امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره های ارشد 95 و انتظار ما
درود
تمام تلاش تیم مشاوره بسیار خوب ایران شهرساز رضایت شماست و ما همه تلاش خود را برای ارائه بهترین برنامه ها برای شما داوطلبین عزیز انجام می دهیم آیا شما هم انتظارات ما را برآورده میکنید تا بتوانیم با قدرت ادامه دهیم؟
انتظار ما از شما دعوت از دوستان کنکوری تان یا افرادی که از تاپیک ها بازدید میکنند می باشد.
لطفا مطالب را در شبکه های اجتماعی شیر کنید تا دوستان بیشتری از خدمات رایگان استفاده کنند.
بعد از مشاوره شروع به دادن خلاصه ها و جزوات و ... خواهیم کرد امیدواریم رضایت شما را در این جند روز جلب کرده باشیم.
و از تمام اساتید و دانشجویان غیر کنکوری هم پوزش میطلبیم برای آنها هم برنامه هایی داریم.
امسال تمام تمرکز سایت روی خدمات رایگان در سایت و خدمات با هزینه کم در اربان شاپ می باشد.
با تشکر عضوی از سایت
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، U.D.SG ، farzaan
سلام و خدا قوت. با تشکر از شما و همه مشاورین عزیز
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام
وقت شما بخیر

بابت وقت و هزینه ای که میگذارید ممنونم.
من نیز دو تا از دوستان دانشگاهیم رو دعوت به شرکت در کارگروه ها کردم که تا روز های آینده به جمع ما می پیوندند.

سربلند باشید.
آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
پاسخ
 سپاس شده توسط pouya_831 ، alireza
(۱۳۹۴-۴-۱۰، ۱۲:۱۴ عصر)banoosg نوشته است: سلام
وقت شما بخیر

بابت وقت و هزینه ای که میگذارید ممنونم.
من نیز دو تا از دوستان دانشگاهیم رو دعوت به شرکت در کارگروه ها کردم که تا روز های آینده به جمع ما می پیوندد.

سربلند باشید.

کنکوری هایی که 5 نفر از دوستان خود را در این طرح دعوت کنند و فعالیت را شروع کنند یک ماه عضویت ویژه رایگان بعنوان هدیه تقدیم شان می شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,653 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,945 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 742 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,215 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,333 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,330 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hossink
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,117 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,622 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,010 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,531 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان