیشه کنارمون باشید و  بهمون امید بدید. من تنها مشکلم ناامیدیه. مخصوصا که پایه امع معماریه :-(
        سلام ازاده عزيزم  خيلي خيلي خو شحالم كه تونستم بهت انرژي بدم اصلا نگران نباش و البته نا اميدم نباش ما ازما هميشه يادمون ميره چه چيزاي مهمي داريم فقط متمركز ميشيم رو چيزايي كه نداريم  درسته پايه شما معماريه و اطلاعات شهرسازي نداريد اما به چيزايي كه داري فكر كن يعني همون اطلاعات معماري كه دانشجويان شهرسازي ندارن و بايد تو اين دوره كسب كنن شما يه نگاه به سوالات تاريخ شهرسازي بنداز ببين چجوري طراحان سوالات دارن تاريخ شهريازيو به سمت تاريخ معماري خيلي نامحسوس هول ميدن پس خوشحال باش اينجوريام نيست كه چون پايه ات معماريه از بچه ها عقب باشي به خدا توكل كن مشكل اصلي منم تو دوران كنكورم نااميدي بود اما بعدش فهميدم چقدر الكي غصه خوردم درصورتي كه اگه به جاي نااميدي بيشتر رو كارم متمركز ميشدم شايد خيلي چيزا عوض ميشد پس اصلا نااميد نباش تلاش كن حتما نتيجه ميده??

(۱۳۹۴-۵-۳، ۱۲:۳۸ صبح)m.fallahdoust نوشته است:
        (۱۳۹۴-۵-۱، ۱۱:۳۳ عصر)azadeh.arch نوشته است: سلام خانم مهندس فلاحت دوست. وقتتون بخیر. ممنون از همه ی دلگرمی که بهم دادین :-) من برنامه اتونو  انجام میدم. کل روزم آزاد هست اما نمیدونم چرا بیش از 6 ساعت در طول روز نمیتونم بخونم. بعضی ها که از صبح شروع مکنن تا آخر شب رو نمیتونم درک کنم! همین 6 ساعت هم که میخونم روز تموم میشه!! :-(  میشه لطفا راهنماییم کنین؟؟ ممنونم

پعزیزم 6 ساعت تو تیر ماه ساعت بسیا رمناسبی هست اگه شما میتونی برنامتو تو همین 6 ساعت بندی س یعنی موفق هستی به دیگران هم کاری نداشته باش هر کی زندگی و مدل درس خوندن خودشو داره اینو همیشه به یاد داشته باش هرچی از حاشیه ها دورتر باشی ترموفق تری تو این موسسات که من دیدم همیشه نصف ناامیدی بچه ها از این بود که وای فلانی اینو خونده من نخوندم وای فلانی اون کتاب تست و زده من نزدم من در جواب این حرفا همیه میگفتم به درکو رد میشدم شما که از چیز دیگه خبرندارین شاید اون خیلی کتابایی که شما خوندینو نخونده باشه اما نمیگه متاسفانه از این بحثای داغ همه جا هست اما ادم موفق اونیه که کارخودشو بدونه توجه به این حرفا ادامه بده  موفق باشید  ا

بی نهایت ازتون ممنونم خانم مهندس. چقدر حس خوبیه که شما در کنارمون هستین. چشم . افکار منفی و سعی میکنم از خودم دور کنم :-)

پاسخ
        (۱۳۹۴-۵-۳، ۰۱:۱۴ صبح)azadeh.arch نوشته است:
        (۱۳۹۴-۴-۲۴، ۱۱:۴۰ عصر)m.fallahdoust نوشته است:
        سلام ازاده عزيزم  خيلي خيلي خو شحالم كه تونستم بهت انرژي بدم اصلا نگران نباش و البته نا اميدم نباش ما ازما هميشه يادمون ميره چه چيزاي مهمي داريم فقط متمركز ميشيم رو چيزايي كه نداريم  درسته پايه شما معماريه و اطلاعات شهرسازي نداريد اما به چيزايي كه داري فكر كن يعني همون اطلاعات معماري كه دانشجويان شهرسازي ندارن و بايد تو اين دوره كسب كنن شما يه نگاه به سوالات تاريخ شهرسازي بنداز ببين چجوري طراحان سوالات دارن تاريخ شهريازيو به سمت تاريخ معماري خيلي نامحسوس هول ميدن پس خوشحال باش اينجوريام نيست كه چون پايه ات معماريه از بچه ها عقب باشي به خدا توكل كن مشكل اصلي منم تو دوران كنكورم نااميدي بود اما بعدش فهميدم چقدر الكي غصه خوردم درصورتي كه اگه به جاي نااميدي بيشتر رو كارم متمركز ميشدم شايد خيلي چيزا عوض ميشد پس اصلا نااميد نباش تلاش كن حتما نتيجه ميده??

(۱۳۹۴-۵-۳، ۱۲:۳۸ صبح)m.fallahdoust نوشته است:

پعزیزم 6 ساعت تو تیر ماه ساعت بسیا رمناسبی هست اگه شما میتونی برنامتو تو همین 6 ساعت بندی س یعنی موفق هستی به دیگران هم کاری نداشته باش هر کی زندگی و مدل درس خوندن خودشو داره اینو همیشه به یاد داشته باش هرچی از حاشیه ها دورتر باشی ترموفق تری تو این موسسات که من دیدم همیشه نصف ناامیدی بچه ها از این بود که وای فلانی اینو خونده من نخوندم وای فلانی اون کتاب تست و زده من نزدم من در جواب این حرفا همیه میگفتم به درکو رد میشدم شما که از چیز دیگه خبرندارین شاید اون خیلی کتابایی که شما خوندینو نخونده باشه اما نمیگه متاسفانه از این بحثای داغ همه جا هست اما ادم موفق اونیه که کارخودشو بدونه توجه به این حرفا ادامه بده  موفق باشید  ا

بی نهایت ازتون ممنونم خانم مهندس. چقدر حس خوبیه که شما در کنارمون هستین. چشم . افکار منفی و سعی میکنم از خودم دور کنم :-)
        افرين عزيزم بخدا توكل كن و به كارات برس اگه كمكي خواستي من در كنارتم

پاسخ
        (۱۳۹۴-۵-۲، ۱۲:۵۳ عصر)A.rezazadeh نوشته است: سلام.
        ممنون از اینکه در کنار ما کنکوریها هستید.
        خانم فلاح دوست میخوام خواهش کنم اگه ممکنه یه دید کلی از برنامه ای که قراره باهاش پیش بریم بهمون بدید لطفا.
        مثلا اینکه تا کی برنامه ادامه داره و اینکه چه منابعی رو تو این درس میخونیم (البته میدونم منابع دروس همپوشانی دارن اما میخوام اولویت رو تو این درس بدونم )
        یا اینکه همیشه هر دو هفته یکبار برنامه اعلام میشه؟
        و مثلا روز خاصی برا اعلام هر برنامه هست که همون روز پیگیری کنیم ؟
        ممنون.

سلام عزيزم اگه يه شماي كلي بخوام از برنامه بهت بگم من اينطوري برنامهً ميدم كه مناسب هر دوهفته باشه منابع همون منابعي هست كه در قالب يه فايل تو سايت قرار دادم مگراينكه در طول مدت كنكور كتابي نشر بشه يا يهو اسمش بيوفته كه مورد اهميت قرار گرفته اون موقع به برنامه اضافه ميشه روز دقيقي كه نميتونم بگم چون ميترسم اگه دقيقا همون روز نتونم برنامه بزارم شرمنده شما بشم اما تمام سعي مو ميكنم عر دوهفته برنامه رو ارايه بدم

پاسخ
        سلام خسته نباشید
        میشه لطف کنید بگید در روز به ترتیب اولویت کدوم مباحث در کنکور باید بخونم ؟!
        بیشترین وقت رو برای تحلیل بزارم یا مبانی و زبان ؟تاریخ ؟!
        من دانشجوی ترم 7 شهرسازی ام و تازه از اول این هفته شروع کردم
        الان دارم از شارتاشهر ، تاریخ شکل شهر ، زبان تخصصی و گروتر میخونم .خیلی هم نگرانم و نمی دونم تا خر تابستون باید چه کتاب هایی رو تموم کرده باشم!!
        ممنون میشم منو راهنمایی کنید
        باتشکر از وقتی که می زارید

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,616 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
          آخرین ارسال: tornado26
            ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,194 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,936 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,911 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,709 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
          آخرین ارسال: a.rahmani?
            منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,030 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,421 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,668 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
          آخرین ارسال: فاطمه70
            مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,522 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: kelarestagh
            منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,331 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
          آخرین ارسال: lind_o58

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان